Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 31 537
  • 457
  •   1
Отговори
# 30
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравей Ykk,по време на първата диета не спортувах,но когато започнах втората вече не се чувствах така гладна и започнах всеки ден да карам велоергомерър около 1 час дневно и играя гимнастиката на Синди 4 пъти седмично.

 Confused Много добре звучи, но аз нямам възможност да тренирам често. Ще опитам поне 1-2 пъти седмично. Може да пробвам с Power plate  Thinking и един път истинска тренировка. Или пък някаква аеробика ...

# 31
  • BG
  • Мнения: 2 217
Малко късно завърших с таратора  Blush, но не съм прекалявала с количеството - 1 кг за деня. Не съм била гладна нито за миг днес  Party

Как се справяте с диетуването "страхотни"  момичета?

Май сама си пиша  Sad

# 32
  • Мнения: 3 425
Добро утро Страхотни  Mr. Green

Стефи, браво  Peace и да пропуснеш или закъснееш не е чак толкоз фатално  Peace

Бъдете режимни и за мен  Crazy  Crazy  Crazy 




Наоколо съм  Crazy

ПП

# 33
  • Мнения: 9
Здравейте моми4ета. Записвам се и аз. Днес ми е 7 ден  на диетата + 4 пъти седмично спорт по 1 час. Но все още нямам минус.  Sad

# 34
  • BG
  • Мнения: 2 217
Стефи, браво  Peace и да пропуснеш или закъснееш не е чак толкоз фатално  Peace

Бъдете режимни и за мен  Crazy  Crazy  Crazy 

Добро утро и от мен!   bouquet

Вече хапнах една ябълка и чайче пих ....
Много благодаря - не бях сигурна дали часовете трябва да са съвсем точно спазени. Старая се да ги спазвам, но понякога не ми е възможно.

Здравейте моми4ета. Записвам се и аз. Днес ми е 7 ден  на диетата + 4 пъти седмично спорт по 1 час. Но все още нямам минус.  Sad

Да не би да е, защото спортуваш (превръщаш мазнините в мускули)?  Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, Страхотни!

При мен е едно и също.
60 кг съм и понеже спортувам 3 пъти седмично интензивно, явно не свалям. Стефи, права си!
Но пък съм стегната и това ми харесва. Е, доколкото може. Laughing


Кала, ти нали щеше да идваш  в София тази седмица?

Тук съм. bowuu

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз мисля да поотслабна (3-4кг)и така да започна с активния спорт.  Peace

StaM, на коя част от диетата си?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз съм казала отдавна, но в друга тема....Не съм точно на Страхотната. Аз съм на поддържащ режим и АКО /желателно би било/ мога , да сваля 3- 4 кг. Но не се насилвам. Laughing

Всъщност с тази диета свалих 13-15 кг и оттогава не съм напускала темата.
Вдъхновяват ме и ме зареждат момичетата тук и не смея да се откъсна, за да не кривна от нашата си пътека. Peace


А иначе, когато реша правя Диета № 1 - най ефективна е.

# 38
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ех, как бих искала да отслабна и аз толкова (размечтава се) ....   Blush

А как се отрази това отслабване върху кожата ти, защото мен сега ме гонят едни притенения  #Puppy dog

# 39
  • Мнения: 3 425
Ей, ме на и мен  Crazy

СтаМ, да утре е деня;)

Само се размотавам цяла сутрин и това и онова,но трябва да отворя куфара и да го натъпкам  Crazy

Наоколо съм  Crazy

# 40
  • София
  • Мнения: 3 824
Понеже и аз се притеснявам за отпускането на кожата четох четох и реших че ще е достатъчно да си взема някой хидратиращ лосион или нещо такова. Така реших, защото нещо не ми вдъхват довереие всички скъпи антицелулитни и стягащи балсами, лосиони, кремове със странен състав... В крайна сметка си взех едно от маслата на веледа - бадем и цитрус Simple Smile Поне знам какво има вътре, а и пише че няма консерванти, ароматизатори и т.н

# 41
  • BG
  • Мнения: 2 217
Понеже и аз се притеснявам за отпускането на кожата четох четох и реших че ще е достатъчно да си взема някой хидратиращ лосион или нещо такова. Така реших, защото нещо не ми вдъхват довереие всички скъпи антицелулитни и стягащи балсами, лосиони, кремове със странен състав... В крайна сметка си взех едно от маслата на веледа - бадем и цитрус Simple Smile Поне знам какво има вътре, а и пише че няма консерванти, ароматизатори и т.н

Моля те да споделиш впечатленията си след известно време!   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 3 824
Понеже и аз се притеснявам за отпускането на кожата четох четох и реших че ще е достатъчно да си взема някой хидратиращ лосион или нещо такова. Така реших, защото нещо не ми вдъхват довереие всички скъпи антицелулитни и стягащи балсами, лосиони, кремове със странен състав... В крайна сметка си взех едно от маслата на веледа - бадем и цитрус Simple Smile Поне знам какво има вътре, а и пише че няма консерванти, ароматизатори и т.н

Моля те да споделиш впечатленията си след известно време!   bouquet

Ще споделя, разбира се Simple Smile

# 43
  • Мнения: 62
уфф,аз и днес не започнах, защото се успах и директно излезнах по задачи.. ама от утре съм с вас Naughty
и аз мисля да сваля няколко кг първоначално и тогава да започна активно със спорт, за сега единствено ходя много пеша, ама тази седмица тук непрестанно вали и дори и от това се лиших..
пожелавам хубав петъчен следобед на всички

# 44
  • Мнения: 62
пак съм аз и пак имам въпрос по нощите Blush
тъй като утре вече със сигурност почвам, искам да попитам дали мога да си направя салата от цвекло и моркови и да си я ям през целия ден? питам, тъй като е посочено през целия ден да е един и същи зеленчук, а цвеклото и морковите си вървят просто прекрасно едно с друго Innocent
ако не може, ще съм само на моркови Tired

Общи условия

Активация на акаунт