Къде в Бургас (17)

  • 43 356
  • 458
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 813
В магазина на Богориди видя ли? Този на ъгъла,който е и оптика е и магазин на Сваровски. До пиано бара, ох извинявай тъкмо ставам и не мога дати обясня с точност.
Също има и до Пиргос стил точно с/у входа на Мак доналдс, продават се бижута ,има и Сваровски

Мерси, Ах Grinning
Аз всъщност до вчера си мислих, че Сваровски е една бижутерия, пък то който свари прави бижута от тях  Embarassed

То и ти може да си облепиш телефона сама с камъни като си ги закупиш,от Бургас има такова място.  Grinning Така че....
Една приятелка си взе оттам за сватбената рокля, да не е луда да плаща.

# 31
  • Мнения: 1 701
И мен ме вълнуват кристалите Сваровски! Я сподели повече...моля! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 813
Трябва да я питам или Горгона направо да пише,ако погледне темата.

# 33
  • Мнения: 300
Сваровски има  магазинчето на баб Ганка уличката в галантерията-копчета където продават.Там попитай ,знам че имат и каталог.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Ам...само да внеса уточнение,че готови изделия на Сваровски като тези в Мола и в споменатата оптика на Богориди са нещо доста по-скъпо ,затова има и Сваровски компонентс-кристали във всякакви модели ,цветове и размери,има и перли също.Въпросният магазин зад училище К и М има избор от кристали - за шиене и за лепене,може и да се сглоби бижу по ваша идея- аз имам няколко такива.На сватбената ми рокля имаше 450 малки кристала-ефектът беше точно, какъвто търсех.

# 35
  • Мнения: 1 813
Това е за сръчковци да си купят и лепят. Аз обаче съм толкова смотана  ooooh!

спирам да спамя.

# 36
  • Мнения: 430
Знаете ли къде в центъра има аеробика или степаеробика или някакъв друг вид спорт за жени,защото преди ходих в "Аякс",но ми идва много далече! newsm78

# 37
  • Мнения: 995
Ам...само да внеса уточнение,че готови изделия на Сваровски като тези в Мола и в споменатата оптика на Богориди са нещо доста по-скъпо ,затова има и Сваровски компонентс-кристали във всякакви модели ,цветове и размери,има и перли също..................

Вчера ми стана ясно това. На мен ми трябва нещо готово за абитуриентка.
В нета ми допадна тази колекция:
http://owswarovski.com/site/?page=list&cat=1&sub_cat=5
Цените са много по-добри от МОЛа, но не знам дали тази марка е подходяща и модерна. Не щЪ да се излагам...

# 38
  • Мнения: 1 813
Знаете ли къде в центъра има аеробика или степаеробика или някакъв друг вид спорт за жени,защото преди ходих в "Аякс",но ми идва много далече! newsm78

В сградата на СМК има аеробика,йога,каланетика и т.н. Но нямат сайт мисля.

# 39
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Момичета да Ви попитам, къде има добър майстор дърводелец, че ми предстои пълно обзавеждане на детска, спалня и кухня

# 40
  • Мнения: 995
аз търся сервиз или комплект, или нещо си на японска тематика  Tired
Виждала съм комплекти за суши в "Бонжур" Peace

Къде мога да поръчам чаршафи и калъфки да ми ушият,също и хавлии,но искам и инициали избродирани по тях?  Thinking
Попитай в Калогера, а също така...хм...как да ти обясня Thinking... малко по-нагоре от чантите Тонино на "Александровска",  има магазин за чаршафи и хавлии по поръчка. Не знам дали правят бродерии обаче.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517


Вчера ми стана ясно това. На мен ми трябва нещо готово за абитуриентка.
В нета ми допадна тази колекция:
http://owswarovski.com/site/?page=list&cat=1&sub_cat=5
Цените са много по-добри от МОЛа, но не знам дали тази марка е подходяща и модерна. Не щЪ да се излагам...
[/quote]

От линка виждам, че все пак са компоненти-пише го на самия сайт, в Мол-а са си бижута,които се получават готови,не се сглобяват от търговеца преди да бъдат изложени:) В магазини,който споменах ги има същите,поне може да ги видиш на живо,а и няма как да се изложиш - всичко си е със сертификат  Peace

# 42
  • Мнения: 49
Момичета да Ви попитам, къде има добър майстор дърводелец, че ми предстои пълно обзавеждане на детска, спалня и кухня
Ние сме доволни от Християн Танев фирмата му се казва" Хитрон"-ако те интересува пиши на лични.

# 43
  • Мнения: 2 388
КатКа, виж в този, който Ахчето ти е обяснила.
Можеш да направиш сравнение с цените от сайта на Сваровки.

# 44
  • Мнения: 995

От линка виждам, че все пак са компоненти-пише го на самия сайт, в Мол-а са си бижута,които се получават готови,не се сглобяват от търговеца преди да бъдат изложени:) В магазини,който споменах ги има същите,поне може да ги видиш на живо,а и няма как да се изложиш - всичко си е със сертификат  Peace
Аха. Сега разбирам. Ето от къде е разликата в цените...Благодаря за консултацията.
Днес ще пообиколя. Благодаря на всички bouquet

Общи условия

Активация на акаунт