С Дюкан коремите прибираме и секси дрешки си избираме - 184

  • 32 607
  • 515
  •   1
Отговори
# 510
  • София :(
  • Мнения: 215
    Я, Дидка изгря  Grinning Какви чудеса правели вечерните котета  Laughing  Хайде и теб  Hug Hug Hug и що така беше изчезнала ?

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061

Вещи...нещо снимки.....доказателствен материал  newsm78


    

# 512
  • Мнения: 63
Борка, а снимки  newsm78 
Аз до сега на истинска среща (обявена във форума и организирана) не съм била, само на тайни, обаче после изтипосвам фотоси, да се фуккна.
Ей, като казах снимки, отивам да глася апарата, да снимам Зоритка утре. Може да стане истинска дюканска сбирка от нас двете и бебето ми. Педиатърката каза да й давам вече от нашата храна, ако няма пържено, бяло брашно, много тежко месо, захар в големи количества .... на мама дюканчето  hahaha

Кафепиене утре (18.05. понеделник) в Търново, пицария Ла Скала, по обед - 12ч
Поканени са всички от града и околността и от по-далече за среща със Зорита  Heart Eyes


ПП.Анчето, честита месечинка   bouquet
Краси твsmile3501
dini74, продължавай да питаш и да споделяш тук, виж как бързо се реагира и ти се посочват грешките  Peace Така се сваля по-бързо и приятно.

# 513
  • у нас
  • Мнения: 660
Не,не мога да ви изчета,отказах се,много сте бързи  Peace
Честито на всички минусчетата   bouquet .Моя кантар също ми е приятел от днес..........най-после след седмица ударен режим,реши да ме зарадва  bowuu -1кг съм.

# 514
  • Мнения: 158
Ааааа,Вещи,няма да изневерявам на доФтора......
 Порових за книгата,не е на Маккена,аз си купих книгата му за цигарите,но нещо не останах впечатлена или не вярвах достатъчно,та вместо да броя постоянно кои пръсти да допирам и какво да си мисля,реших да метна книгата в забрава и да си карам с ината спирането на цигарите (не много успешно,доколкото се види по срещите....)
За тоз ми ти господин става въпрос:
 Пpeз 1978г. Джон Кeхoу зaпoчвa дa пpeпoдaвa пpoгpaмa, кoятo e paзpaбoтил oтнoснo нeвepoятнaтa силa нa мисълтa и кaк дa я нaсoчим в нaшa пoлзa. Cъздaдeнo кaтo мeтoдикa, oбучeниeтo яснo oчepтaвa смeлa стpaтeгия зa тoвa кaк дa пpoмeним личния си живoт, paбoтa и oбщeствo кaтo впpeгнeм вътpeшнитe си сили. Фeнoмeнaлният успeх нa нeгoвитe лeкции сe paзpaствa и буквaлнo oбхвaщa цeлият свят. Кeхoу личнo пpeдстaвя систeмaтa "Пoдсъзнaниeтo мoжe всичкo" в стpaни кaтo Кaнaдa, CAЩ, Aвстpaлия, Hoвa Зeлaндия, Haмибия и Pусия.
 

# 515

Общи условия

Активация на акаунт