Отговори
  • Мнения: 0
Благодарим за прекрасното заглавие на kaka_dora!



Тук сме събрани 124 бъдещи мами и очакваме 127 сладки бебчета.
Имаме 3 двойки близнаци.
Очакваме 19 и 17,
а 88 бебчета все още се крият!

01.10
Mirkam-25г,Пловдив  stork-girl
moondream-Варна
ivedi-24г,Варна
ddesipas - 34г.
iskrichka-32г,София
mnbvcx-27г,Германия
Ради-М-28г,София
goldy24 - 29 г.  stork-boy

02.10
radost_i_na-25г,София  stork-girl
nin4eto-Стара Загора
First expectation-28г,Пловдив
milenda,30г, Русе

03.10
djesssi-22г,София
Ani Boland-25г,Варна
desitka-29г,Варна
Миши06-25г,Разград
nanito 28г,  stork-boy

04.10
Ронка-24г,Тулуза
танчолина

05.10
atadar-27г,София
Venera26  - 31г., USA, FL  stork-boy
Sashy-39г,София stork-girl


06.10
ДесиX2-31г,София
ina_maria-22г,Благоевград stork-boy
plamitoto - София stork-boy
Elly1-34г,Шумен
dessy77-31г,София

07.10
Pocahontas -30г, София stork-boy
ginbay-29г, Пловдив
Gillanfen-32г, Пловдив
Паля-31г., София
bibi_73-36г  stork-girl


08.10
joya-31г,София  stork-girl
megs-26г,София  stork-boy
Rony7-33г,София

09.10
anhelika - 24г.  stork-girl
amarillo-Зап.Канада
OnlyOne-24г, Русе  stork-boy
vania74-35г, София
BabyMamma-24г, София

10.10
styllisima-33г,Дупница  stork-girl
Alexsa_-30г,Варна
lili_pld

11.10
tbanks-30г,Велико Търново  stork-boy
Velvet_nn11-София
seagirl83-25г,София

12.10
alanna - 25г, София
edira-28г,София  stork-boy
нина2020-Варна
Spasena- Велико Търново
Siiisko-25г  stork-girl
usmifchica-25г  stork-boy

13.10
annivv  - 29г, Пловдив
ruppy-32г,София
zuzu-София

14.10
Ger4o-30г,София stork-girl
Marinela82-27г,Пазарджик
НАДЕЖДА ВИНАГИ ИМА...
Tsveteto-София
baby_one - София
newsm32 newsm32


15.10
сгодена-23г.
rumi73 -35г.  stork-boy
˙•٠ pretty٠•˙ -28г,София stork-girl
divanence-29г,Германия(Русе)
sisi808-29г,Варна
*Jeny*-28г,София  stork-girl
Terri-31г,Варна
Nikitali, София

16.10
Стефи и мама-19г
Cho_ko-София newsm32 newsm32

17.10
peteto_83-25г,Милано(Благоевград) stork-boy
sladurana_83, В. Търново
elfi88-София  stork-boy
kokonata_6  stork-girl
chip4e-27г,Плевен stork-boy
*Rums*-28г, Aachen, Германия

18.10
yulka509
dani-puh-36г,София
Хриска

19.10
bubka-Белгия(Асеновград)
Lora33

20.10
vanirra-27г  stork-girl
миленка_д-30г,София
Lilcho-София

21.10
irenkasirenka -  Видин
svetla_81
iliana_dakova

22.10
sofy-30г,София stork-boy
MVinzens-Дубай stork-girl

24.10
Naya-33г,София
mirence-28г, София
Galina Bobcheva

25.10
ivi85-Варна  stork-boy
buba_katinka-29г,Варна stork-girl
icyangel-София
kallii-Габрово

26.10
dressta
-silvana- 31г,Казанлък

27.10
malina_-Пловдив
mama_toni-София
julianka-София
tuncho
biberona

28.10
bunsy-28г,София  stork-girl
miracle82-26г,Варна  stork-boy
Melly.G-28г, Бургас
kaka_dora- Монреал(Пловдив)
anittta

29.10
savi_2210

30.10
Мрън-27г,София
Hope777 София

31.10
stiliakoleva
omana

През октомври чакат бебчета още:
vladi71, desiforever, silna, maminos, mimiss, Vanya_P, Кюбит newsm32 newsm32, kaki  stork-boy, heureuse, tsveti_  stork-girl, RUSTJE, BrownSugar, Girl from Ipanema, Divata_kotka


Нашата поща:oktomvriiki09@abv.bg
Парола на лични!!!
Полезна информация
тук

Предложения за нови заглавия:
Ani Boland
Лято наближава, ОКТОМВРИЙКАТА коремче гордо разлюлява!

kaka_dora
Морето синьо ни зове, а в коремче бебе Октомврийче си расте
Слънце, жега, плаж, море, а през Октомври с бебче във ръце.
Октомври вече наближава и бебчо бързо се задава.
Октомври наближавам аз, време е да вляза в час.
Облаци сърдити плуват във небето, мама очаква през Октомври детето

silvana
Морето вече ни зове,а Октомврийчето расте ли расте!


Старите теми:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 20:56 от oktomvriiki09

# 1
  • Мнения: 15
  bouquet
За пръв път първааа! Hug newsm44

# 2
  • Русе
  • Мнения: 511
Момичета, давайте предложения за заглавия на нови теми!  Hug

# 3
  • Мнения: 22 786
Айде нова тема.Пиша,пиша аз  в другата,а то... Simple Smile
Пренасям си поста оттам:
Деси два пъти вече и казвам да ми вземе секрет за микробиология и тя казва, че според нея няма нужда...уф откога и се каня да я сменя,  Whistling
А между другото снощи ми пуснаха направления за изследвания кръв и урина, защо си мисля че е още рано..... newsm78. Не бяха ли в шестия месец?

Нинче,смения я ,това е несериозно.Може да имаш сериозна инфекция,което да трябва да третираш по-сериозно.Супер тъпо ще бъде,да се наложи и антибиотици да пиеш накрая.За изследванията не знам как е по ЗК,на мен ми пускат всеки месец,но съм на платена ЖК.

Rumi,на мен ми се появява една остра,режеща болка в дясно на корема,на нивото на хълбока.Нощем ме буди,когато се въртя.Усещам я като мускулен спазъм,не като болка на матката или контракция.

# 4
  • Мнения: 71
Така и ще направя ДЕСИ Peace

# 5
  • Ловеч
  • Мнения: 145


Rumi,на мен ми се появява една остра,режеща болка в дясно на корема,на нивото на хълбока.Нощем ме буди,когато се въртя.Усещам я като мускулен спазъм,не като болка на матката или контракция.

И при мен е същото само, че един път е в ляво, друг път е в дясно. Явно е нормално, но все пак следобед ще питам доктора.

# 6
  • Мнения: 103
Аз напоследък започнах да се понаспивам. Снощи съм заспала в 9,30 и тази сутрин щях да се успя за работа:oops:. Е, събуждам се към 3, въртя се около половин час, но това е нищо в сравнение с доскорошното ми будуване и лупинги в легото по цяла нощ.
Аз все още работя и мисля да продължа до последно (40те дни), но ще видим. Просто не знам какво да правя по цял ден ако си остана вкъщи, така съм свикнала с тази работа и ангажираност ooooh! . малко глупаво звучи, но е така ...

# 7
  • Мнения: 203
А стига де Laughingтова не е истина просто!Докато се обърна и вече нова тема че и доста писане сте изписали
Ами ето Ви една идея за тема ако Ви харесва-"Морето вече ни зове,а Октомврийчето расте ли расте!"

# 8
  • Мнения: 76
браво на вас Peaceдокато се обърна и в новата тема Hug

# 9
  • Мнения: 141
Деси, мерси за пояснението...
Нинче, аз преди да забременея,когато съм имала някакво парене или сърбеж или течение, си правех един разтвор с прополисова тинктура и вода и се обливах с нея, винаги ми  е помагало, може да ставам банална с този прополис вече, ама да споделя.Все пак според мен най-добре първо да се открие причината и после да предприемаш някакво лечение.А за лекарите от Стара Загора, нямам думи, аз съм от там по принцип и съм си патила от доста гинеколози ,направо не ми се разправя.При коя лекарка ходиш,ако не е тайна?
За болките ниско долу- аз си ги имам от време на време, нещо като придърпване и тъпа болка, притеснява ме дали е нормално и днес ще питам лекарката, но аз си имам сраствания и най-вероятно е от тях.

# 10
  • Мнения: 103
ох, май прозвуча, че ще работя до раждането  #Crazy . Без тези 40 дни, разбира се...

# 11
  • Мнения: 22 786
ох, май прозвуча, че ще работя до раждането  #Crazy . Без тези 40 дни, разбира се...
Ми работи,щом ти се дерзае и имаш сили.Дано наистина се чувстваш добре,какво по-хубаво от това да си активна. Grinning

# 12
  • Мнения: 958
Аз пък напоследък се будя в 3 и се кокоря до 5, писна ми и без това късно си лягам, а сега взех и да се будя. Имам чувство че ми тежи на където и да се обърна.
Дано е временно.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 419
miracle82, прополиса е хубаво нещо, но в момента мисля, че не са желателни промивки с него, тъй като киселинноста на влагалището е коренно променена, а прополиса ще я направи още по-подходяща за гъбичките (поне това от лекар съм го чувала).
А сутринта имам чувството, че ме събуди ритниче (ама откъде да знам точно как трябва да го усетя - нали ми е за първи път - все си мисля, че нещо се лъжа newsm12)

# 14
  • Мнения: 141
miracle82, прополиса е хубаво нещо, но в момента мисля, че не са желателни промивки с него, тъй като киселинноста на влагалището е коренно променена, а прополиса ще я направи още по-подходяща за гъбичките (поне това от лекар съм го чувала).
А сутринта имам чувството, че ме събуди ритниче (ама откъде да знам точно как трябва да го усетя - нали ми е за първи път - все си мисля, че нещо се лъжа newsm12)
аз нямах предвид да се правят вътрешни промивки,които да променят киселинността на влагалището, а само външно обливане. ОСвен това наистина и аз не бих правила нищо като съм бременна, без да имам препоръка от лекар...Само споделих какво съм правила преди да забременея..МАкар, че не знам как може прополиса да промени киселинността, по-скоро содата би могла да я промени, според моите скромни познания по химия. Hug

Общи условия

Активация на акаунт