Той само спи

  • 1 536
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 512
Здравейте  Simple Smileлеко съм притеснена защото от няколко дни насам малкият само спи.
Буквално,трябваше за яде в 16часа той се събуди в 17.30 яде без да си отвори очите изобщо.
Наяде се и заспа в ръцете ми.Знам че е малък още но допреди дни будуваше по 2-3 часа поне,заглеждаше се в играчките а от
няколко дни не.Преди да звъня на педи и да тръна по лекари исках да видя какво ще кажете и вие.
Иначе яде нормално,рядко се проспива като днес и плаче яко ако няма манджа веднага.Ако от 4 до 6 пъти дневно,пишка обилно.
Памперсите тежат доста.Давахме хомеопатични хапченца за коликите,зоподозрях че може да е от тях и му додох само 1 път снощи
това беше преди почти 24 часа.

# 1
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ами поспрели са му коликите и поспива детето. Има нужда от почивка. Нали знаеш, че като бебетата спят и се синтезира хормона на растежа и така порастват  Grinning
Щом пишка и ака нормално не бих се притеснявала. След 1-2 месеца ще ти се иска да спи ама няма.....

# 2
  • София
  • Мнения: 6 182
А нощно време буди ли се за хапване?
Остави го да поспи до следващото хранене и ако не се събуди сам, го събуди и го изкъпи (сигурно и без туй ще ви е време за баня). Ако се унася и до като го къпеш след толкова сън, звънкай на доктор!
Наглеждай го докато спи сега и не бързай да се притесняваш  Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
И ние си поспиваме повечко , но пък ядене не сме пропускали.Сега спим по-малко , но на вашата възраст повечко.Ако не е сънлив сега при банята и утре между храненията не се тревожи и го наблюдавай.Ако е отново сънлив се обърни към лекар .

# 4
  • Мнения: 1 264
Нека си спи детето. Храни се добре, пишка, ака и спи. Бебе мечта! И не го буди за ядене. Когато огладнее само ще се събуди. Както казваш сама "плаче яко, ако няма манджа веднага"  Mr. Green
Моят на тази възраст спеше по максимум половин час на 2-3 часа и ревеше. В чудо се виждах.

# 5
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Радвай се момента и почивката! Скоро това ще ти липсва много!  Grinning

# 6
  • Мнения: 142
След 1-2 месеца ще ти се иска да спи ама няма.....  Mr. Green
[/quote]

мда , щом яде няма проблем според мен

# 7
  • Мнения: 4 433
Нека спи.Радвай се.

# 8
  • Мнения: 69
Имам една позната и тя ми казваше "Като спи той , спи и ти"    Hug

# 9
  • Мнения: 2 013
И моето мишле беше така през първия и втория месец-само спане,ядене,акане и пишкане.
Колики не е имала и буквално само ядеше и спеше,дори е яла и докато спи... Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 189
Нека си спи детето. Храни се добре, пишка, ака и спи. Бебе мечта! И не го буди за ядене. Когато огладнее само ще се събуди. Както казваш сама "плаче яко, ако няма манджа веднага"  Mr. Green

                 Понякога моята беба дори пропускаше едно ядене.

# 11
  • Мнения: 9 436
Нормално е .Не се притеснявай!

# 12
  • Мнения: 1 740
Радвай се момента и почивката! Скоро това ще ти липсва много!  Grinning
Peaceщом се храни и пълни памперсите не мисля, че има за какво да се притесняваш.

# 13
  • Мнения: 1 512
Яде в 17.30 и защото трябваше да яде по-рано едвам устиска да го изкъпем в 19.30 и да дадем манджата в 20 часа Mr. Green
Побудува още 1 час и пак си заспа.Или е било унасяне от хапчетата,или е било от това че са го отпуснали коликите.
Иначе преди къпането си го сложих по корем,вдига главичка,усмихва се човека...Всичко изглежда нормално.Откакто е заспал към 21.30 все още си нанка.Той е много кротък по-принцип,явно е мързеливичък защото доста пъти не риташе пради да се роди и ми изкарваше
ума.И от коликите не плаче,само се напъва.Дано,дано всичко да е наред Praynigспряхме да му даваме лекарството да видим колко ще будува.

Много благодаря за включването в темата.Успокоихте ме  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 6 182
Е-е-е и аз се успокоих. Щом е побудувало детенце и си е изкарало банята и тоалета след нея на ниво, значи всичко е наред. Лягай и ти да поспиш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт