ЕВРОВИЗИЯ 2009 - анкета за вашият фаворит

  • 22 579
  • 628
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
аз, когато чух норвежката песен много ми хареса, но вчера някак като че ли уморен ми се видя, не ме грабна изпълнението му и даже хората около мен се изненадаха, че съм се впечатлила първоначално  Thinking Не знам, може утре по-добре да се представи момчето, но като че ли ми е един такъв... прекален ентусиазъм лъха от него ...
най-вероятно моя глас ще отиде за Молдова, още го мисля, но песента ми хареса, представянето на сцена също  Peace
не обичам френската музика, език и въобще тази култура, но Патрисиая Каас има хубава песен  Peace
Най-вероятно Араш ще спечели - имам много фенове, а и според мен бившия СССР няма да пребори арабите в Европа  Thinking

# 46
  • Мнения: 295
На мен много ми харесаха песните от Литва и Украйна.Норвежката чух вчера за първи път и не ме грабна много,но както казвате,вчерашното представяне не им е било най-добро.Моя мъж е сега в Норвегия и каза,че всички са полудели по това пърче и там много се спрягало,че именно тази песен ще се хареса и ще спечели...

# 47
  • Мнения: 502
   Вижте анкетата,изравниха се почти двете песни фаворитки.

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 18:17 от maraidara

# 48
  • Мнения: 98
a защо в анкетата са включени д-ви, които не са на финал  Thinking

# 49
  • Мнения: 20
Моят личен фаворит е Литва- Саша Сон "Love".Дано бъде достойно оценена и стискам палци за финала. Simple Smile Praynig

# 50
  • Мнения: 139
`Fairytale` & `Love Again` Peace

# 51
  • Мнения: 458
франция - Патриция Каас - от години ми е любимка  Peace

# 52
  • Норвегия
  • Мнения: 115
Може и да сте го прочели вече:
Киркоров заряза журито на "Евровизия"Холандският певец … й парада в Москва

Другата година ще бойкотирам Педровизия 2010... от Осло (според временния резултат от анкетата).  Crossing Arms Laughing

# 53
  • Мнения: 191
Не можах да гледам.Някой може ли да даде линкове към песните.

# 54
  • Мнения: 703
Момичета,на официалния сайт на Евровизия 2009 има всички отговори на въпросите ви.
Ето пак линка:http://www.eurovision.tv/page/moscow2009/the-participants/final Peace

# 55
  • Мнения: 703
Утре финала на Евровизия ще бъде воден от АЛСУ и ИВАН УРГАНТ

# 56
  • Мнения: 703
Напъна е голям. newsm78
Три звезди и една аматьорка...За Великобритания...
http://www.eurovision.tv/page/news?id=2639

# 57
  • Мнения: 66
Публиката само от страните участнички на финала ли ще може да гласува... Thinking
Това значи ли, че ние няма да можем? Май преди можехме да гласуваме, дори и да не сме на финал, или не си спомням добре.... newsm78

# 58
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
 Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart
Най-искрени благодарности на администраторите и модераторите на сайта, които помогнаха да поправим анкетата, да бъде с право на 2 гласа. Сега всичко е ок. Вие сте  Peace
До довечера на финала!  Popcorn

# 59
  • Мнения: X
Може и да сте го прочели вече:
Киркоров заряза журито на "Евровизия"Холандският певец … й парада в Москва

Другата година ще бойкотирам Педровизия 2010... от Осло (според временния резултат от анкетата).  Crossing Arms Laughing



Какъв бойкот? ще те линчуват тука...те вече народните носии са приготвили. Вчера на първа страница на VG имаше изляния колко хубаво било на победим, че догодина Евровизията ще се падне около 17 Май(нац. празник), та щели да ни видят носиите и как празнуваме. Супер ви казвам.

Общи условия

Активация на акаунт