Как да му доставим удоволствие в ГОРЕЩА ВАНА?

  • 4 798
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 742
Петък, ден за КОСМОПОЛИТЪН, ПЛЕЙБОЙ, МАКСИМ и ТАБУ. Последното май не се издава вече, за съжаление.

Тез Библии на любовните взаимоотношения, които аз редовно чета, понеже са ужасно полезни, са нескончаем извор на идеи и почерпени от живия живот истини.

Никога, ама никога нямаше да знам, че е жизненоважно да знам как да му доставя удоволствие в ГОРЕЩА ВАНА. Нямам вана, което прибавя щипка драматичност в случката, но всичко останало е лесно изпълнимо. Гризкането на ушето например може и без вана, какво пък.

След всички тез неясни думи, да ви кажа, че темата ми е САМО и ЕДИНСТВЕНО за това КАК ДА МУ ДОСТАВИМ УДОВОЛСТВИЕ В ГОРЕЩА ВАНА.

Много ви моля, всички без вани(или нее... във вани) да се въздържат от злобни подмятания. Позволено им е само ако поне веднъж в живота си са били на косъм от ТОВА НЕЗЕМНО УДОВОЛСТВИЕ, но поради форсмажор са останали, хм, на сухо.

Придържайте се към правилата на форума и не спамете, темата е сериозна и има изследователско-научен характер, все някога всяка ще се окаже край ВАНА, и в тоз момент е ВАЖНО да знаете КАК ДА МУ ДОСТАВИТЕ УДОВОЛСТВИЕ.

Моят принос е с началото- ГОРЕЩА ВАНА, не означава непременно да се ощавите, бъдете предвидлива и проверете преди това температурата на водата.


Всъщност, като се замисля, пишете на воля, едва ли само ГОРЕЩА ВАНА е мястото, в което доставяте удоволствие. Но КАК е въпроса.   

# 1
  • Мнения: 742
Ето до какво води липсата на скайп и прекаляването с кафета.

И не мога да не ви споделя девет малки тайни. "Похотлива ни … т ми любим израз.

# 2
  • Мнения: 6 029
Тайните са сладки. Захар не употребявам, на диета съм. Солени няма ли?

# 3
  • Мнения: 4 300
Като пуснем вътре включен в контата вибратор или друг ел.уред по избор съобразно предпочитанията Му. Удоволствието гарантирано ще е разтърсващо.

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Щото топлото разширява ли?  Mr. Green А горещото трябва направо да удвоява.


Мразим теми за секс тоз месец.  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 6 029
Ох, извинете, аз съм потресена от тая статия със сладките тайни.

Кой идиот би възприел сериозно това?
Но пък ми се гади от сладост, добре е за диетата.

"Каква огромна златна мина за удоволствие е твоята G-точка, си знаеш прекрасно."
От една тема на Бу стана ясно че повечето не си знаем г точката, та златна мина от къде да знаем че е?

"Неговият перинеум моли да бъде стимулиран"
Молещ се перинеум, ще избягам на секудната.

И ще спра да чета, не мога повече.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
директно по темата: докарай му тв да гледа шампионската лига ..... и малко бира.

# 7
  • Мнения: 742
О, Джули, това е само онлайн версията, но печатната, ах печатната.

И понеже е петък и сме си свои, да ви питам нещо, което една форумска легенда зачекна като тема- КАК ГЛЕДАТЕ НА МЪЖЕ, КОИТО вместо сочните нецензурни трибуквени съществителни, използват за назоваване на същите сухите медицински синоними член и пишка. Не случайно шрифта е МАЛЪК.

Милост, модератори, знам че втора спамърска тема винаги ви потриса, но в петък до 14,00 може, нали  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 742
лабрадор, благодаря ти. Ценен съвет. А ако сме извън сезона на шампионската?

# 9
  • Мнения: 851
Ох, извинете, аз съм потресена от тая статия със сладките тайни.

Кой идиот би възприел сериозно това?
Но пък ми се гади от сладост, добре е за диетата.

"Каква огромна златна мина за удоволствие е твоята G-точка, си знаеш прекрасно."
От една тема на Бу стана ясно че повечето не си знаем г точката, та златна мина от къде да знаем че е?

"Неговият перинеум моли да бъде стимулиран"
Молещ се перинеум, ще избягам на секудната.

И ще спра да чета, не мога повече.

Много моля да се отбележи, че G точката на жената е на края на думата shoping Whistling

# 10
  • София
  • Мнения: 1 324
Пробвай така!

# 11
  • Мнения: 742
Днес съм бяла и добра. Затова ще ви подскажа на какво не могат да се наситят мъжете? Освен на доставянето на удоволствия в горещи вани, естествено.

Моля да обърнете внимание на опитността на авторката. "Пикантно инфо", "Оцени физическата му форма с палав комплимент, стисване по задните части или опипващ тялото поглед и той ще се почувства като същински жребец", "товето сладурче", "да потръпва от удоволствие"- изказа издава с години трупани непосредствени впечатления. Лошото е че годините са седемдесетте на миналия век. Но, някои неща са вечни.

# 12
  • Мнения: 24
1.   Твоите телесни "недостатъци" го възбуждат
Да, умирам за дебели, мустакати трътки с целулит

2.   Той иска да се спреш по-дълго върху зърната на гърдите му
Най лесния начин да получиш шамар е да си играеш със зърната ми, честно!

3.   Съществува и мъжка G-точка
Да..и аз и казвам „ГЪЗ”...Не пипай там!

4.   Неговият перинеум моли да бъде стимулиран
Пери...каквооооо? Я стига!

5.   Не само ние примираме за плътски комплименти, когато се озовем в леглото
Брей, как позна, че умирам да ми казват „страхотен си!” и „ооо, колко е голям!”

6.   Той те гледа в лицето, за да получи потвърждение
На задна прашка?!...Как става тая работа?

7.   Познато ли ти е това неочаквано горещо местенце?
Мамка му, пак са ми пробутали циганка!!!

8.   Той не може да не го даде мъжкарската
Мче как?!?!

9.   Колкото по-дълго издържи той, толкова по-силна ще е крайната му точка
Дрън – дрън!

# 13
  • Мнения: 742
Чакай, по-бавно че записвам!  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 829
Селтакис
сподели още Joy Joy
и аз водя записки
знам ли,човек се учи докато е жив Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт