LaRedoute - кодове - 29

  • 43 227
  • 484
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Смъква от ненамалени при мини. Ако сложиш от новата колекция намалени, ще смъкне от първоначалната НЕнамалена цена и артикула ще стане по-скъп. Аз сложих това  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3736300& … ue&ksource=-1
и това http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9855157& … ue&ksource=-1   и ми се намалят.
Благодарско за кодчето!
На мамаВ и Змейка- адмирации!!!
Моля да споделите за получени поръчки с куфара,да знам какъв е шанса да го получа на поща. Знам колко тежи, получавала съм го, но на митница. Колко от вас са го получили на поща с някоя др. дрешка, за тези в линковете горе става дума.

# 16
# 17
  • Мнения: 0
Мама В, Змейка Благодаря Ви сърдечно  Hug
Момичета, нека опитаме да напълним тази тема само и единствено с работещи и нови кодове  Hug


51896  Подарък черно бяла раница, чанта (Sac a dos Noir/Blanc)


ZLATNA случайно снимчица да има?

 Hug   bouquet за mamaB и змейчето

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 20:35 от ralitooo_

# 18
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
Смъква от ненамалени при мини. Ако сложиш от новата колекция намалени, ще смъкне от първоначалната НЕнамалена цена и артикула ще стане по-скъп. Аз сложих това  http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=3736300& … ue&ksource=-1
и това http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9855157& … ue&ksource=-1   и ми се намалят.
Благодарско за кодчето!
На мамаВ и Змейка- адмирации!!!
Моля да споделите за получени поръчки с куфара,да знам какъв е шанса да го получа на поща. Знам колко тежи, получавала съм го, но на митница. Колко от вас са го получили на поща с някоя др. дрешка, за тези в линковете горе става дума.
А колко горе долу тежи щом си го получавала? И май няма как да го сгънат за поща, че май с него ще пускам и аз, но не искам на митница.  Cry
Освен да помоля французите да ми сложат дрехите в куфара и така да ги пратят...  Joy

# 19
  • Мнения: 46
запис   bouquet

# 20
# 21
  • Мнения: 639
nelly6900 Благодаря   bouquet Отбелязах.А дребчо вече е ок поне до четвъртък като излязат изследванията  Praynig
Evka,ZLATNA Добавих  Hug

feather в предната тема забравих да ти отговоря за чантата с Жирафа - няма как да я изтегля,но е определено под килограм ако това ще те ориентира  Grinning

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 270
Дали има нов кода за фотоапарата или отпада окончателно?

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Мама В, Змейка Благодаря Ви сърдечно  Hug
Момичета, нека опитаме да напълним тази тема само и единствено с работещи и нови кодове  Hug


51896  Подарък черно бяла раница, чанта (Sac a dos Noir/Blanc)


ZLATNA случайно снимчица да има?

 Hug   bouquet за mamaB и змейчето

Мисля, че това е черната раничка на Найк

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
поздрави за новата тема, дано скоро има интересни кодове, че нещо не ми харесват в последно време.

# 25
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 Peace

# 26
  • Мнения: 690
- 20 процента от новата колекция Спорт /мъже, жени/ + подарък сак oxbow черен/бордо /код 60518/ или каки/розово 60526


-40% sur le pret-a-porter + la livraison OFFERTE pour etre prete - 60178


Livraison offerte pour toute commande dès 45 euros d’achats grâce à votre code 61247

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 23:42 от _vesela_

# 27
  • Мнения: 2
Моля някой да ми каже, ако знае, кой е реферетния номер на чантите към куфара сиво/резеда и важи ли тази оферта изобщо? Извинявам се ако е коментирано  Embarassed

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 685
- 20 процента от новата колекция Спорт /мъже, жени/ + подарък сак oxbow черен/бордо /код 60518/ или каки/розово 60526
-40% sur le pret-a-porter + la livraison OFFERTE pour etre prete - 60178
Livraison offerte pour toute commande dès 45 euros d’achats grâce à votre code 61247
какво за тях  newsm78 и трите ги има в 1-ч пост  Peace

Моля някой да ми каже, ако знае, кой е реферетния номер на чантите към куфара сиво/резеда и важи ли тази оферта изобщо? Извинявам се ако е коментирано  Embarassed
не се поръчва с реф.номер,а с код се дава като подарък-прочети първия пост и дано ти се хвани някой от кодовете  Peace

мамаБ благодаря ти отново   bouquet (радвам се че малката е по-добре  Heart Eyes)
Само да отбележа че не видях тези кодове на 1-ва стр.
71005 - 30% за артикули на AM.PM от П/Л 2009 + блендер за 24,90? при поръчка над 90?  (този хич не ми е ясен,дали не се покрива с референтните номера които даде  newsm78 )
67539,66826 - 38/40;67547,66834 - 42/44;67555,66842 - 46/48 - 15 ?/25? + БД + сахариен – вал.до 21/06/2009
72532 - 40% за femme,lingerie,beauté,enfant,homme без pages rouges,vertes et prix mini);35% за linge de maison,anne weyburn,taillissime;25% literie,meuble et deco,petit electromenager;20% sport,gros electromenager + при 4 артикула БД + комплект 25 части

Ако греша и ги има или са изтекли,съжалявам,от късния час ще да е  Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 2 296
51896  Подарък черно бяла раница, чанта (Sac a dos Noir/Blanc)
ZLATNA случайно снимчица да има?
Мисля, че това е черната раничка на Найк
Да,раничката Найк е,не помня до кога е валиден обаче  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт