Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ами може и да е възможно. На мен започна да ми мирише всичко на гадно, сапуна и пастата за зъби миришеха толкова тежко, чувствах се супер изморена и не можех да ям. И всичко това още преди да ми закъснее. А със сигурност не е втълпяване, защото допуснах бременност 20 дни след закъснението. Преди това и през ум не ми е минавало, че може да е от това. Аз го отдавах на това, че по същото време работех с разни препарати и си мислех че явно нещо не ми понася та за това така се чувствам  Mr. Green , теста обаче каза друго  Wink

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Може и да не се появят изобщо , при мен всичко си беше както преди изключение правиха киселините накрая.Много е индивидуално

# 17
  • Мнения: 8
Благодаря на абсолютно всички за супер полезните отговори и че така активно се отзоваха на моя малко глупав въпрос!

# 18
  • Мнения: 2 096
Да възможно е.. на мен започна да ми прилошава седмица след зачеването.. и така до края на бременността... а като им разправях лошо ми е бе хора - казваха че е от колата

# 19
  • вкъщи
  • Мнения: 704
след три седмици промяна на апетит не понасях миризми

# 20
  • Мнения: 2 587
При всяка жена е различно.
Аз от закъснението до раждането нямах нито един признак на бременна жена.
Единствения признак при мен беше нарастващото коремче. Heart Eyes

И при мен така.

# 21
  • Мнения: 140
При всеки различно, ако не ти става лошо и не 'пухкавееш' по липсата на менстуация може да си го помислиш. Правиш един тест и разбираш Laughing

# 22
  • Мнения: 998
При мен и двата пъти беше различно.
С първата бременност единственият "симпотом" беше ,че малко ми се подуваха глезените ,което никога
преди не беше ми се случвало.
Вторият път имах гадене и непонасимост към силни миризми ,сега е малко по-търпимо ,но само ако
консумирам по-леки храни.Иначе не мога да мигна нощем от киселини Confused

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
И двата пъти започнах да усещам симптоми доста късно, към 6-7 седмица.

# 24
  • Мнения: 79
Най-точно тестовете за бременност отчитат след 7-10-ти ден на закъснението, ако искаш по-ранен резултат, направи кръвен тест. Аз симптоми нямах или по-точно имах симптоми на ПМС, но ми закъсняваше с около10-12 дни в продължение на половин година и все пак си направих тест, за моя голяма изненада беше положителен  Party
Пожелавам ти да видиш резултата, който искаш  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 3 641
Има жени, които изкарват много лека бременност, почти без симптоми.
На мен започна да ми приложава  ида м исе гади след 8-9 дена от зачеване, а повръщанет обеш по-късно. Също так и промяната на апетита, почн ине можех нищо да хапна беше почти в началото.

# 26
  • Мнения: 1 796
Ако смяташ че е рано за обикновен тест от аптеката отиди и си направи кръвен и без това е по-сигурен.В която и лаборатория да отидеш ще ти направят.Успех!!!

# 27
  • Мнения: 9 427
От началото на 2-я месец,та чааак до края усещах много сериозно,че съм бременна. ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 335
Започна да ми е лошо преди датата на която трябваше да ми дойде и така докато не родих.Но си е индивидуално при всички.

# 29
  • Мнения: 1 900
Принципно е строго индивидуално, дори при две бременности на една и съща жена. Най-сигурно си пусни кръвен тест и ще си спокойна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт