За море мечтаем всички,Юлски мами и душички!

  • 20 330
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 314
E,мерси Рени,ама аз се пазя за голямото пазаруване в Лондон WinkОт тук само най-необходимото на първо време,колкото да закрепим положението. Mr. GreenЛека Hug

# 16
  • Мнения: 1 240
Прибрахме се. Рени, благодаря за темата!   bouquet

Много сте изписали  Crazy

# 17
  • Мнения: 433
Дю,няма ли кърлежи в планината при вас?Тук е ужас е просто ме е страх да заведем детето някъде на зелено Sick
Аз да се похваля, в събота си направих шопинг терапия и си купих обувки и чанта на Пилар Април LaughingИ после като се върнах и видях в интернет колко струват в Испания и Англия,направо се вбесих #Cussing outКак може тук цените да са в пъти по-високи,при условие,че взимаме с десетки пъти по-малко заплати от тях..
Слънчева и спорна седмица и леко бременеене на мамите ни Laughing Hug

# 18
  • Мнения: 1 240
Тиция, май са се разтръгнали кърлежите, но като че ли са повече в града. Започнали са да пръскат тревните площи. На вилата до сега не съм се замисляла, че може да има кърлежи, не се е случвало никога. Но имам едно на ум и преглеждам Гергана.

# 19
  • Мнения: 1 341
Приветки! Hug

Лети, честити придобивки, със здраве да си ги ползваш. А за цените няма да коментирам....

Рени, радвам се, че сте откили сезона вече.
Дрехи Емата има от миналата година, които й бяха големи. А голямото пазаруване чакам и аз незнам какво, но преди всичко да се стопли, че иначе няма муза.

Аз се забърках с тези колички, а Калин ме обяви за луда! Но каза, че този път няма да купува 6! колички, а една. Само цена да кажа и да не го знаимавам повече.

Сега съм се загледала по Bugaboo Bee много ми харесва, ама се притеснявам от возията й. Никоя количка не вози като триколките. Но ще ми трябва нещо по-малко, защото ще се местим в далечен квартал и ще ми се наложи да ползвам кола, но не нашият параход, а малка кола обмисляме да вземем. Rolling Eyes

Та така..хайде стига с глупостите ми, Хубава седмица!

# 20
  • Мнения: 444
 Hug
По повод кърлежите да ви споделя за моята безрасъдна майка. Беше си на село, чистила градината, плевила и т.н. и се върна с кърлеж на тила. Напипала го и помислила, че е някаква възпалена пъпка и го разчоплила, нали е отзад на главата и не вижда. Главичката явно останала и от няколко дни мястото е подуто, с гной, майка ми е с Т., треска, някаква хрема. Кръв за лаймска болест се давало след 20-30ден, за да покаже резултат. Сега е на силен АБ.... ooooh!


Изчезвам, нямам време... Tired Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 1 298
Oх,Нани да пази Господ  Praynig Много страшно ми звучи.  ooooh!
Дани няма ли да ходи на градина как ще се оправяш с 2 пумпала,незнам  Thinking

Тиция честито покупки!  Wink

Светнаха ме как става пазаруването от сайта на Некст.Чрез фирма идвали нещата,а тя вземала някакъв процент,една приятелка ми обястнява,ама ще я питам точно какъв беше процента.Не ми се занимава сега да разучавам и него.Ще чакам Редутските намаления  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 2 481
Ттттук съм ,малко с мусколна треска ама мноооого трева в двора,не мога да ви погледна,лекции,готвене,работа ааааа, Crazy Mr. Green

 Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 845
Нани, стискам палци пробата да е отрицателна  Praynig
Е, аз вече мога да ви се похваля. От събота съм официално по договор на работа с желаната за момента заплата Crazy Много съм щастлива от развоя на нещата. Та почерпката е от мен:
http://www.topobiavi.com/data/adv_images/46/p_46749.jpg
http://maksoft.net/img_preview.php?image_file=web/images/upload/ … amp;img_width=497
В София, прегледа мина добре. На оправяне съм, макар и съвсем мъничко. Диспансеризира ме и ще ходя на наблюдения 3 пъти в годината. Много съм доволна, че поне лекарствата за сърцето ми ги спря и съм само на хормони.
Онзи ден ходих на кръчма по женски. Така добре се чувствах. Леле, искам пак  Crossing Arms Игри, хора - така си починах Crazy
Вече направих резервации за почивката. Ако не ни мине котка път ще сме август на планина. Морето не знаем кога ще го видим преди или след, но после ще му мислим  hahaha
Друго около нас няма нищо ново. Венцито си дивее, но да ми е живо и здраво  Simple Smile

# 24
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
хайде и аз да се разпиша!


Рени, заигра ли се със Sims? Аз много я играех тази игра преди да забременея и докато бях бременна. Сега нямам време, но ми се приисква от време на време  Wink .

Nanny, много неприятно това с кърлежите! Дано майчето ти се оправи бързо!

Ети, честито за работата! Много успехи и удовлетворение на работното място  Hug!


Тези жеги много ме морят! Аз съм неподготвена откъм гардероб. Добре, че предивдливо бях купила поне сандалки на Вяра от MyToys още през март.
В тази връзка споделете къде и как мислите да почивате през лятото! Да почерпим взаимно идеи!

# 25
  • Мнения: 1 298
Пепи ,аз също я играех преди години.Мъжа ми инсталира Симс 2 ,както и всички други допълнения към нея/към 15-16 са/ .На другият ден видяхме че е излязла 3  Shocked Сега изтрихме всичките инсталации и инсталирахме  новата,даже двамата играем засега.Направихме семейство Георгиеви и намерихме кодчета за пари и обзавеждаме Joy Joy

Ети,поздравления за работата   bouquet

Ели не се преуморявай!  Hug

# 26
  • Мнения: 1 240
Добро утро  Hug

Ети, много се радвам за прегледа! Честита работа, много свежо звучиш!

Нани, много лошо с тия гадинки.

Ели, хайде стягайте градинката, като идваме в Пловдив да пием биричка там.

Ронка, аз оставих за сега количките, ще продължа следващия месец отново с гледането и избирането.

Вчера като взимах Гери от ДГ, госпожата ми каза, че тази седмица тя е бонбон на седмицата в сайта: www.sinchec.com
А между другото едва вчера разбрах, че имат сайт.

Хайде лек ден от мен, отивам малко по задачки, докато не е станало много горещо.

# 27
  • Мнения: 1 341
Добро утро!

Дю, Гери наистина е голям бонбон! Heart Eyes Много им е хубав сайта на градинката, браво, че се занимават с това и улесняват максимално родителите! Peace
Не казваш как ти се отразява почивката?

Ели, много тичане много нещо. Гледай и да намираш време за почивка, че лошо.

Нани, как е майчето ти? Бързо да се оправя. Настръхвам само при мисълта за кърлежи. Close

Етко, много се радвам за теб. А за работата браво, за пореден път се убеждавам, че търпение му е майката. Не знам аз дали бих изтърпяла почти година на никаква заплата. ooooh!

Деси ми се губи тези дни. Къде си моме, да не зачезна да работиш, ей?!

Пепи, пуснаи някоя снимка на Вяра като имаш време.

Ние сме добре, Ема е голяма маймунка. Много ми е добричка, а с всеки изминал ден ми става все по-сладка. Опитва се да говори повече и повече, а  колко й се отдава е отделен въпрос. Но само като дойде и ме гушне с думите "мамо, ного ичам теб" и сякаш света спира. Heart Eyes
Допивам си кафето и излизаме на разходка, че времето не е за изпускане!

# 28
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ей ме тук съм.Работя наистина,няма начин ooooh!
Утре да ми стискате палци,ще ходя на контролен преглед и ако всичко е Ок ще започна да се раздвижвам и ще махна шината.Само дето много се съмнявам,че тая баница,дето е в момента коляното ми ще се раздвижи лесно  newsm78 .Вчера пък без да искам се спънах,уж с патерици ходя,нощес умрях от болка  Rolling Eyes
Ронка,има ли вече предположения за пола на бебчо?

Дю,бонбонка си е Гери,няма спор Heart Eyes За количката не съм забравила,ще проверя дали все още ги има Peace

Ели,стига с тая работа,учене готвене......и то до безкрай бе   ooooh!  ,намирай по малко време и за нас Hug

Пепи,ние лятото ако остане време сме си на Бяла,иначе мислим да прескочим до Гърция за 2-3 дни и евентуално до Австрия,ще видим де,че разходите за операцията ми доста набъбнаха.

Аз нали все предварително пазарувам,летния гардероб вече е пълен,нищо повече няма да купувам,то все нови и хубави неща излизат,но няма смисъл,после половината ги подарявам без да са обличани изобщо.Сандалки поръчах от Ларедут,много съм доволна,от анатомичните модели,взех едни на Фокс,тип джапанки само 12 лв.,стават и за плаж и едни по-спортни на NEXT за игра.

Нани лоша работа,пиши как е майчето ти,дано да не е нещо сериозно.Леле,как е могла да не си обърне внимание на време ooooh!

Етко Hug

Лети,честити чанта и обувки,със здраве да си ги носиш и не се ядосвай,това е положението,в сбъркана държава живеем Crazy

Айде ще продължавам с работата,че колко ме чака Whistling

# 29

Общи условия

Активация на акаунт