Смс за един лъжец

  • 3 731
  • 41
  •   1
Отговори
Здравейте,
обръщам се към вас за съвет, защото от няколко дни се опитвам да намеря разрешение на проблема и не успявам.
На кратко - Имах драматична любовна връзка, която започна както сами се досещате с гръм и трясък и така и завърши.Запознах се с човек от друг град и пламна страхотна любов.Няма да се впускам в подробности, но като цяло всичко беше страхотно и живота ми няколко месеца беше като приказка.Уикендите прекарвахме заедно, а през седмицата всеки си беше в родния град.Аз пътувах при него, като отсядах в неговият апартамент.И тук няма да се впускам в подробности, но след почти 8 месеца връзка съвсем случайно разбрах, че мъжа е женен с две деца.При това изобщо това не му е постоянното жилище, нито пък примерно е разделен с жена си.Просто през седмицата е примерен съпруг и баща, а за уикендите има наето шикозно жилище където да си живурка с гаджето-демек мен.В момента в който разбрах, него го нямаше.Събрах си багажа за 5.мин. и си тръгнах, защото никак нямам намерение да се забърквам нито с женени мъже, нито с откровени лъжци.Все още не мога да си обясна как за всичкото това време не видях нито един сигнал, който да ми подскаже, че е женен.Някои хора наистина са изпечени лъжци.
След като си тръгнах обаче, се започна едно безкрайно преследване.Дойде в моя град с молби да се върна, че ме обича, че иска да се оженим и че просто му трябва време да се раздели с жена си.Естествено аз не исках и да чуя.Смених си жилището, но той започна да идва в работата ми.Напуснах работа, но той ме откри в новото ми жилище.Принудих се да се изнеса в съседен град, но той и там ме откри.Идваше в работата ми, ходеше при родителите ми, висеше денонощно пред дома ми.След този ад се принудих да се изнеса в град на 200км., като преди това една вечер му се обадих и му казах, че съм на летището и заминавам за Англия.Той се разплака и затворих телефона.Та в момента той смята, че живея в Англия, а аз всъщност съм си в България.
На скоро обаче е споделил на наш общ приятел, че има съмнения, че съм в България и смята да започне да ме търси отново.Казал е, че ще изчака да му мине рожденния ден, защото знае, че не съм човек, който ще го забрави и ще му честитя.Като в случай, че не му честитя, означава че просто нямам английски номер от който да го направя, ако пък го направя от скрит номер или от интеренет- означава същото.Рожденният му ден е след 2 дни, а аз нямам никаква идея как да постъпя.Не искам да ме притеснява и не искам да оставям поводи за съмнение в него, защото тръгне ли да ме търси, пак ще ме открие.Трябва просто по някакъв начин да изпратя един поздравителен смс, който да изпише, че се изпраща от Англия.Въпроса ми е - Има ли начин това да стане някак през интернет? И изобщо има ли някакъв начин?

# 1
  • Мнения: 674
Обади си в Полицията или хвани двама здравеняци да го пребият какво се занимаваш с глупости.
Както четох този тип най-вероятно е и луд..

Последна редакция: сб, 16 май 2009, 16:29 от МАРИЯНКАА

# 2
  • Мнения: 1 008
Хем сърби, хем боли, хем Драго ми е.....

# 3
  • София
  • Мнения: 15 457
А защо изобщо трябва да му честитиш?Нали си приключила и не искаш да имаш нищо общо с него?Ще питам сина за една чужда програма с която могат да се пращат смс-и по цял свят.

# 4
  • София
  • Мнения: 344
Обади си в Полицията или хвани двама здравеняци да го пребият какво се занимаваш с глупости.
Както чето този тип най-вероятно е и луд..
Точно това си мислех през цялото преме докато четях.
Просто подай жалба в полицията, иначе докъде ще стигнете в играта на криеница.
Следващият ти вариант е Луната... Wink
А сега ми хрумна и друго- намери жена му и се оплачи.

# 5
  • Мнения: X
Ако продължава да ти се играе на котка и мишка, и предпочиташ да си гъделичкаш самолюбието, моля обаждай му се и за рожден ден и по други поводи.

Ако освен разбира се, не се шегуваш тук, защото кой ли е такъв мазохист, да търпи подобен индивид?
Има си начини да го "откажеш" от мераците му, но май на теб така ти харесва. Сори, но звучИ точно така.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Сюжет за сапунен сериал  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 5 253
beer Popcorn

Така, така .... продължаваме ли? Да видим тази пързалка докъде ще стигне ...

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
        Да не му дължиш пари?  Thinking

 Popcorn


п.п.  А пък да честитиш р.д. на бивш, при това според теб лъжец...  Нямаш ли си по-интересни занимания

# 9
  • Мнения: 2 448
Да бе, ще искам да избягам от някого и ще му пращам sms-и.  Whistling
Вече и пързалките са второ качество, от кризата ще да е.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 15 619
Непонятно ми е.  Thinking Това не може да бъде истина. Stop

# 11
  • Мнения: 22 427
Хахаха, айде стига глупости бе. ))))
Не лоша пързалка, но няколко момента са почти изключени за БГ. )))
Като това да си смениш жилището, след няколко месеца да напуснеш работа и да се преместиш в друг град, а накрая в трети. )))))
И то само защото някакъв те преследвал. )))
Най-лесното е да се обадиш на жена му....тя ще го вкара в пътя.)))

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Как ви даде сърце да се оплаквате от нескопосани пързалки, в тази скука днес у форума?! По едно време дори си мислех, как няма кой да пусне нещо ново, пък било то и пързалка, че започнах да придремвам.
Дерзай мила, можеш и по- добре!  Wink

# 13
  • Мнения: X
Хе,хе, Мирама е казала най-точно ! Peace то да не е...
Чак пък ходел, ревал на вашите...Пързалка отвсякъде.

Но нищо, айде през последните минути на тоя тази отработваща се събота да разменим словесни бисери. Laughing

# 14
  • Мнения: X
Хахаха, айде стига глупости бе. ))))
Не лоша пързалка, но няколко момента са почти изключени за БГ. )))
Като това да си смениш жилището, след няколко месеца да напуснеш работа и да се преместиш в друг град, а накрая в трети. )))))
И то само защото някакъв те преследвал. )))
Най-лесното е да се обадиш на жена му....тя ще го вкара в пътя.)))

Много точно наблюдение...
и аз се чудех откога е настанала такава динамика в БГ, че да успяваш да си смениш работата за няколко месеца, пък и града даже Joy

Общи условия

Активация на акаунт