Майчинство и детски за близнаци - 6

  • 61 372
  • 798
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 895
Старата тема набъбна твърде.  Обсъждането продължава тук!

Вече са пуснати указания, събират се документите и  започва изплащането на парите за близнаците. Peace

Старата тема: Майчинство и детски за близнаци - 5

# 1
  • Мнения: 519
  Хайде хоп първа от мен   bouquet

# 2
  • Мнения: 238
Днес ходих в Слатина и ме върнаха за другата седмица Sad. Явно навсякъде е различно щом на някои места имат формуляри

В понеделник ще отида отново и ако има резултат ще пиша, че и другите майки в региона да знаят.

# 3
  • Мнения: 541
Хайде и аз хоп в новата тема Simple Smile

# 4
  • Мнения: 415
В Триадица вече има формуляри, но ще ги приемат от понеделник.

# 5
  • София
  • Мнения: 80
Хайде и аз да се включа  Grinning

# 6
  • Мнения: 26
И аз да се запиша Grinning Някой подал ли е документи в Стара Загора

# 7
  • Мнения: 547
За гр.София в Студентска община аз подадох още в петък.

# 8
  • Мнения: 12
моите деца са род. 21.06.2008 колко ще взема по 200 на близнак ли някой има ли информация мерси  Praynig

# 9
  • Мнения: 26
Е ми според мен би трябвало да вземеш за всичките месеци до навършване на 1 годинка на децата демек от 01.01.2009 до 21.06 2009 година по 100 лева на дете за  двете деца 200лева общо на месец  newsm78 така трябва да е .

# 10
  • Мнения: 12
мерси   bouquet ще видим след 10 юни

# 11
  • Мнения: 1 209
Днес се обаждах пак в Триадица, все още нямат молбите. Казаха ми всеки ден да се обаждам. Дано до края на седмицата да има резултат  Peace

# 12
  • Мнения: 390
Здравейте! Много се извинявам, ама за какво става въпрос? Не бях известно време тук и явно пропускам нещо важно - щом иде реч за пари. Бихте ли ми обяснили?
Моите са родени 2006, полага ли ни се нещо?

# 13
Не  Peace
Става въпрос за деца до 2 години

# 14
  • Мнения: 415
Днес се обаждах пак в Триадица, все още нямат молбите. Казаха ми всеки ден да се обаждам. Дано до края на седмицата да има резултат  Peace

Аз днес подадох в Триадица. Явно трябва да е по-настоятелен човек. И на мен се опитаха да ми откажат в събота (нямало бланки), но се засякохме с още едно семейство и пуснахме децата да тичат в коридора  Laughing. За пет минути се появиха бланки  Laughing, помолиха ни да ги подадеме днес. Днес ми я приеха без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт