Фризолак и Нан - Имате ли впечатления?

  • 2 702
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 022
какво ви е мнението за Фризолак и Нан?
Кое е по-добро според вас?
Имате ли наблюдение дали влияе някое от тези 2 млека на коликите?

Моето бебе е на Нан има ужасно силни колики, педиатъра препоръча да го сменя с Фризолак. Иначе не е запечен, ака нормални акита по 3-4 пъти на денонощие.

# 1
  • Мнения: 844
Моите деца са изгледани с Фризолак. Много доволна съм от млякото, а и децата го обожават! Тук може да чуеш много отрицателни мнения за това мляко, но Фризолака си остава класиката в жанра детски храни!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мойта повръщаше от Фризолака и яде Милумил ,много й харесва,но въпреки това съм застъпник на Фризолака.Както казва една алерголожка(да не правя реклами) да сравняваш Фризолак и Нан е все едно да сравняваш Мерцедес и Трабант

# 3
  • Мнения: 2 978
Всяко дете е индивидуално.

Мони като се роди беше на Нан...но после без да иска тати Wink купил Фризолак...минахме на него и така си останахме.

При нас Нан-а запичаше.....но пък мога да ти кажа, че ако ти пишат още мами, ще видиш, че техните бебенца, са се запичали точно от Фризолак..така че... Rolling Eyes Simple Smile

# 4
  • Мнения: 46 434
София е яла Нан, Фризолак и Нутрилон, с изключение на Фризолака, другите й действаха отлично.

# 5
  • Мнения: 1 800
И ние сме опитвали Фризолак, Нутрилон и НАН.
НАН-а се хареса най-много и все още сме на него.

# 6
  • Мнения: 8 505
От Фризолак започна много силно да повръща още първия път,когато пи от него и повече на сме и давали.От НАН-страшен запек!
Но всяко дете е различно.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Започнахме с Фризолак, после поради глупост, мислейки си, че Нан е по-добро мляко, минахме на него. повръщаше след всяко хранене и след два дни се върнахме на Фризото. Не сме имали проблеми нито с колики, нито със запек, нито с повръщане.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Доволна съм от фризолака, но понеже Мартин много се запичаше а и имаше рефлукс, го сменихме с Фризовом. Чувала съм че може във фризолака да се слага малко фризовом, но аз направо го смених защото ми беше по-лесно. Сега сме на фризомел или фризо 2, както му е новото име и съм доволна и от него.

# 9
  • Мнения: 1 022
Мерси за мненията
Вече изпи моето бебоче една кутия Фризолак, за момента не е запечен, за коликите немога да направя извод по леко ли ги понася или не все още, не повръща много само няколко капки и то ако не се е уригнал добре, но мога да кажа че и от Нан не беше запечен де....е аз личнно харесявам повече фризолака на вкус, но кой ме пита, нали не го пия аз а бебето, но то засега го приема...Мартин го отгледах с Нан, бях пробвала с Фриолак един път пак по настояване на педиатъра, но той категорично не искаше да го пие, но Дани явно го харесва.....Това което аз не харесвам във Фризолака е, че прави много пяна, а Нан не прави

# 10
  • София
  • Мнения: 6 743
Мойта повръщаше от Фризолака и яде Милумил ,много й харесва,но въпреки това съм застъпник на Фризолака.Както казва една алерголожка(да не правя реклами) да сравняваш Фризолак и Нан е все едно да сравняваш Мерцедес и Трабант
E,според мен е и лично предпочитание на детето!Моят син отказа други и е само на НАН -доволна съм.Евтин в сревнение с другите млека,лесно се разтваря дори и в студена вода,дори и на мен лично ми е приятен на вкус! Я опитай Омнео- та то направо нагарча! #Crazy
А Фризолака запича МНОГО!

# 11
  • Мнения: 6 315
Йоан от Фризолак получи запек, а НАН му действаше добре и до момента пие мляко на Нестле.

# 12
Моят бебчо, който е на два месеца, от две-три седмици е на дохранване с НАН. Изпива си го с кеф. Не е запечен, но ми ака веднъш на ден и то в голямо количество та чак излиза от памперса - не съм сигурна дали това е нормано!? newsm78
Понякога когато оригне връща известно количество, но това не е на всяко хранене и не знам да е признак на някаква непоносимост към млякото.

Общи условия

Активация на акаунт