рискова бременност

  • 3 416
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
magnet_for_happiness, права си, mirella може по принцип да си има здравословен проблем и се извинявам. Това обаче по никакъв начин не проличава от въпроса й! Не е тук мястото да се дават заместители на предното решение..... не сме лекари, най- много някой да я излъже нещо и какво ще стане после! Ако имаш заболяване, мила, знаеш, че трябва да се обърнеш към сециалист. Това заболяване съответно се казва и на гинеколога, при който ходиш на Женка Консултация или на частно.
perfinni , на лекар да! Според мен обаче не е задължително да се касае за извънматочна бременност.
Ще ти дам пример с мен. На 8ми ден закъснение (долу-горе, че не ми е редовен) 3 пъти по 2 черти, макар и едната слаба. Следващия ден дори на нов хубав видеозон АГто си ми каза, че явно е рано, защото още няма имплантация на ембрион. На следващия ден сутринта след тоалетната забелязах съвсем лекото зацапване от имплантацията и ето в 5 седмица на ранна диагностика всичко лъсна. Това с кистата и на мен не ми звучи правдоподобно. При извънматочна бременност по литературата пише, че има болки, даже силни уж. Много е опасна наистина, както всички знаем, но според мен и при теб е била по- късно овулацията и не е била станала имплантацията! Успех Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 10 698
magnet_for_happiness, права си, mirella може по принцип да си има здравословен проблем и се извинявам. Това обаче по никакъв начин не проличава от въпроса й! Не е тук мястото да се дават заместители на предното решение..... не сме лекари, най- много някой да я излъже нещо и какво ще стане после! Ако имаш заболяване, мила, знаеш, че трябва да се обърнеш към сециалист. Това заболяване съответно се казва и на гинеколога, при който ходиш на Женка Консултация или на частно.

Ами информирай Модератор Simple Smile
Тук едва ли някой ще й даде съвет за такива лекарства Simple Smile..трябва да е много смел и тъп Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт