Жената - Овен! - "Аз съм!" /2/

  • 22 047
  • 796
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 004
И аз да се включа тук. РД 1 април
Тази зодия ще ме умори. Цял живот все с нещо се боря Crazy А рогите си ги имам от малка, ама лека полека се натрошават Whistling

някой ми беше казвал, че родените на 1во и 13то число били най-опасни
Ами! Няма такова нещо Simple Smile
Голямата ми е родена на 13ти, ама юли, ако това се брои...беше много кротка, ама в последно време е супер бяс Twisted Evil

# 16
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Аз да си кажа и да питам, дали има и други като мен. Хич ме няма в деликатни и тактични разговори. Право в очите и директно забивам това, което имам да кажа или да попитам. И ужасно много мразя разни намеци и недомлъвки от сорта Думам ти щерко, сещай се снахо.
А това за изживяването на чуждите болки и проблеми ми тежи ужасно. Най-странното обаче е, че като ми кажат нещо такова е почти невъзможно, човека отсреща да разбере какво изживявам. Сякаш слагам една ледена маска, а отвътре може да се разкъсвам и когато съм сама да си дам воля на емоциите, но пред други хора - абсурд Naughty

Последна редакция: пн, 18 май 2009, 14:40 от Трепет

# 17
  • Мнения: 1 004
з да си кажа и да питам, дали има и други като мен. Хич ме няма в деликатни и тактични разговори. Право в очите и директно забивам това, което имам да кажа или да попитам. И ужасно много мразя разни намеци и недомлъвки от сорта Думам ти щерко, сещай се снахо.
А това за изживяването на чуждите болки и проблеми ми тежи ужасно. Най-странното обаче е, че като ми кажат нещо такова е почти невъзможно, човека отсреща да разбере какво изживявам. Сякаш слагам една ледена маска, а отвътре може да се разкъсвам и когато съм сама да си дам воля на емоциите, но пред други хора - абсурд Naughty
За първата част, не сам така.
А за маската - да. Почти винаги си крия чувствата - радостни или тъжни. Рядко ги изразявам в момента и понякога това ми носи проблеми

# 18
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Гутен Следобеден, Овнетатаааааа Hug
Piaf-4е, благодаря за новата тема. И ха да видим колко ще я направим шумна и посещаема Wink
Е аз съм от деликатните Овни но като ми прикипи и казвам право куме та във очи защото много почват да ми се качват на главата. И то хора на които взимам присърце нещатата но незнаят докъде е границата и колко и какво могат да си позволят. Овен със асцендент Овен но много благ стига де не ме дръпнеш грубо за рогцата.
За маската- комшиите ме питат кога ще ме видят тъжна и намръщена.   Сигурно ще бъда за нещо много жестоко. Но ще е за малко, че немога да понасям хората да ме съжаляват!!!
Със Скорпионите се разбирам отлично-незнам защо Rolling Eyes
Хайде от кака ви Делта едно Варненско кайвенцИ. Да виЙ сладкУУУУУ Hug

# 19
  • Мнения: 2 590
Аз също гледам да съм тактична, стига да няма не зависещи от мен обстоятелства  Whistling
Иначе наистина тази усмивка може и да се нарече маска, понеже колкото и да ми е зле аз се усмихвам.
Като DELTA_DELTA предполагам трябва да е за нещо много трагично.

Мерси за кайвенцето, аз си го пия в момента. Hug

# 20
  • Мнения: 219
Трепет, аз преди бях така, макар, че не на всеки де. На най-близките си хора всичко в очи казвам, все пак за какво ми е близък, нали така. Но сега вече и с по-близките по някога си замълчавам, макар, че приятелите ми останаха в Русе, а тук в София още не мога да си намеря такива. А сега с малката особенно като излизаме, говоря с другите мами, ама не е като да си имаш приятел с когото да споделяш всичко. Мен това ми липсва най-много.

А това за изживяването - и при мен е така. Преди бях като кошче за душевни отпадъци на кой ли не. Та ми беше писнало, а сега пък ми липсва, може би просто моето еднообразие с детето ми идва в повече, и разните истории на хората ме пращат на други места, а не мисля само как да разместя в нас  hahaha

Колкото до емоциите, смятам, че съм мн емоционална и обикновенно не слагам маски, но може би по-скоро беше така. Сега нещата са по-различни и не мога да преценя.

# 21
  • Мнения: 57
Ех, колко неща за мен сте изписали! Simple Smile
И мен ме намират за идеално "кошче за душевни отпадъци". Наслушала съм се на какво ли не, но пък обратното много, много трудно става, т.е. аз да си изливам на някой проблемите. Изобщо не ми е присъщо, каквото си е мое си е мое, дори и проблемите Simple Smile Не мисля, че някой ще ми ги реши, а защо да ми се меси с куп ненужни съвети или престореност за съчуствие и прочие...
Има един момент при някой хора като си излеят болката и им олеква, успокояват се, забравят дори. А аз често мисля и премислям за това, което са ми казали, докато не разбера, че на човека отсреща вече му е минало и е забравил. Шантава работа! Уж сме егоисти, ама наистина за приятели сме много всеотдайни!
За тактичността - по-скоро съм тактична с по-чужди хора; оообаче... ако ми е близък човек, да се готви се за истината! Кой друг, ако не близък да ти каже всичко. Често ми се сърдят в моето семейство и аз все се опитвам да им обясня, че е за добро, ама... пак съм аз най-лошата!
Недомлъвки мразя!
И съм усмихната винаги! Светът ми се е бил срутил, ама се смея и никой не знае!

Да не се припознахте в и моите думи!  Wink

Аз пък като не писах, че сега се улях!  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 819
Аз да си кажа и да питам, дали има и други като мен. Хич ме няма в деликатни и тактични разговори. Право в очите и директно забивам това, което имам да кажа или да попитам. И ужасно много мразя разни намеци и недомлъвки от сорта Думам ти щерко, сещай се снахо.
А това за изживяването на чуждите болки и проблеми ми тежи ужасно. Най-странното обаче е, че като ми кажат нещо такова е почти невъзможно, човека отсреща да разбере какво изживявам. Сякаш слагам една ледена маска, а отвътре може да се разкъсвам и когато съм сама да си дам воля на емоциите, но пред други хора - абсурд Naughty

Какво съвпадение Crazy Много ядове съм брала заради пословичната си нетактичност Mr. Green

Аз пък с водни знаци много се разбирам, въпреки че пише, че с риби, раци и скорпиони не се дишам хич. Едни от най-близките ми приятели са все водни знаци, щерката е Рак. А по отношение на мъжете съм казвала и преди - всички гаджета са ми били Водолеи, и мъжа ми е същия, магнит за идиоти съм явно Mr. Green

# 23
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Аз да си кажа и да питам, дали има и други като мен. Хич ме няма в деликатни и тактични разговори. Право в очите и директно забивам това, което имам да кажа или да попитам. И ужасно много мразя разни намеци и недомлъвки от сорта Думам ти щерко, сещай се снахо.


Какво съвпадение Crazy Много ядове съм брала заради пословичната си нетактичност Mr. Green

Аз пък с водни знаци много се разбирам, въпреки че пише, че с риби, раци и скорпиони не се дишам хич. Едни от най-близките ми приятели са все водни знаци, щерката е Рак. А по отношение на мъжете съм казвала и преди - всички гаджета са ми били Водолеи, и мъжа ми е същия, магнит за идиоти съм явно Mr. Green

Позната, с която сме израснали заедно, вече повече от десет години не може да ми прости, че и казах, че новата й прическа изобщо не ми харесва Mr. Green

# 24
  • Мнения: 219
Ти ме разби. Как няма да ти прости, че си и казала това? Че то ако пита 100 човека едва ли на всеки ще му се хареса, що трябва, да казваш, че ти харесва, когато това не е така, особенно на приятелка  Shocked

А иначе за споделянето - аз обичам да споделям, стига да има с кого (т.е. не с всеки), макар, че основно приятелите са ми били мъже, жени приятелки съм имала като ученичка, не и след това. Макар, че сега точно приятелка искам, а не приятел, ама какво да се прави.

# 25
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Явно си е злопаметна, знам ли я. И това беше по време, в което си бяхме доста близки, за разлика от сега. Случвало се е да ми го споменава дори. Пък ако трябва да сме честни - прическата си беше чиста гавра Crazy

# 26
  • Мнения: 219
Според мен даже трябва да ти е благодарна (не е като да е качила 20кг и да се свалят трудно), това се оправя. Вместо да ходи като гарга в главата, ама някои хора са си такива, не стават за наши приятели.
Аз хич не съм злопаметна, макар, че ако някой ми направи нещо мръсно ще си му го върна по някакъв начин, май съм по-скоро отмъстителна, и после вече ще ми е минало Simple Smile Но това ако нещо мн кофти са се изгаврили с мен де, иначе дребните неща бързо забравям.

# 27
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Овнетата айде по един обяд, че пак забравихте темата. Май ще идем на последно място Sad

И не се правете на манекенки ами лапайте Laughing Да ви е сладко  newsm10

# 28
  • Мнения: 1 001
леле колко сте бързи два три дни да не пускам компютъра и вие с нова тема Heart Eyes
хайде и аз да се присъединя към стадото Mr. Green

# 29
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Момичета, браво бееее Sad
Пак ни замря темата Cry

Общи условия

Активация на акаунт