С какво мажете кожата на бебчетата в това лятно време след баня и през деня?

  • 5 799
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 297
пъпките от претопляне не сърбят, зачервяване и пъпки в гънките може да са белег на гъбична инфекция. заведи детето да го види лекар.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
В жегите с нищо не мажех по препоръка на доки.

# 17
  • Мнения: 1 493
Не ни понесе Мустела Thinkingслабичка май дойде за нашата кожа.
За това минах на новата серия на НИВЕА-Sensitive или както и казват бялата серия.Много добре му понася,ползваме
и лосиона за къпане /коса и тяло/

# 18
  • Мнения: 93
Аз мажа с крема за дупе на Авент - направо е вълшебен!
Попива бързо, не стои мазен и освен дупето съм го мазала и по бузките, защото му изпръхва кожата там!
Какво ли друго не ползвах - с този крем направо се родих! Peace

# 19
  • Мнения: 1 354
Аз след баня мажа със СебаМед, а през деня с Клоран или СебаМед 50+  Peace
Но според мен за пъпките се консултирай с педиатър.

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз мажа с Мустела Стелатопия  Peace

# 21
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
След баня - редувам няколко марки бебешки лосиони.
За навън- лицето и тялото с Чико, вратлето - отзад при тила- леко със Судокрем, защото иначе се изранява от жегата.

# 22
  • Мнения: 1 763
С лосион за след баня. Ползвала съм различни марки- Себамед, Бюбхен, Саносан, Бочко. Всички действат разхлаждащо на кожата ( пробвала съм на мен). За навън- миналото лято Себамед 50, това лято Бюбхен 30.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На 4м. с млякото на Бюбхен. Сега вече с нищо.

# 24
  • Мнения: 142
 и ние имахме под гушката от топлото ( ходихме на лекар) , нахтхертцен балсам- др, тайс ни изписаха, но ние си го ползваме от първата седмица  така че си продължихме с него, но идете на лекар за всеки случай  Peace

# 25
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 744
Ползвам лосион за тяло на Чико,но ако бебка е много сърдита или и се спи пропускам да я намажа.

# 26
  • Мнения: 4 433
Лятото мажех само вечер след баня с Бюбхен.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 739
Аз процедирам така - топли месец (бебешко мляко), студени месеци (бебешко олио).

# 28
  • София
  • Мнения: 119
От раждането до сега се мажем със МУСТЕЛА ХИДРА БЕБЕ .... много добре ни понася ...овлажнява супер и попива много добре ... крем за дупето спрях да ползвам когато бяхме на 4 месеца ... след всяко акане миех дупето ... никога не сме се подсичали.
За слънце вззех на Мустела - фактор 50+ ... но много трудно се разнася ... за това сега мажа с Бюбхен wind/wetter.

# 29
  • Мнения: 1 546
През лятото мажа само с мляко. Ползвала съм на Мустела и Чико. Peace

Общи условия

Активация на акаунт