Гърдите при бременност

  • 23 883
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,
Аз съм в 6-та г.с и все още не ме болят гърдите,само понякога ама много рядко са напрегнати.Случвало ли се е на някой от вас?И кога започнахте да ги усещате?Благодаря

# 1
  • Мнения: 655
С тази напрегнатост се започва. Скоро ще го усещаш още по-напрегнати.  newsm47

# 2
  • Мнения: 5 299
Съвсем нормално е, така ще е и занапред Laughing Добре дощла Hug

# 3
Благодаря ви,питам защото навсякъде чета,че почти постоянно трябва да са напрегнати гърдите а при мен не е така през два три дни се усещат

# 4
  • Мнения: 296
Не забравяй, че всяка бременност е индивидуална, не всички жени са с еднакви признаци, със сигурност гърдите ти ще започнат да наедряват,което не е задължително свързано с болки и напрегнатост. При мен бяха болезнени в самото начало, след което напрегнатостта отмина за известно време и сега отново съм в период на чувствителност.
Добре дошла и лека бременност Laughing

# 5
  • Мнения: 1 107
На мен не ми мръднаха цяла бременност, нито наедряха, нито чувствах напрежение. Обаче като родих и ми дойде кърмата станаха тройни Embarassed и оттогава са непрекъснато леко напрегнати.
Не се притеснявай изобщо  Wink

# 6
  • Мнения: 282
Здравей, gostenka!
Първо, честито ти бебче!
За гърдите не се притеснявай. Аз като разбрах, че съм бременна, бях точно в 6 г.с. и гърдите си ги чувствах леко напрегнати от 2-3 дни (затова си мислех, че ще ми дойде). След като установих положението, ме наболяваха още 1-2 седмици и после се успокоиха. Сега са само наедрели, но не усещам дискомфорт, освен когато ми тече коластра (не за друго, ами е кофти ако си без сутиен и си  навън). Не се притеснявай, при всеки е различно! Бременей си спокойно и чети редовно форума - много помага1 Party

# 7
  • Мнения: 2 952
Мен  ме боляха само  в на4алото ...не даваха да се пипнат и допрат  дори  до нощницата.Премина бързо ....за няколко седмици.Сега само растат newsm81

# 8
  • Мнения: 8 505
Здравейте,
Аз съм в 6-та г.с и все още не ме болят гърдите,само понякога ама много рядко са напрегнати.Случвало ли се е на някой от вас?И кога започнахте да ги усещате?Благодаря

И при мен така започна,а след това до края на бременността имах чувството,че ще експлоадират!

# 9
  • Мнения: 1 613
При мен изобщо не бяха болезнени през бременноста. Само 2-3 дни преди да родя започнаха да ме болят.
Ама иначе си станаха доста големи  Mr. Green И след кърменето пак така си останаха Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 807
Никога по време на бременностите не съм чувствала гърдите си напрегнати.
За размера - все същия, а бе един сантиметър не надряха...   Laughing

# 11
  • Мнения: 296
Маминка,наистина ли не мръднаха твоите? Лелеее аз в 8 седмица прескочих един номер сутиен #Crazy

# 12
  • Мнения: 733
Здравей мами и добре дошла  Hug
Мен си ме боляха от 5 някаде до 10 седмица ма много си беше, не даваха да ги пипнеш Stop сега само растат ма доста си растат  Embarassed и тежат. Не е необходимо да те болят, за всяка си е различно.
Леко бременеене и не забравяй форума. Аз съм от скоро тук ама направо се влюбих, почвам да изневерявам Blush. Тука ще намериш всичко което ти трябва.  Hug

# 13
  • Мнения: 2 807
Маминка,наистина ли не мръднаха твоите?

Не бе, не мръднаха  Crossing Arms
Инатливи се оказаха  Laughing

А как чаках тоя момент само - и на мъжО разправях, че сега като ми наедреят гърдите ще изглеждам още по-секси  Wink.
Не че ги исках толкова големи да си останат завинаги, моите са ми достатъчни  Wink, ама ей, така, от мерак за няколко месеца само.

Със синчето нищо - останах малко разочарована, ама си викам: Ей, щото е мъжкар, за това, няма достатъчно женски хормони  newsm78 Laughing Laughing Laughing
Когато забременях с девойката - чаках, чакааах, чакааааааах, и тя взе, че се роди, а те прелестите пак не помръднаха  Laughing

Уголемяваха се чак, когато ми слизаше кърмата, ама това вече е незибежно...

Може пък за добре да е, иначе как ли щяха да увиснат само  - аз с това си се успокоявам  Wink

Поздрави  Hug

# 14
  • Мнения: 3 423
аз вече съм за нов сутиен и гърдите зверски ме болят  #Crazyнемога да спя без сутиен и ако се наведа имам чуство че ще се откъснат
някой знае ли до кога болят ,Beb4o верно ли на 10 седмица спряха болките
а докога се увеличават Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт