Срамно ли е да отида при козметичката?

  • 2 641
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 782

Нито съм остаряла, нито младежите еволюират. "Оскубаните пилета" не ги броя за мъже, мерси. А за поведение дори не ми се говори. Добре, че вече съм намерила мъжа до себе си, който също се обезкосмява, но след това не прилича на гол петел  Sick


 smile3501 smile3501 smile3501

сори за спама, но не се стърпях

# 16
  • Мнения: 0
и аз съм за неепилираните мъже.може само срамните косми и подмишниците... но крака и ръце  Sick

Сега ще ви споделя за две грозни гледки по този случай:
- та днешно време са модерни скъсаните дънки.. ии един ден виждам един младеж в автобуса, който носеше такива дънки с голяма дупка на бедрото.. ииитам нали няма косми, ама нещо се размърда и се показаха  Joy , беше се обръснал на формичката на дупката, адски грозно Д:, не знам дали ме разбрахте де, че много зле обяснявам :д
 - друго подобно беше с един съученик, който също си бръснеше краката. Та един ден се преобличаше за физическо и го видях по слипове - беше се обръснал до средата на бедрата(явно, за да не се виждат като е с къси гащи) и нагоре - тлъсти косми - все едно беше по къси гащи още преди да ги е обул :Д

И все пак - по добре рунтав от колкото по-глдък и от мен :Д

# 17
  • Мнения: 1 324
Аз това се чудех преди малко, като си обезкосмяват ръце, крака, гърди и гръб, с дупето какво правят?  newsm78 Дали и него го дерат? Представяте ли си картинката само един космат г..  Sick

# 18
  • Мнения: 12
Къде отидоха добрите стари космати мъже  Rolling Eyes

Ето го гласът на разума   bouquet

Варненка съм, нагледала съм се на голи охлюви и настръхнали бройлери по плажа - смешни са  Rolling Eyes Обясненията, че с косми, видите ли, им било топло, са още по-смешни.

Мъже, стегнете се  и не се косете. Буквално.

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 13:10 от Myriad се лигави нещо напоследък

# 19
  • Мнения: 46 508
Комшии сме, ела аз ще ти ги махна, предлагам кола и епилатор по избор  Joy сега сериозно - за салон най-близо се сещам в блок 107 в десятката, гледа към бившата Принцеса.

Но и аз съм против мъжкото скубане  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 544
Като чета колко жени сме против мъжете да са с гладка кожа, се чудя те защо го правят тогава? Явно не заради жените. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 7 474
И аз не обичам обръснати мъже Crossing Arms
Краката обръснати, а задника космат-айде нЕма нужда Joy

# 22
  • Мнения: 93
Аз пък харесвам епилираните мъже!
Мъжа ми си маха космите по тялото - и интимните, и краката и ръцете и мишниците!
Аз си мисля, че дори е по-хигиенично така.
Всеки се поти през лятото, а с космите не е особено приятно Sick
Няма нищо лошо в това един мъж да си скубе космите - колкото до задниците им - естествено че не се оставят космати - и те леко се поскубват за да се прелее с епилирания крак и да не се получи грозна отсечена черта!
Също изглежда добре и ако космите са добре подстригани с машинка, ама ей така оставени косми на самотек от по 1-2см. ... направо се отвращавам! Sick Sick Sick

# 23
  • Мнения: 6
Аз пък харесвам епилирани мъже!
Супер гнусно нещо са космите...! Освен това липсата им води до по-добра хигиена...
И да отговоря и на темата: тъй като аз редовно си вися в козметичния салон доста мъже идват и никой не го приема като нещо необичайно - просто мъже, които се подържат

# 24
  • София
  • Мнения: 547
и аз като lil_Biatch и *Kris* - харесват ми мъже без косми Simple Smile
особено лятото когато е топло...

# 25
  • Мнения: 6 441
Къде отидоха добрите стари космати мъже  Rolling Eyes
В миналото.  Laughing
Помня,че преди задължаваха футболистите да се епилират.
Сега май повечето мъже без да ги задължават го правят.

# 26
  • Мнения: 1 324
То и мъжо беше решил да си оскубе краката. Но го разубедих, понеже не е особено космат, а и косъмчетата му са светли за разлика от моите  Sad. Обаче гърдите си ги минава с машинка. Така се харесвал. Интимните части и мишниците също естествено. Но си ходи леко брадясал за сметка на това.

Имам един познат, всеизвестен сваляч, който е супер космат по гърдите. Яко черно и гъсто руно  #Crazy. Лятото редовно е с риза разкопчана наполовина. Като го видя едва се сдържам да не заровя пръсти  Joy

А гледахте ли Тити Папазов като му правиха кола не помня в кое предаване? Много тестостерон ще има този човек.

# 27
  • Мнения: 12
Нормално е да сме на различни мнения, предвид различните вкусове и предпочитания.
Но за мен е абсурдно да се поставя знак за равенство между "епилиран" и "поддържан" мъж и "косми" = "липса на хигиена".  Joy

Мъжът си е мъж. Со потта, космИте и тук таме по някой /вероятно твърде грозен/ белег или мазол. И така стават за обичане, уверявам ви.

Оспамих темата на момчето, за което се извинявам на автора и на модераторите.   bouquet







# 28
  • Мнения: 1 324
Лиглата, с този подпис мислиш ли, че някой изобщо ти чете постовете  Joy?

# 29
  • Мнения: 12
Аз...такова.... Flushed

Вие защо мислите, че наляво и надясно съветвам за изследвания на хормоните. Ето - моите бушуват. Чак от мъже с косми не се гнуся вече. Колко още ще се извратя - не ми се мисли просто  Blush Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт