Книгата " Рaзвивaй прaвилнo умa нa дeтeтo! Кaк? "-да споделя

  • 3 033
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 160
Мисля и аз да си взема книгата "Рaзвивaй прaвилнo умa нa дeтeтo! Кaк?  " - благодаря че сподели че е хубава

# 16
  • Мнения: 118
благодаря за инфото Hug

# 17
  • Мнения: 2 616
Аз имам книжката "Развий правилно ума на детето си" - купих я почти веднага след излизането й и я прочетох за около 2 дни - невероятна книга  Peace
Освен, че предлага изключително полезни съвети в първата част как да опознаем чисто психологически какво става с детето ни и какво да предприемем. Втората част представя редица психолози и техните изследвания - част от информацията е невероятно интересна и определено ще "разбие' представата ви за това какво могат и знанят всъщност бебетата и малките деца.
Книгата определено си заслужава  Peace

# 18
  • Мнения: 400
Да, напълно съм съгласна, че книгата съдържа много изненандваща информация , относно интелекта на нашите деца.
Да не говорим за мноооогото идеи, абсолютно приложими в ежедневието за забавление и обучение на децата:)
Аз например започнах да чета на баткото стихчетаи се оказа, че той много ги харесва и повтаря много думи-досега си мислех че е малък за това забавление и ето изненада...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт