Парадайз бийч -отзиви от миналата година???

  • 5 535
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
Като гледам снимките на Елените ми харесва повече, заради градинките, но шумът е мису определено, а и цената наистина е почти двойна  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 2 883
Да тии потърся ли снимки от Елените

# 32
  • Мнения: 765
Ако това няма да те затрудни..... Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 21
Написах го в една друга тема за Парадайс, само ще го копирам тук:
Аз пък съм много доволна от този хотел. Ходя там от 5-6 години всяко лято като "мома". Много ми харесва, много е спокойно и според мен е идеално за семейства с малки деца. Както вече някой спомена плажа е само на хотела, спокоен, има шезлонги свободни колкото искаш, никой не ти скача по главата, никой не ти хвърля пясък в очите, може да си оставиш багажа на плажа без да се притесняваш, че ще изчезне. Храната също много ми хареса, имаше от всичко по много. Има безплатни напитки даже и на плажа и на басейна, вярно не е черно джони, ама не знам пък някъде да дават безплатно такива екстри. Анимацията е на ниво, много са забавни и свежи аниматорите. Тази година за пръв път ще ходя там като семейна с дете на една годинка и вече нямам търпение. За това, което получаваш, ако успееш да се уредиш с ранно записване си е голяма далавера. Аз не съм имала проблеми с резервацията, много бързо и оправно е всичко. Миналото лято ходихме на море с бебка на 3 месеца на Златни пясъци, уж много по-хубаво и скъпо и на третия ден се прибрахме. На плажа просто няма къде да си оставиш чантата, шезлонг до шезлонг, лудница, народ, викане, цигарен дим, имах пясък и в ушите. Няма да повторя. Надявам се, че сега ще си изкараме много добре на Парадайс:)
С ранното записване за 7 нощувки ни излиза 640 лева.

Общи условия

Активация на акаунт