Отговори
  • Мнения: 778
Момичета,
Издирва се добър център за красота в районите Красно село, Борово. Най-вече ме интересуват маникюр и педикюр, ако има и СПА ще е чудесно!

# 1
Аз ходя в един  СПА център до правителствена болница.
Там има всичко за което питаш ,даже и басейн под земята.
Много съм доволна ценръра се казва СПА МАРИНА .
Потърси го в гугле ще ти излезе

# 2
  • Мнения: 0
Момичета,
Издирва се добър център за красота в районите Красно село, Борово. Най-вече ме интересуват маникюр и педикюр, ако има и СПА ще е чудесно!
Здравейте. Моята маникюристка живее и работи в кв. Борово. Препоръчвам ви я. Това е най добрата маникюристка която познавам а аз съм сменила много докато намеря нея. Предлага и СПА терапии за краката. Ако имате интерес ще ви изпратя личният и телефон. Убедена съм че ще останете доволна.

# 3
  • Мнения: 1 085
В клиника Малинов на бул. "Гоце Делчев".

# 4
zdraveite,prepora4vam vi salon"orhidea" namira sled krastovi6teto na krasno selo. vsi4ki v salona sa strahotni profesionalisti .ot 5 god. pose6tavam salona.manikuristkata napravo e varha-az imam mnogo pretencii-i tja se spravja perfektno. salona se namira na ul"kiustandga 15" tel:02/9526243  /katja/cveti /ina/ rabotjat s novi tehnologii.

# 5
  • Мнения: 1 085
zdraveite,prepora4vam vi salon"orhidea" namira sled krastovi6teto na krasno selo. vsi4ki v salona sa strahotni profesionalisti .ot 5 god. pose6tavam salona.manikuristkata napravo e varha-az imam mnogo pretencii-i tja se spravja perfektno. salona se namira na ul"kiustandga 15" tel:02/9526243  /katja/cveti /ina/ rabotjat s novi tehnologii.

Пиши на кирилица!

Що ми се струва, че си една от трите?

Маникюристката е много добра, но сега е в майчинство. Фризьорката е прилична, но козметичката  Sick - и едни косми не може да махне като хората, а за модерни технологии не е и чувала.

# 6
  • Мнения: 1
Ами знам един под гръцкия ресторант Yamas на Дойран (т.е. стигаш до него и свиваш вдясно по Лерин , след обущаря- имат принтер, страшно фецки рисунки прави и издържат много да ти кажа, но мисля, че още нямат педикюр, търсиха последно като ходих педикюрист- със оборудване да бачка за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт