Блондинка или брюнетка ???

  • 2 885
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 183
Защо брюнетките са по-добри шофьори  от блондинките ??? 
Статистиката ли го сочи това или си е само твое наблюдение?
Анкетно проучване на телевизия ВВТ  Peace

# 46
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Очаквах да има поне един виц за блондинки.

 Joy   Joy   Joy

Брюнетка съм - чисто натурална.
Съгласна съм напълно с твърдението на Гил,
следователно веднага се обосновавам :

Вчера прибирайки се от работа си правя десен завой на зелен сфетофар  Mr. Green , а срещу мен прави ляв блондинка с мерцедес...
Отне ми предимството, ако не бях спряла щях да я фрасна  ooooh!
Изобщо не ме забеляза, въпреки че карам комби  Shocked...




Според мен не те е забелязала не защото е руса, а защото е карала мерцедес, пък ти - комби...

Брюнетка съм, но не съм забелязала подобно деление...

# 47
  • Мнения: 6 874
Незнам кои са по-добри шофьори, но съм забелязал че жените масово пресичат без да се оглеждат.

# 48
  • Мнения: 593
Аз съм брюнетка.

Карам през дупките, влизам в насрещното, на завой натискам педала на газта...
Да се изруся ли заради статистиката?

# 49
  • Мнения: 5 370
А ББТ какво казва по въпроса-русите мъже ли умеят да сменят по-добре памперси или тъмнокосите?
И ако тъмнокосите го правят по-добре, то после изневеряват ли по-често на жените си? Whistling

# 50
  • Мнения: 1 081
Дейзи Crazy къде ще провеждаш наблюденията -да мина да ти чукна задната броня  Twisted Evil


И ще падне после едно чакане на КАТ Whistling

И после Духане -проверка за алкохол-нали  Peace Grinning

Звучи екзотично  Mr. Green
Ма нали КАТ не идвали вече на леки ПТП  Thinking

Както и да е.
Та, Боби, сутрин в 8,15 съм на сфетофара на Орион, посока центъра, от там десен по Сливница до с/у затвора.
на връщане маршрута е същия, тръгвам от офиса в 17,40  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 5 622
Аз перманентно си ходя с големи деколтета, но това не ми пречи да ползвам и мигачите. Всеки път, при това.

# 52
  • Мнения: 1 081
Аз перманентно си ходя с големи деколтета, но това не ми пречи да ползвам и мигачите. Всеки път, при това.

Аз не съм казала никъде, че не ползвам мигачи ....
Даже напротив.
Винаги си ползвам мигачи, тръгвам преди да светне второ зелено, и дистанцията от предната кола е толкова, че и куче не може да премине между двете коли  Mr. Green
Пропуснах - винаги си слагам колана преди да запаля колата  Flutter



Според мен не те е забелязала не защото е руса, а защото е карала мерцедес, пък ти - комби...

Брюнетка съм, но не съм забелязала подобно деление...

Не ме забеляза, защото си мислеше, че е сама на пътя  Laughing

# 53
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
...тръгвам преди да светне второ зелено, и дистанцията от предната кола е толкова, че и куче не може да премине между двете коли  Mr. Green
...
това не го разбрах Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 2
Дейзи Crazy къде ще провеждаш наблюденията -да мина да ти чукна задната броня  Twisted Evil


И ще падне после едно чакане на КАТ Whistling

И после Духане -проверка за алкохол-нали  Peace Grinning

Звучи екзотично  Mr. Green
Ма нали КАТ не идвали вече на леки ПТП  Thinking

Както и да е.
Та, Боби, сутрин в 8,15 съм на сфетофара на Орион, посока центъра, от там десен по Сливница до с/у затвора.
на връщане маршрута е същия, тръгвам от офиса в 17,40  Mr. Green

Тенк Ю следобед деистваме  Crazy-Да те питам само една съфорумка Flutter иска и тя да докара Голфа -да участва в ПТП-то -обаче нямала книжка  ThinkingТова не е проблем -нали -инак е брюнетка  Crazy обаче неправоспособна и не участвува по темата   Peace

# 55
  • Мнения: 1 081
...тръгвам преди да светне второ зелено, и дистанцията от предната кола е толкова, че и куче не може да премине между двете коли  Mr. Green
...
това не го разбрах Rolling Eyes

Лепя се близо до задната броня на предната кола  Mr. Green

А ББТ какво казва по въпроса-русите мъже ли умеят да сменят по-добре памперси или тъмнокосите?
И ако тъмнокосите го правят по-добре, то после изневеряват ли по-често на жените си? Whistling

Тоз въпрос и мен ме вълнува  Whistling   Whistling   Whistling

# 56
  • Мнения: 24
..., не се оплаквам от липса на ухажори  и ъкъл..

Искала си да кажеш "не се оплаквам от липса на ухажори  и липса на акъл" или се опитваш да кокетничиш, с това, че си глупавичка?

# 57
  • Мнения: 370
ми аз съм брюнетка,но не съм шофьор.

# 58
  • Мнения: 1 081
Тенк Ю следобед деистваме  Crazy-Да те питам само една съфорумка Flutter иска и тя да докара Голфа -да участва в ПТП-то -обаче нямала книжка  ThinkingТова не е проблем -нали -инак е брюнетка  Crazy обаче неправоспособна и не участвува по темата   Peace


Да се изруси и да идва  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 2
...тръгвам преди да светне второ зелено, и дистанцията от предната кола е толкова, че и куче не може да премине между двете коли  Mr. Green
...
това не го разбрах Rolling Eyes

Елит -гледай Формулата в неделя -ще разбереш -казва се полпозишън  newsm01 Grinning Wink Дистанцията няма да я коментирам -то кучето е под бронята вече.... ooooh!  Обаче времето през което гасне Жълто и сетва Първо Зелено и в тоя момент чуеш клаксон отзад да запалиш гумите се нароча Наносекунда  bowuu

Дано съм бил изчерпателен  Peaceи полезен  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт