Движение на българските майки -ВИДИН тема 24

  • 28 663
  • 715
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 502
momicheta . ako iskate se vizte bez men dnes

# 706
  • Мнения: 2 502
Диди, и аз исках да се видим ,но какво да правя ,че няма да мога   !
Програмата за подаване на ГФО през интернет забива и не мога да пусна през нет ,и трябва да ходим до Търговския регистър на ръка да подаваме ,днес е последния срок !

Затова написах ,да се видите ,ако искате ,аз не мога да успея !

# 707
  • Мнения: 33
Хайдеее lalalala!?

# 708
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Групата-здравейте! Току-що пристигам от срещата в Сф и имам много, ама МНОГО новини и наистина трябва да се видим  Peace

# 709
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Групата-здравейте! Току-що пристигам от срещата в Сф и имам много, ама МНОГО новини и наистина трябва да се видим  Peace
Радваме се, че всички са добре и в къщи   bouquet

# 710
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На 1 и 2 юли в София се проведе семинар-обу4ение на координаторите и настоящи доброволци на организацията.То се осъществи с помощта на фондация "Помощ за благотворителността в България".

Поради обема от информация и документация ще са ни необходими няколко дни да финализираме запо4натите промени(ве4е няколко месеца ги обмисляме) и тяхното публикуване.ПОради тази при4ина координаторите ще из4акат инфото от Сф и едва тогава ще запознаят вси4ки с тях ,приложението им и вси4ко останало

Обещаваме най-късно до 2-3 дни вси4ко да бъде публикувано на сайта ни и тук
Единствено координаторите и присъствалите на семинара могат да насро4ват срещи от името на "Движение на българските майки"  по места ,както и запознаването с промените,свързани с дейността на организацията

Благодарим за търпението 

# 711
  • Мнения: 2 502
Вчера по съседски с Диди  се разговорихме ,,

момичета

Утре вторник .06.07.2010

ви каня на обичайната ни среща в пицария Класик 11.30 ч.


Гале , боядисвахме със съседката входа ,затова не ти се обадих !Надявам се да те видя утре !

# 712
  • Мнения: 2 910
Айде де, откога чакам да ни поканиш Mr. Green Там съм Peace

# 713
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
 Peace  Нема мърдане! Светле, провери скайпа си преди да дойдеш и дръпни малко одкументи, че нямам черно мастило

# 714
  • Мнения: 2 502
o`k
ще принтя ,каквото си ми пуснала .Нали се разбрахме в неделя   Peace

# 715
  • Мнения: 2 502

Мили ми приятелки,  и Вие наши гости ,заповядайте   в новата ни работна тема ,поредна 25 !

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510071.new#new

Общи условия

Активация на акаунт