Дързост и красота - 30 ..."Като те погледна и искам да умра!"

  • 19 453
  • 430
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 965
Мдаааа, вземи си фирмата, дето без двата си дизайнери нищо не струва и си я дръж! Пък после като видиш, че не ставате за нищо с най-добрата ти приятелка и второстепенния ти син вземи, че я подари на Брук, за да живне малко Simple Smile
Нали знаете как е в сериалите, първо натриваш нечия физиономия, после ти се връща двойно  Twisted Evil

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Лана, слънце, така ли ще стане? Дай повече подробности, че направо ме е яд на Стефани.

# 47
  • Мнения: 0
Брей,Ерик и той бил скрита змия...Как само лъгал благоверната си съпруга...Че и любофницата си искаше да уреди...
А,така,Стефке,разкажи им играта!  

Brooke_fan , ее,айде,добре че дойде геният Брук да им спасява компонията...Измисли някаква формула /незнайно как,като в началото беше лаборантка в болница    newsm78   /и веднага се преквалифицира в шеф на компания,че и от международен бизнес взе да разбира.Хората учат години за това и пак затриват компании, а тя ...видите ли ,какъв капацитет ...от всичко отбира и разбира.Само от мъже нищо не разбра,че един не можа да свърти около себе си...

Оф,  Stop Фенове на СТЕФКА И ДЖУКЛА, на ваше място бих спряла да гледам защото нищо хубаво не очаква вашите ЛИБИМКИ  smile3533

# 48
  • София
  • Мнения: 9 965
Лана, слънце, така ли ще стане? Дай повече подробности, че направо ме е яд на Стефани.

Ще подари на Брук 51 %, заради Ридж и в опит да ги събере, след неговия инфаркт.

краси.мира, съжалявам, че пак ще ти противореча, но когато се говорят неверни неща...Брук наистина работеше като лаборантка в болницата, но това е защото е дипломиран химик. Освен това не разбирам, защо противоречиви събития и случки, представени от Стефани или Тейлър, ги приемаш за чиста монета, макар и неверни, а неща казани неведнъж от различни персонажи ги поставяш под съмнение - нееднократно много от персонажите са казвали, че Брук е допринесла много за Форестър. Включително и Стефани не съм чула да го отрича...и на някои хора не им трябват години обучение, за да са успешни в кариерата си - просто им идва отвътре. Освен това говорим за филм, а не за реалния живот. Ако беше реалния живот Стефани отдавна щеше да е в затвор поне с няколко присъди, Тейлър най-вероятно с отнет лиценз за практикуване и кой знае още какво Simple Smile

# 49
  • Мнения: 459
Привет! Ще ви следя:)

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
А Брук и Рич какво ще правят през това време? В смисъл ще работят ли нещо, Рич при Торн ли ще бъде?

# 51
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Айде стига с това ''гениално'' откритие на Брук-лаборантката Mr. GreenДори и водеща за момента след 15г. материята отдавна е демоде и днес шият от нея само работно облекло...Така че да се приписват заслуги на Брук към днешна дата... ooooh!И още:Не пращайте Стефани в затвора да не се сблъска пак с Брук,а Ерик да им маха откъм мъжкото отделение(в реалния живот за измама на попечителски фонд-кауш!) Naughty

# 52
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
..... Тейлър най-вероятно с отнет лиценз за практикуване и кой знае още какво Simple Smile
И що така ? newsm78

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Айде стига с това ''гениално'' откритие на Брук-лаборантката Mr. GreenДори и водеща за момента след 15г. материята отдавна е демоде и днес шият от нея само работно облекло...Така че да се приписват заслуги на Брук към днешна дата... ooooh!И още:Не пращайте Стефани в затвора да не се сблъска пак с Брук,а Ерик да им маха откъм мъжкото отделение(в реалния живот за измама на попечителски фонд-кауш!) Naughty

Ние ще спрем да говорим за материята, ако Тейлъровия отбор признае, че Брук има голяма заслуга за фирмата. Дори, повече от Стефани. Риалния й принос какъв е? Разбира се, че е важен основния капитал, но без дизайнери, поглед в бъдещето, нови пазари, концепция и т.н. тези пари нищо не означават. Брук освен материята пусна няколко нови линии, сред които са "Спалнята на Брук" и мъжката линия.


..... Тейлър най-вероятно с отнет лиценз за практикуване и кой знае още какво Simple Smile
И що така ? newsm78

 Най-малко не е практикувала доста време. Ценза няма ли давност?

# 54
  • Мнения: 1
Аз пък не мога да си обясня как първоначалния капитал ще е повече или равен на натрупаното богатство от толкова години работа - към 30 или 40? Само Брук направи страхотни печалби на фирмата newsm78
Точно така Брук вдигна компанията на крака,измисли невероятна формула,която имаше невероятен успех.Без нея да са фалирали 69 пъти до сега Naughty
Хахаха, вярваш ли си или по навик се изразяваш като 10-годишен? newsm78

# 55
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Много топло в Плевен..ужасс  sweating

Ами не е само формулата..Линията "Спалнята на Брук" постигна такава печалба, че затвори даже на Стефка устата.. Peace

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Много топло в Плевен..ужасс  sweating


Да не си в Плевен?

# 57
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Брук има принос колкото всеки друг...В екип всеки прави каквото може за общия успех ...Стефани има пари за професионалисти така че да не я мислим NaughtyАко решат сценаристите ще се докаже жената и като бизнес дама...Ако "Форестър''лежат на старите лаври от времето на'' Спалнята на Брук''пиши ги бегали... Mr. GreenИма процедура по възстановяване на лекарски права и правоспособност

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 19:27 от susy

# 58
  • Мнения: 1 425
Благодаря мис арк за труда ти......ще стане напечено то е ясно.....щом баба ви Стефка се развихри,ще разпердушини всички.....и така им се пада де ,че ако не е тя ще продължават да си живеят блаженно в собствените си ла....на......
Аз пък не мога да си обясня как първоначалния капитал ще е повече или равен на натрупаното богатство от толкова години работа - към 30 или 40? Само Брук направи страхотни печалби на фирмата newsm78
Точно така Брук вдигна компанията на крака,измисли невероятна формула,която имаше невероятен успех.Без нея да са фалирали 69 пъти до сега Naughty
Хахаха, вярваш ли си или по навик се изразяваш като 10-годишен? newsm78
Вярва си ами как иначе ooooh!.....великата Брук....не ставайте смешни smile3544...създаването на такава могъща фирма според вас може ли да се сравни с една формула и едно бельо.....моля ви се .Аз и съпруга ми също в момента сме в процес на градене на фирма и личен бизнес и от опит знам какви жертви се правят и какво струва това на едно семейство.А след техния труд 30год.идва няква Ороспия и си въобразява, че с една формула е заслужила фирмата.Хайде бе.....къде го дават така на тепсия smile3527...Всяко действие на тази жена е свързано със секс и мъже....дори и в работата си не може да мисли за друго.Направо ми се повдига от поведението и Confounded......Аз ако бях на местото на Стефани....да дойде някъква шаврантия да спи с мъжа ми и със синовете ми и да се намърда в компанията ми като използва тяхната слабост като мъже.....лелеееее много по страшни неща щях да направя от Стефани..... box bash

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Чета ви и се чудя защо казвате на бялото черно и не мога да ви разбера.
Брук има принос колкото всеки друг...В екип всеки прави каквото може за общия успех

Да, ама не. Не и във Форестър. Брук наложи силово и двете линии, които донесоха най-високите печалби на Форестър.


Вярва си ами как иначе ooooh!.....великата Брук....не ставайте смешни smile3544...създаването на такава могъща фирма според вас може ли да се сравни с една формула и едно бельо.....моля ви се .Аз и съпруга ми също в момента сме в процес на градене на фирма и личен бизнес и от опит знам какви жертви се правят и какво струва това на едно семейство.

Хипотетично вашата фирма е в модния бизнес. Градиш я, отглеждаш я и един ден във вашия отдел за разработки (на пример) една лаборантка открива формула, която ще ви изстреля във висините. Щастливи и опиянени взимате, че влагате всичките си пари в новата ви колекция базирана и изработена изцяло от новия плат.... Но се оказва, че вие не притежавате формулата. Изправени сте пред два избора - тотален фалит, но ще си отидете с гръм и трясък от сцената или давате 51 процента от фирмата на лаборантката, но компанията продължава да съществува и не сте разорени. Кажи ми какъв избор ще направиш - фалит или доходи Thinking

Общи условия

Активация на акаунт