Посрещаме ЮНСКИ бързачета, нашите смели юначета. Тема № 66

  • 10 505
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Добро утро и от мен!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС! smile3525

missy, добре дошла! Hug

# 16
  • Мнения: 143
Добро утро момичета Hug
gmarinovaчудна темичка  bouquet
Миси добре дошла пак сред нас Hug  bouquet
Bella ако наистина днес ти е секциото ти стискам палци и те чакам да се похвалиш с добри новини Praynig  bouquet

Честито на всички които празнуват днес!  bouquet
Ох аз да ви се оплача снощи не съм спала повече от 3часа за цялата нощ TiredДетето се оказа по сред нощите че го е гепал грип и то с повръщане и растройство и снощи цяла нощ съм дежурила ooooh! милото днес е като парцал  Cry
А аз от болки в таза не можах да си намеря удобна поза  ooooh!имам чувството че са ми изгнили костите така боли TiredОще една седмица да издържа и вече да се ражда че направо почват да ме хващат нервите,чувствам се като баба  Close

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
Четит Имен Ден на всички именници и най специални поздрви на малкият Константин на Jentist ! Да си носи със здраве името!

# 18
  • Мнения: 13
добрутро и аз будувах до към 2 часа ама се натисках и само малко ТВ гледах. И пак кукнах в 7,20 моя мъж като отива на работа Sick е, поне поспах да не се оплаквам.
Честит Имен Ден на всички именници. Да са много много щастливи и обичани

# 19
  • Мнения: 216
Честито на вси4ки именници.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 475
Добро утро и от мен!
 Simple Smile
gmarinova много хубава темичка! Мерси!!  bouquet

Missy, добре дошла отново сред нас! Hug

bella стискам палци, всичко да е наред днес! Чакаме новини!! fingerscrossed

Честит празник на всички именници!!   

# 22
  • Мнения: 24
Честит имен ден на всички именици, да са живи и здрави и много щастливи!!!

Майка ми също е от празнуващите днес да ми е жива и здрава и най - щастливата баба през юни  newsm51

somebody ти не трябваше ли да си при майката на Андрей в овча купел и да нямаш нет  newsm78 ...........или не издържа дълго  Laughing

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 09:12 от Tzveti

# 23
  • София
  • Мнения: 588
Привет и от мен  Hug
Добре дошла на missy   bouquetДано да имаме скоро новини от bella, макар че тя пише и в майската тема и може и от там да разберем.

ЧЕСТИТ ИМЕМ ДЕН НА ВСИЧКИ С ИМЕНИЦИ ДНЕС. НЕКА ДА СА МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!!!

И моята племенничка днес празнува, леле колко много го обичам това слънчево дете....

Моите гърди също са напрегнати от няколко дена насам. Отделно от вчера много ми прилошава, а дори и в началото на бременността не ми е ставало лошо  Whistling Снощи дори и не успях да вечерям. Но пък тази нощ спах, много съм доволна Е, ходих до тоалетната обичайните 5 пъти, но друго е и да поспиш

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 09:16 от viper

# 24
  • Мнения: 1 027
Честит празник на всички именици   bouquet С гордост и усмивка да носят прекрасните си имена  Hug

Миси, добре дошла  Hug Ще се моля скоро да си тук и да кажеш добра новина  Praynig

# 25
  • Мнения: 199
Добро утро!
Мале какви сме ранобудни  Grinning Снощи аз бях от тези с абонамент за тоалетната на всеки кръгъл час.

А да ви кажа - слънцето е вече в зодия близнаци  smile3534 До тук с теленцата  Grinning


...ще ме извините, но от това безсъние (или от бременните хормони) вече ме прихваща лиготията. Но и аз като Лил ви чувствам като семейство вече - разбирайте ще ме търпите  Grinning

# 26
  • Мнения: 165
Добро утро момичета!Честит имен ден на всички именници!
bella стискаме палци, всичко да е наред днес!
missy, добре завърнала се! Hug Надяваме се вече да си по-добре и чакаме хубави новини от теб за малкия Сашко. Praynig Съболезнования за твоята малка кукличка Андрея, много тъжно ми стана...

# 27
  • Мнения: 13
gmarinova мерси за темичката   bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ   bouquet

# 28
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Честито и от мен на всички именници!

# 29
  • София
  • Мнения: 6
                                     MINDI, честит ти мъж и половина- да ти е жив и здрав и да бъде мамина подкрепа!
Здравейте, момичета благодаря на всички които отговориха на въпроса ми за столчето за кола и уреда на Авент. Поръчах и аз възглавничка за столчето на Макси Кози от Интернет магазина на ДАНЕТ. Подгревателят за шишета ми е подарък, но е ползван за това не му знаех упътването, сега всичко е ОК.
Мили дами вече много от вас държат малки душички, стискайте палци при всички да е бързо и безболезнено раждането, та и ние скоро да се вредим с бебче или две. Аз вечерно време почти не спя доста се въртя и никак вече не ми е удобно. Относно зодията и аз държах да е Телец, пък и таткото се радваше повече на тази зодия. Но пък господ си знае работата, така че ще чакаме Близнаци щем не щем.


 ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ, ВЕСЕЛО НАСТРОЕНИЕ И ПОЗИТИВНИ ЕМОЦИИ ИМ ПОЖЕЛАВАМ!

Общи условия

Активация на акаунт