Как и кога най-бързо мога да разбера дали съм бременна?

  • 68 802
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Колко време трябва да мине след увото, за да бъде направен тест за бременност?

# 1
Здравей!Ами аз не си следях увото този месец,но с моето мъжле се постарахме на 29.07 и на 11.08 си наравих тест и той ми показа  EFP Успех и на теб?Ти имаш ли предположения кога може да е станало????

# 2
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
14 дни след овуто!

# 3
  • Мнения: 806
Най-хубаво е да изчакаш в деня на идване на М.или 2-3 дни след закъснение.На някои момичета теста им отчита 3-4 дни преди идване но на някой по-късно.Така че ако имаш търпение най-хубаво изчакай да ти закъснее а ако нямаш-направи си тест но да ти кажа от личен опит-аз всеки път малко като се усъмня че съм бременна и започвам от рано тестове  а отрицателният им резултат всеки път ме разочарова все повече и повече-затова си казах че вече ще имам търпение и ще чакам.Желая ти  от сърце да имаш търпние да дочакаш и да видиш полож.резултат baby_neutral

# 4
  • Мнения: 25
Благодаря Ви много, момичета, за бързите отговори. Аз от скоро посещавам сайта и днес реших да се регистрирам. Много се порових във форумите, не малко от това, което прочетох ме впечатли и заинтригува..... накара да се замисля колко много неща не знам Embarassed.

# 5
  • Мнения: 25
и колко трудно е това бебеправене Sad Sad Sad..............по времето през което пиех противозачатъчни, забравях ли си хапчето си мислех, че съм бременна и ред сълзи ред сополи.....сега е обратното.... Cry

# 6
  • Мнения: 25
нямам търпение и за това питам кога ме идва времето на теста Simple Smile

# 7
  • Мнения: 804
Всички сме така Joy , и аз нямам търпение smile3521 А има ли промяна в базалната температура? Аз редовно си я меря, чувала съм , че ако има бременност, тя се повишава над 37,0, така ли е? newsm78 Питам, защото аз никога не съм имала температура над 36,8, но тази сутрин ми беше 37,05 newsm12, при все,че си я меря вагинално. Твърде ми е рано за тест, само 1 седмица след ову, ще се чака то е ясно, и все пак се чудя за температурата, ако знаете, споделете smile3506  love001

# 8
  • Мнения: 25
разбрах, че е важно да следиш базалната температура. ..от една страна, защото по този начин разбираш кога си в овулация, а от друга съобразно бременната графика на базалната температура и тази измерена от теб можеш да разбереш дали бебеправенето е успешно или не...ох, незнам, и аз вече се обърках

# 9
  • Мнения: 3 154
Смайли, не е важно да е над 37, важното е да се задържи висока Wink

# 10
  • Мнения: 507
Здравейте момичета,
Аз си направих тест 10 дни след като съм била в ову, т.е. направили сме бебо на 18.06 или 19.06, а видях двете чертички на 29.06, но едната беше бледичка и след два дни повторих теста. Имах нещо впредвид, защото БТ се задържа на едно ниво през всичките тези дни /37.00 - което е строго индивидуално за всеки и не задължително да е над 37.00 или точно толкова/.
Аз по принцип съм с ПКЯ и пиех лекарства, но мога да Ви кажа, че от спокойствието и положителните емоции няма никакво по-добро лекарство. Провете любов, а не се вдлъдявайте в това дали ще стане или не. Просто си мислете само хубави неща и си мечтайте за бебе.
Пожелавам успех на всички и скоро да преживеете щастието, което преживявам аз сега.  Heart Eyes    

# 11
  • Мнения: 3 205
Аз редовно си я меря, чувала съм , че ако има бременност, тя се повишава над 37,0, така ли е?

Не, моята беше 36,8 - 36,9 и чак после стана 37,0-37,1.

# 12
  • Мнения: 804
Благодаря за поеснението, все по ясни ми стават нещата newsm44  love001
разбрах, че е важн> да следиш базалната те<пература. ..>т една страна, защ>т> п> т>зи начин разбираш к>га си в >вулация, а >т друга съ>бразн> бре<енната графика на базалната те<пература и тази из<ерена >т теб <>жеш да разбереш дали бебеправенет> е успешн> или не...>х, незна<, и аз вече се >бърках
  За да си ти самата наясно е добре да се мери БТ, не отнема време и не даваш пари за тестове  smile3503 Чети по-вече във форума и всичко малко по малко ще ти се изясни всичко, както на мен newsm10
  Успех на всички EFP

# 13
  • Мнения: 25

Тази сутрин си мерих температурата и тя беше 37.2. Вместо да ми спада, защото предстои да ми дойде М., температурата ми се покачва. Може ли това да означава, че съм бременна при положение, че досега все се оплаквах, че не се покачва повече от 37?............Извинявайте, момичета, че все около този въпрос се въртя, но знаете какво очаквам да чуя :preggo

# 14
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Ами тази температура може да е бременност, може да е възпаление, може нищо да не е, а покачването......в същност тя спада на деня преди да ти дойде или на който ти дойде /в повечето случаи/

Общи условия

Активация на акаунт