3ds Max 5

  • 67 020
  • 320
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 485
Малко да раздвижа темата,ако може с още една картинка.Проект за малка спалня/твърде малка/ с размери 3,50/2,70м.
http://photo-forum.net//i/1917935
Има какво още да се прави да се добавя и да се доизпипат нещата.Материалите естествено ми куцат.Ще се радвам на коментари от ваша страна.  Simple Smile

# 316
  • Мнения: 18 542
Много е приятно.
Иначе, камерата е ужасно високо поставена, не е добре така. Разгледай малко интериорни снимки да видиш как са позиционирани кадрите. Така повече прилича на снимка от охранителна камера Simple Smile

Паркетът също нещо не е както трябва. Аз ползвам геометрия, не мап. Същото важи и за баните - всяка плочка е геометрия. По-пипкаво е, но пък се получава много по-реалистично  Wink

# 317
  • Мнения: 485
Радвам се че се раздвижила темата,макар че сега виждам отговора ти Миоки.Благодаря ти  и за коментарите.
Имам и други поставени камери ,но съм пуснала снимка само с този изглед.Ще се постарая да задобрявам в следващите си проекти .Надявам се.Мерси за препоръките. Simple Smile

Последна редакция: ср, 23 сеп 2015, 10:42 от Vase

# 318
  • Мнения: 895
Здравейте, надявам се някой да ми помогне малко. Някакси са ми изчезнали осите X Y Z при move, scale, rotate (там където може да избирам по коя оса да променям обекта или пък целия). Да знаете как може отново да вкюча тази опция?  newsm78

# 319
  • Мнения: 18 542
От настройките
Views > Show Transform Gizmо


# 320
  • Мнения: 895
Много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт