на колко време пишкат децата ви?

  • 6 405
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
на два часа си е абсолютно нормално. Аз съм възрастен човек, пиещ по най-малко 3 кафета на ден и много сокове и ходя по 4, макс 5 пъти. Не се притеснявай излишно

# 16
  • Мнения: 1 399
Аз да попитам за обратния вариант на по-рядкото пишкане. Прави ми впечатление, че дъщерята на приятеля ми (на 13), а понякога и сина му (на 11) пишкат доста - над 10-12 пъти на денонощие (течностите, които приемат не са повече от нормалното - литър до 2 най-много). Не мога да го накарам по някакъв начин да поговорим за това, да се направи профилактично изследване. Какво бихте ме посъветвали - все пак не съм майка на децата, но ме притеснява и съм загрижена. А собствената им майка не познавам, но като работи по цял ден 6 дни в седмицата не знам дали е обърнала внимание.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз да попитам за обратния вариант на по-рядкото пишкане. Прави ми впечатление, че дъщерята на приятеля ми (на 13), а понякога и сина му (на 11) пишкат доста - над 10-12 пъти на денонощие (течностите, които приемат не са повече от нормалното - литър до 2 най-много). Не мога да го накарам по някакъв начин да поговорим за това, да се направи профилактично изследване. Какво бихте ме посъветвали - все пак не съм майка на децата, но ме притеснява и съм загрижена. А собствената им майка не познавам, но като работи по цял ден 6 дни в седмицата не знам дали е обърнала внимание.

Мъжът ми е така, но няма урологични проблеми, просто е физиология при него.

# 18
  • Мнения: 180
Добре,че прочетох темата.Дъщеричката ми е на 4 години и пишка по 3-4 пъти на ден.Преди време бях много притеснена,през главата ми минаха какви ли не страхотии.След това се успокоих,тя е здрава,разбрах,че е до физиология.
Успокоително е да разбереш,че има идруги като теб.
Поздрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт