Отговори
# 75
  • Мнения: 4 892
Добре, де.
Отвличат някой, който взима над 3000лв.
Искат обаче пари от бедните му роднини на село. Как очакват хорицата да ги платят? С пенсийката от 133лв?

Може би ще очакват, че щом е достатъчно заплатен, че има акъл и да спести нещо, което ще поискат на жена му/мъжа му. Но на очаквания кой лежи?

Виж, иначе си е много далновидно да си направиш застраховка "Отвличане" Grinning или "Живот" , но още по-далновидно е да я предложиш.

# 76
  • Мнения: 2 978
А и още  нещо.
Вместо да кажат, Полицията ще стане такава, каквато трябва да е.
Те к'во казват, че еди кой си, дето взима над............да му мисли. ooooh!

Тъпа система. Тъпи хора.

# 77
  • Мнения: 1 217
Много обичам някой сам да се смее на глупостите си. При това без да симпатизирам на Волен.

Темата не е за чувството за хумор на Воелн Сидеров и дали му симпатизираме, а за това, че едва ли ще ни залее вълна от отвличания както в Колумбия.

Вие какво мислите по темата? 

 Laughing
Написах вече, че не вярвам на статиите, пропуснала сте. Пак нищо смешно не открих обаче, явно някъде греша.
Никой никого да не отвлича, предлагам аз, независимо от социалния статус. А и на изнудвачите им е ясно, че човек като е под стрес не мисли много и може да не им излезнат плановете много прецизни. Може малко престъпници да са заловили, но не им завиждам и съм сигурна, че ще пропеят в ареста за дружките си.

# 78
  • Мнения: 2 978

Може би ще очакват, че щом е достатъчно заплатен, че има акъл и да спести нещо, което ще поискат на жена му/мъжа му. Но на очаквания кой лежи?

Тъй, тъй.  Sunglasses

И да се надяват, че той/тя, ще си признае, че има спестявания, а не ги харчи по почивки, телефони и т.н Tired


# 79
  • Мнения: 4 892
Написах вече, че не вярвам на статиите, пропуснала сте. Пак нищо смешно не открих обаче, явно някъде греша.
Никой никого да не отвлича, предлагам аз, независимо от социалния статус. А и на изнудвачите им е ясно, че човек като е под стрес не мисли много и може да не им излезнат плановете много прецизни. Може малко престъпници да са заловили, но не им завиждам и съм сигурна, че ще пропеят в ареста за дружките си.

Благодаря   bouquet

п.п. не е задължително едни и същи неща да са ни смешни.

# 80
  • Мнения: 2 480
Слуги на МАФИЯТА! Дори и Кеворкян е такъв! Вероятно много малко журналисти не принадлежат на тази категория.

# 81
  • Мнения: 5 370


Темата не е за чувството за хумор на Воелн Сидеров и дали му симпатизираме, а за това, че едва ли ще ни залее вълна от отвличания както в Колумбия.

Вие какво мислите по темата? 

 Laughing
Не става въпрос дали ще ни "залее" вълна от отвличания. След като прочетох статията от "Капитал", и аз почнах да понавързвам нещата. Нещо от сорта на "по Великден-гоооолямо земетресение в Хасково".

Както каза Ази по-горе, изплува "прозаичното".
А за малоумието "отвличат от 3 бона нагоре" въобще не говоря. Те , тогава, трябва достъп и до фишовете да имат. ooooh!

# 82
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
'Публична тайна е, че зад "Лев Инс" стои секретният сътрудник на тайните служби до миналата година Алексей Петров, а по настоящем официален ключов съветник на председателя на ДАНС Петко Сертов.'
Дали пък нямат достъп и до фишовете Wink newsm78

Жоз, отразиха темата и в 'Тази сутрин', да вземем да се преквалифицираме в сценаристи и режисьори викам аз Laughing
Някой чу ли случайно колегата Безлов какво каза за свое оправдание да плаши така хората, че нямах възможност да го слушам?

# 83
  • Мнения: 5 370
'Публична тайна е, че зад "Лев Инс" стои секретният сътрудник на тайните служби до миналата година Алексей Петров, а по настоящем официален ключов съветник на председателя на ДАНС Петко Сертов.'
Дали пък нямат достъп и до фишовете Wink newsm78

Жоз, отразиха темата и в 'Тази сутрин', да вземем да се преквалифицираме в сценаристи и режисьори викам аз Laughing
Някой чу ли случайно колегата Безлов какво каза за свое оправдание да плаши така хората, че нямах възможност да го слушам?
Ай стига бееееееее



 Joy Joy
Ти сериозно ли????

# 84
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Абе съвсем сериозна съм, вече се бях събудила, а и скъпия питах това ли пише, което виждам на екрана, той потвърди: 'Отвличанията - масов бизнес'.

# 85
  • Мнения: 2 018
Но кажете, моля, вие как тълкувате тези 2 брилянтни творения на журналистическата мисъл?
Предизборни кьорфишеци? Запълване на страници? Оправдание на МВР?

Застрахователните дружества си търсят и създават работа  Wink

# 86
  • Мнения: 4 916
Ето какво е казал Тихо - http://news.ibox.bg/news/id_414215737

# 87
  • Мнения: 984
Да, като във филма на Чалз Чаплин "Хлапето". Помните го - върви отпред хлапето, хвърля камъни по прозорците, цупи ги и като излезе собственика и почне да се вайка - хооооп - стъкларя с подходяшите прозорци е насреща.

Софиянски и Алексей Петров имат и други косвено общи дейности. Wink

Общи условия

Активация на акаунт