oтравя ли се кърмата след силен стрес или ако сме били нервни?

  • 1 913
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Способна съм да отровя на някого живота,ако съм нервна и ми ръсят такива тъпотии  Mr. Green
БИла съм много ядосана,била съм и под стрес, била съм и много разстроена(когато татко почина)...
Не съм спирала да кърмя и не давам на никого да ми коментира и философства на тази тема!  Naughty
Ама ти как се сети, че тука все сме се събрали такива, на които ни пука за това, дали си нервна, а?! Mr. Green
Аз споделям за мое преживяване и последствията върху кърменето.
Със сигурност разликата между хората обуславя и различните начини, по които реагират телата им.
А, и последно, като си пуснеш ТИ тема, тогава ще казваш кой да ТИ коментира по нея!

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 21:57 от ٠•● Dega ●•٠

# 16
  • Мнения: 8 242
Способна съм да отровя на някого живота,ако съм нервна и ми ръсят такива тъпотии  Mr. Green
БИла съм много ядосана,била съм и под стрес, била съм и много разстроена(когато татко почина)...
Не съм спирала да кърмя и не давам на никого да ми коментира и философства на тази тема!  Naughty
Ама ти как се сети, че тука все сме се събрали такива, на които ни пука за това, дали си нервна, а?! Mr. Green
Що не се пробваш да си намериш аудитория някъде другаде?
Хич и не ми дреме за твоя стрес, аз споделям за мое преживяване и последствията върху кърменето.
Със сигурност разликата между хората обуславя и различните начини, по които реагират телата им.
А пък за това, дали си способна да ми отровиш живота, мнооооооого се надценяваш!!!
А, и последно, като си пуснеш ТИ тема, тогава ще казваш кой да ТИ коментира по нея!
Капиш?

Dega, ти нещо май четеш и виждаш каквото искаш..  ooooh!
Никой не отговаря специално на ТЕБ.. А момичето просто иронизираше "темата" защото е точно за иронизиране  Crazy Както и редица подобни бисери за кърменето..
Не разбирам защо реагираш така  newsm78

# 17
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Способна съм да отровя на някого живота,ако съм нервна и ми ръсят такива тъпотии  Mr. Green
БИла съм много ядосана,била съм и под стрес, била съм и много разстроена(когато татко почина)...
Не съм спирала да кърмя и не давам на никого да ми коментира и философства на тази тема!  Naughty
Ама ти как се сети, че тука все сме се събрали такива, на които ни пука за това, дали си нервна, а?! Mr. Green
Що не се пробваш да си намериш аудитория някъде другаде?
Хич и не ми дреме за твоя стрес, аз споделям за мое преживяване и последствията върху кърменето.
Със сигурност разликата между хората обуславя и различните начини, по които реагират телата им.
А пък за това, дали си способна да ми отровиш живота, мнооооооого се надценяваш!!!
А, и последно, като си пуснеш ТИ тема, тогава ще казваш кой да ТИ коментира по нея!
Капиш?

Dega, ти нещо май четеш и виждаш каквото искаш..  ooooh!
Никой не отговаря специално на ТЕБ.. А момичето просто иронизираше "темата" защото е точно за иронизиране  Crazy Както и редица подобни бисери за кърменето..
Не разбирам защо реагираш така  newsm78
Съжалявам, но аз не го разбрах така. Naughty
Ако си права, моля да ме извини.
Ако ли не - не бих се извинила за коментара си.

# 18
  • Мнения: 801
Смени италианския климат, над 45 паралел студа изби простотията. Колкото по- на юг, толкова по-отровна става дозата хорска измислица и простотия.
Африкански родилки си ядат плацентата (без обработка), защото иначе щели да умрат.
Дано здравия ти разум надделее и другите простотии, които те чакат.

# 19
  • Мнения: 488
Отговорът ми беше САМО и единствено на въпроса на labulgara ...
Дега,решила си , че пиша за теб  Stop
Няма такова нещо...  Peace
Просто така се е получило,защото постът ми е след твоя...НО НЕ ГО ВИЗИРАМ !!!
Капиш?  hahaha
 duhi_puhi     bouquet поне един човек да ме е разбрал!!!

# 20
  • Мнения: 141
Първо се извиних,преди да си задам въпроса....понеже 99% бях сигурна,4е е глупост!!!!...но все пак и 1% съмнителност да има относно здравето н детето ми,предпо4итам да се допитам,(за което се надявам,4е ще ме подкрепят пове4ето мами)рискувайки,дори да бъда нападната......насевер или наюг все ще се намери някой да те пообърка(ще дам като пример "съвет от баба",ако ме разбирате...,уж възрастен и мъдър 4овек,но може достатъ4но да те обърка..)
Мисля,4е темата ве4е се из4ерпа и спира до тук......Успех на вси4ки,късмет и Благодаря,4е обърнахте внимание!
П.С.Мисля,4е  сравнението Италия -Африка...прекалено........Много оби4ам да влизам във форумите и да 4ерпя информация от "по-изстрадали" мами,но не харесвам факта,4е 4есто ставаме жертви на криворазбиране...... Peace

# 21
  • Мнения: 1 174
labulgara дори няма нужда да се извиняваш, нормално е една млада майка да се съмнява и да се притеснява като й кажат подобно нещо  Peace За убиване са тези хора, които съзнателно, несъзнателно, от незнание или ей тъй казват нещо такова, без да се замислят колко може да се притесниш  ooooh!
Ти разбира се и сама си се сетила, че не може да е вярно  Peace
Колкото за коментарите - я не се впрягай, в края на краищата затова е форумът - всеки си пише мнението без някакво лично отношение   Hug

٠•● Dega ●•٠ често казано, не вярвам и че може да спре кърмата от стрес,  разбира се може и да не съм права, но не вярвам и толкоз  Confused

Общи условия

Активация на акаунт