Как мислите да отбележите Деня на детето?

  • 5 189
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Тази година първи юни се пада в понеделник  Cry , но ми се иска да заведа някъде малката. Вие имате ли идеи?

# 1
  • Мнения: 165
едва ли ще мога да изляза от работа, но ще му купя подарък.
Може да отидем до парка  1swing

# 2
  • Мнения: 4 292
Не знам, още не сме решили. Ще им купя по нещо дребно и може да ги заведа някъде.

# 3
  • Мнения: 9 814
Ако не съм родила до тогава,  Mr. Green определено мисля да заведа детето до зоологическата или Борисовата градина.
Вече съм купила подаръка- чаршафи с Уинк.

# 4
  • Мнения: 1 195
Като начало ще отидем на протест поради недостъчните места в детските заведения в София, а после смятам да го заведа в Южния.
 Ще го поглезя и с подаръче естествено  Hug

# 5
  • Мнения: 111
Ще се смъкнем към морската градина да се повесели детето и естествено ще го поглезя с някое дребно подаръче  Hug

# 6
  • Мнения: 1 086
Днес видях, че в съседния град ще идва цирк и ще ги заведа там. А после може да хапнем някъде сладолед.

# 7
  • Мнения: 2 096
умувам още за подарък.. другото е зоологическата градина или театър.. или и двете.. би му харесало и в Детския кът но там определено ще е гъч пък макар и понеделник.. за това ще оставя къта за друг ден..

# 8
  • Мнения: 75
Разходка,подарък.. Thinking

# 9
  • Мнения: 560
Първо ще отидем на протеста на "Московска", а след това ще се черпим някъде.  Peace

# 10
  • Мнения: 2 090
Може да отидем до парка  1swing
И ние това ще направим,хем баткото ще се налудее,хем мъничката ще е доволна че е на въздух Party.Ще им купя подаръчета,а после може да отидем на сладкарница,да почерпят за празника Grinning.

# 11
  • Мнения: 10 006
Ще идем до зоологическата градина. Подаръци също имам. Въртележка за кошара, пясъчник и маса за водна игра, комикси Астерикс за баткото. Дано да е хубаво времето.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Подарък ще има, на сладкарница също ще отидем и след това мисля да сме в някой парк.

# 13
  • Мнения: 1 740
На 1 юни ще ставаме кръстници,така че сигурно ще е доста забавно.

# 14
  • Мнения: 4 433
Ще му купя нещо и ще го заведа при любимия деди Simple Smile Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт