Бъдещи майки Август 2009- тема №37

  • 11 535
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 196
Момичета видяхте ли каква трагедия се е разиграла днес в Ямболско - тъжна история  newsm45 newsm17 . В България толкова много хора загиват по пътищата.

Времето навън как се е намръщило ... дават го цяла седмица с бури, градушки, поне ще се разхладим малко в тия горещини.
Аз днес пак бях във Вис Виталис и си купих първите неща за беба - просто не можах да устискам - взех едно розово боди с късо ръкавче, ръкавички и едни розови ританки Heart Eyes .

# 301
  • Мнения: 219
Поразрових се за закона, ама не успях да го намеря. Но попаднах на тази статия (тя е от 2007г, но не мисля, че нещо се е променило де) - http://www.lekar.bg/news-43/info-605/%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D1%87%D … 0%B5%D0%BD%D0%B0/ Иначе аз обикновенно закопчавам колана, качвам се в колата и си премятам само този отгоре през рамо, а този от долу дето е ми е зад кръста. Макар, че не знам така дали бих се предпазила, ама съм свикнала с колан и ми е терсене иначе. Но като гледам май е по-добре да си се слага както трябва колана. А и каква е разликата дали се возя отзад или аз карам? Пак се слага колан, нали така (май вече и отзад е задължително).

А такива трагедии просто...дано не се случва повече. Забелязали ли сте как все на някакви празници ще се случи нещо подобно. Този шофьор не е ли могъл някъде където няма хора, или са по-малко, знам ли. То лесно се приказва така де, ама ако е било със сергии от 2-те страни не е имал избор човека.

Има вече нова тема, не знам кой я пусна, да си признава Simple Smile
НОВА ТЕМА

Калина, абе няма де да идеш, няма да правиш колекция от колички я Simple Smile А може и да те базика майка ти, а?

Последна редакция: чт, 28 май 2009, 18:34 от Tsvetito

# 302
  • Мнения: 34
За Ямбол слушах на обед в колата... направо е ужасно!
 За шофирането и коланите- мен си ме спират редовно, но никога не са се заяждали, даже напротив кефят се Simple Smile, освен това няма ограничение до кой месец ще шофираш.
Tsvetito, че розовото е задължаващо е така, че се мурля ужасно - също, ама не проумявам как СОБСТВЕНАТА МИ МАЙКА, може да избере нещо като количка без да се консултира с мен, най малкото знае, че не понасям розово! Явно е решила, че от хормоните ми се е разбишкал и мозъка #Crazy, абе здраве да е... пък и розова ще я бутам.  Embarassed

# 303
  • Мнения: 1 569
Мерси за отговорите за втвърдения корем   bouquet така или иначе утре със сигурност ще ида на лекар преди да тръгнем на път в събота за да съм спокойна Simple Smile Така най-добре, че при всеки усещанията са различни, на всичкото отгоре едни казват еди кое си е нормално, а други за същото казват, че не е. То самите доктори го правят, камоли ние дето не сме медицицински лица  Shocked

Аз също шофирам почти всеки ден и мисля живот и здраве до 9ти месец да карам. Само че от известно време не слагам колан, че ми стяга молейки се ако ме спрат законът наистина да ме защити! (Като гледам как всички познаваме закона... едни казват до 5ти, други до 7ми, трети няма ограничение, пък с колан, пък без колан  ooooh!  Laughing) Идва разбира се моментът в който се притеснявам не за полицията а за ненормалното каране в София. От както съм бременна 2 катастрофи са ставали пред очите ми, едната от които ЕДВАМ не отнесе и мен (бях ви разказвала). Но... просто гледам да съм ОЩЕ по-нащрек и внимателна!  Praynig

# 304

Общи условия

Активация на акаунт