Разтегателно канапе

  • 10 121
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Ще ми трябва за  втората детска стая, където временно ще се наложи да спя и аз. Ще трябва да събера две бебешки легла, така че вариантът за мен е нещо компактно, но и удобно. Мисля си за канапе, което се разтяга тип `сандвич` или на принципа на фотьойл. Задължително искам да има гръб, когато се разтегне и подлакътници.
Тук има добри предложения, но пък фирмата няма магазин в София.
Моля за координати на магазини, че вече ми е трудно да обикалям.

# 1
  • Мнения: 1 732
виждала съм в метро фотъол,който се разтяга и става на легло.провери и на сайта на матраци'тед',там също имаше някакви канапета,които се разтягат.

# 2
# 3
  • Мнения: 9 092
Ако е само за теб - тоест, ако ще спиш сама на това нещо, и аз бих ти предложила вариантът с канапето от Метро - първо, че е страшно сладурско, второ че е много удобно, трето че отговаря на изискванията ти и четвърто - няма да обикаляш, за да търсиш Simple Smile Цената му е съвсем приемлива, беше нещо като 120 лв. И е точно канапе, а не диван Simple Smile
Мисля си, че ако стаята е малка или средна - един диван тип клик-клак (сандвич) ще заема място...в сайта на Тед има страхотни такива диванчета, но и цените са височки, а и не го намирам за удобно за спане...в смисъл, че в средата винаги има "пропаст".
Ето погледни ги тук: http://www.ted.bg/?page=cms_index&structure=folding_bed& … f10b73c2b472e6228
Ние се бяхме насочили към такива, но се отказахме поради малките размери като за двама души + пропастта в средата...
Успех, миличка Hug

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
И аз съм харесала клик-клак системите на Тед, пробвах в един магазин, удобни са на сядане, за спане обаче нямам отзиви. А и нямат подлакътници и гръб в разтегнато положение.

# 5
  • Мнения: 4 473
Стеф,  Hug за кое канапе говориш? В Метро изложеното е фотьойл, или греша? Thinking Само аз ще спя на него, но искам да е двойка, по-широко, за да мога да кърмя децата излегната, като двете ще са от двете ми страни. Ще си трябва място по-голямо от стандартен персон. Rolling Eyes
Сиренце, на кое казвате клик-клак система? Blush

# 6
  • Мнения: 9 092
Онова в Метро е май за един човек, макар че е широчко...то е като фотьойл, но по-широк, разтяга се напред и става легло.
Но ако искаш по-голям, трябва ти значи клик-клак - тези които са в сайта на Тед. Hug

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 628

Сиренце, на кое казвате клик-клак система? Blush
Ето това е клик-клак, само буташ назад и от канапе става на легло.

# 8
  • Мнения: 958
И ние търсим нещо подобно за детската. В една мебелна къща в Дружба, от тия в които продават чамови мебели, видяхме един фотьоил и едно малко диванче, които се разтягаха напред, все едно чекмедже отваряш, и имаше нагънат матрак. Не знам дали ем разбрахте  Embarassed
Но в сгънато състояние е много компактно и удобно, да си кажа честно се излегнах да го пробвам и ми се видя много добре. За съжаление решихме да потърсим на други места и в нета (нямаше нашият цвят дърво), и оттогава никъде не съм срещала.  newsm78

# 9
  • Мнения: 1 059
http://www.zonaforhome.bg/SelectedProduct.jsp?No=0560222004  ето това сякаш не е лошо, но не мога да се ориентирам какъв е размерът в разгънато състояние.
И аз се интересувам, в Айко съм виждала също.

# 10
  • Мнения: 4 473

Сиренце, на кое казвате клик-клак система? Blush
Ето това е клик-клак, само буташ назад и от канапе става на легло.

Точно такива не харесвам. Трябва да издърпаш напред цялото канапе, за да има място, където да падне облегалката. Tired

 joya, кой е магазинът в Дружба, за който говориш?

# 11
  • Мнения: 958
Ами как да обясня, не ми е  много позната, значи влизаш в дружба от Цариградско, минаваш светофара, който е за първата дружба (има някакво ОМВ, точно след светофара. И нали веднага след това има още един светофар, в дясно пак за дружба, към езерото, в ляво минаваш под моста. Та точно срещу светофара има един дълъг блок, май има колн на ДСК, та там е този магазин, изнесли са дървени мебели навън на тротоара, а вътре е доста голям.
Ама идея си нямам коя дружба се води.

# 12
  • София
  • Мнения: 418
Дружба 1 се води. Като се спускаш от Младост или от Цариградско, на последния сфетофар, трябва да се свие на дясно и след това веднага в ляво и се влиза на паркинга на високия блок. Там е магазина и в съседство има още един за мебели.

# 13
  • Мнения: 958
elanca, може да ти прозвучи нахално, но дали живееш наблизо до магазина  Embarassed
Интересува ме, ако някой ходи да напише фирмата производител на диванчето и фотьоила. Много ми легнаха на сърцето.
Хем са стилни, хем са компактни и най-вече различни от масовите.

# 14
  • Мнения: 399
Аз се спрях на този вариант, засега само съм го поръчала и не мога да кажа повече.

http://www.aron.bg/element/element_4139.html

Ако има някой отзиви нека да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт