Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 438
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 328
Никакви мнения не намерих из нета.. да попитам направо и тук Simple Smile

# 1
  • Мнения: 600
на нас това ни беше другата възможна градина, та я проучих. на позната детето беше там - доволна е. организират им разни занимания, храната прилична. мед сестрата била мн добра. единствено се оплака от една госпожа, но не се сещам за името. ама това навсякъде може да се случи. абе, добра е градината, аз се бях убедила за нея, ако не ни приемеха по първо желание. коя ви е другата опция? можем да направим сравнение.

# 2
  • Мнения: 1 328
Мерси за отговора Simple Smile Не звучи зле..
Ами друга опция нямаме вече. В тази е приет по първо желание.. Колкото и тъпо да звучи, нищо не знам за тази градина. Знаех за тези в квартала защо не искам (живеем в Стрелбище). Тази я избрах като първо желание заради голямата бройка за прием, по никакъв друг критерий.

# 3
  • Мнения: 111
Моята дъщеря също е приета в тази градина по първо желание. Разпитвала съм много майки от квартала, чиито деца са там. В общи линии информацията ми се припокрива с тази на Дама в черно. Освен стандартните занимания - танци, бойни изкуства и т.н има и плуване. Водят ги на басейна Спартак с организиран транспорт, което според мен е ценно. За учителките съм чувала противоречиви мнения - от това, че им пускат филми и ги оставят до прекрасни отзиви. Но явно наистина е въпрос на късмет при кои ще се паднеш.  Според мен си е средностатистическа държавна ДГ. За мен основен критерий при избора ми беше факта, че това е най-близката (а и единствена) градина в квартала.

# 4
  • Мнения: 6 031
Големият сега завършва тази градина.Мога да кажа само хубави неща за госпожите му в градината.Като цяло градината е средно статистичека-има и хубави и лоши неща.Яденето е добро.Пускат и филми, особено в първите групи, но е друдно да усмириш 25-30 деца.
Извънредни дейности има следните:английски, немски/ползват предимство в 20-то училище/, таекуондо, футбол, плуване/водят ги до басейн Спартак/,латино танци и шарканица/препоръчвам я/.
Зимата ги водят на ски, а лятото на море/който желае/.
Има две медицински сестри в градината.
Дворът на градината е голям и всяка група си има обособена площадка.

# 5
  • Мнения: 417
И ние живеем в Стреблище. Голямото ми дете завърши там преди 4 години. Бяха ни се паднали две стокилограмови госпожи, ако искаш имената - на лични, че е грозно, в резултат на което детето отиде в първи клас без да знае азбуката. Нито стихче, песничка - нищо. Представям си как са се саморазвивали децата. Все пак има и нещо положително в цялата тази история - сина ми както беше тих и кротък взе, че се научи да се отбранява - явно много бой е ял. И като отиде в първи клас се записа на карате. Сега ходи на състезание и печели медали - игри за напреднали  Joy.

Малкия ми син - септември ще е на 3 и не го приеха на градина, защото бях сложила като първо желание 127-ма където има малко места. Незнам как бих реагирала ако сме приети в тази градина и ги видя пак тези двечките  Joy - как ще намеря учител по карате за дете на 3?
Обаче имам приятелка, чието дете се развиваше отлично в съседна група. Гледам, че другите отзиви са хубави, пък може да са се разкарали тези оттам  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 328
шарканица/препоръчвам я/.
Това какво е??


 
Благодаря за изчерпателните отговори на мими.ива и inka5   Simple Smile Добих представа..

Днес ще ходя до градината, ще питам евентуално дали ще ми кажат при кои госпожи има вероятност да сме.. В този ред на мисли, пиша разбира се ЛС на инка5..

# 7
  • Мнения: 202
И моя син е приет в тази градина.И аз незнам абсолютно нищо за нея и сега ме е яд ,тъй като другото ми желание беше Брезичка,и след класирането видях ,че сме имали много голям шанс и там,но нищо може да е за добро Praynig.
И аз като другите майчета се интересувам и от персонала,директорката и т.н.,всяка информация приемам с охота.
Това с плуването звучи много добре и немския също.

# 8
  • Мнения: 6 031
шарканица/препоръчвам я/.
Това какво е??



Шарканицата е Приложно изкуство.Просто децата му казват така.Правиха през цялата година невероятни неща от глина, които сега гордо стоят на витрината в къщи.
И госпожите на големия не са слаби/на килограми, но аз също не съм фиданка/, но са най-невероятните за нас.
През всичките 4 години, тези жени не поискаха нищо лично за тях.
Децата отиват абсолютно подготвени в първи клас.
Моят може да чете, пише и смята.Както навсякъде и там сигурно има госпожи, които не са родени да бъдат преподаватели, но не това е темата.

# 9
  • Мнения: 1 371
И аз писах на първо място тази градина за сина ми (заради бройката). И взеха, че го приеха. С набор 2006. Нищичко не знам за нея.  Sad Все още се чудя дали да го прехвърлям там. Утре или в четвъртък ще се отнеса до там, на място, да видя за какво става въпрос.

Може ли и на мен на лични имената на онези две госпожи. Flutter

# 10
  • Мнения: 1 328
И аз писах на първо място тази градина за сина ми (заради бройката). И взеха, че го приеха. С набор 2006. Нищичко не знам за нея.  Sad Все още се чудя дали да го прехвърлям там. Утре или в четвъртък ще се отнеса до там, на място, да видя за какво става въпрос.

Може ли и на мен на лични имената на онези две госпожи. Flutter

Аз го записах днес, срещнах се с директорката, симпатична ми се стори. В 1-ва група ще са 2 групи по 25 деца. Родителска среща в началото на юни, без госпожите. После август, малко преди септември още една среща, с госпожите. Учебната година започва на 01.09.2009, макс. до края на септемрви трябва да постъпи детето.

# 11
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
И ние сме записани там. Днес ходих да проверя кога ще се започва - от 07.09. Жената от охраната каза, че щяла да бъде сборна група, а от 15.09., вече официално. Какви са тези глупости, не знам!? Аз не успях да отида на родителската среща и не ми дадоха никаква информация. Но искам да попитам, който е бил нещо важно ако са казали да сподели. Благодаря предварително. До колкото разбрах ще има две групи и още не са казали кои ще са учителките.

# 12
  • Мнения: 1 328
На родителската среща казаха, че уж щяло да има още една ПРЕДИ започване на учебната година, но аз лично такова нещо не съм видяла в сайта. И днес видях същото, което е казала жената от охраната:
https://kg.sofia.bg/?page=kindergarden&id=3&k=87
На срещата казаха, че не е необходимо да кажеш предварително от кой ден точно ще тръгва детето, но трябва да постъпи в срок 30 дни от започване на учебната година, иначе си губи мястото.
И на следващата родителска - тя вече ще е с отделните госпожи за всяка от двете групи.
Първата беше много много обща, ако нещо конкретно те интересува питай Simple Smile

# 13
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Благодаря ти много. Вие на 7-ми ли мислите да ходите? Аз мисля да си подготвя документите и да отидем на 7-ми, но да не го оставям, защото ми се струва, че ще им е голям стрес на дечицата с тази сборна група. Да свикват с едни деца и учител и след 1 седмица с други  Rolling Eyes.

# 14
  • Мнения: 1 328
Ако питаш мен и на 177-ми не бих отишла Simple Smile Нещо никак не ми се дава детенце на градина..
Иначе предполагам на 15-ти ще го пуснем или ден-два след това, да оправим документите и така..
То обаче един от тях беше май само седмица преди почване, така че ще трябва да е наистина аха аха преди постъпване.

Общи условия

Активация на акаунт