Music Idol 3 - тема 13

  • 25 650
  • 536
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 951
Според мен Александър и Боян са класи над всички останали и изнесоха формата на плещите си,качиха рейтинга и направиха гледаемостта два пъти по-голяма(да не си кривим душите и да си го признаем
Не съм на това мнение. Чак пък да са изнесли формата на гърба си...и не съм гледала МА-3 заради тях. И не, не си кривя душата.

# 526
  • Пловдив
  • Мнения: 351
как така стана номера,номинираната милион пъти Русинка да е с по-висок вот от Боян и Александър...
Искам само да отбележа, че Преслава е тази, която беше номинирана милион пъти. Защо се изля всичката тази помия върху Русина? А издигнахме в култ македонците, дето никога не пеели фалшиво. Ами това просто не е вярно!
Радвам се, че има и други като мен. Вижте, аз съм от музикално семейство, занимавала съм се с музика и все имам някаква представа. Да се твърди, че Боян и Александър са класи над останалите е просто комично. Особено за Александър. Момчето е много симпатично, има доста енергия, но си пее фалшиво (разбира се, не всеки път). Боян е много артистичен, има хубав глас, но и той не ме грабва особено. Русина наистина е меланхолична - приемете, че й е такъв характерът и няма как да изпее някоя енергична песен и да подскача по сцената. Факт е, че има хора, които я харесват и за мен е голяма глупост да се изсипва такава помия отгоре й. Аз нямам фаворит. В началото си бях харесала Александра, Преслава и Васил, но за съжаление момчето отпадна, а после разлюбих Александра. Не мога да кажа, че Преслава трябва да стане новият Музикален Идол, но май е най-подходяща засега.
Ами да, има и хора като нас. Не разбирам тази истерия около Александър. Не е толкова идеален. Аз направо се чудя вече кой ми е фаворит. Няколко пъти си сменях фаворитите и мисля, че никой не изпъква така явно над другите. Равностойни са, според мен, всеки с неговите силни и слаби моменти.

# 527
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз също смятам, че не е вярно, че двамата македонци са класи над останалите. От двамата Боян е по- добрия.
Атрактивни чак толкова не са (не и за моя вкус Peace); Александър откровено често пееше фалшиво. За съжаление, лоша услуга му направиха водещите и журито, което му насади идеята, че е фаворит.. затова се и разплака почти момчето, не можеше да повярва.
Засега нямам изявен фаворит от финалистите.

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 11:20 от anuschka

# 528
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Аз също съм от тези, които харесват Русина и смятат, че македонците не са чак толкова по-добри. Защо не приемете, че наистина има хора, които я харесват и гласуват за нея. Направо ми е чудно за всичката помия, която се изсипва върху нея и Маги и то точно от този форум. А изказвания от рода, че нашите щели да потънат в забрава, а македонците щели да станат едва ли не мегазвезди в Македония са направо смешни.
На този етап според мен са равностойни, като фаворит ми е Русина и след нея Маги.

# 529
  • Мнения: X
И аз харесвам Русина, след Маги тя ми е втори фаворит. Определено вече е трудничко, защото Преслава също доста се постара и е много добра, естествена. Много ясно, че за да се издигат едните се оплюват другите, Маги каква била, Русина каква била и т.н. Ами манипулиран- неманипулиран, това е положението. Аз не гласувам, точно заради това...ако бяха изгонили Маги или Русина, щеше да ме е яд, ама чак пък да плюя младежите, които също са много добри разбира се...айде няма нужда. Ясно за всички е, че дотук са стигнали най-добрите, пеят добре, имат излъчване...Аз желая успех на всички, а на Маги стискам палци за победа!

# 530
  • UK
  • Мнения: 3 959
Безумно е как не приемате чуждото мнение... Александър беше добър, но нестабилен, а сравнение между него и Боян НЯМА. Боян е много по добър от Александър по всички параграфи.

# 531
  • Мнения: 66
Затова света е шарен,всеки  е с различен вкус.........

# 532
  • София
  • Мнения: 937
Някой има ли инфо какво на Бийтълс ще пеят в понеделник?

# 533
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Някой има ли инфо какво на Бийтълс ще пеят в понеделник?

Let it be -  Laughing Това в кръга на шегата.

Относно анкетата, гласувах за Мюзик Айдъл 4, форматът ми допада повече. Но май зависи кой ще прави предаванията , ако са Иван и Андрей няма да ми е приятно. Tired

# 534
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Безумно е как не приемате чуждото мнение... Александър беше добър, но нестабилен, а сравнение между него и Боян НЯМА. Боян е много по добър от Александър по всички параграфи.
Ами защото всеки има право да си има мнение, защо трябва да сме "овце" и да се водим по чуждото!? Между другото, моето съвпада с твоето, което не означава, че приемам начина, по който го изразяваш!

# 535
  • Мнения: 641
За мен фаворита е Русина /след като отпадна Ели/ – има брилянтна израбонтка на тона, много прецизна, страхотен тембър, но пък не винаги и/си подбират песните както трябва, после Перслава. Маги не я харесвам – звучи ми много грубо пеенето и, много хайлашко, вика ужасно, пее без чувство, пък и доста често фалшиво. Македонците не ги коментирам, не са ми фаворити, малко са на ниво квартално кръчме, в смисъл много непрофесионално ми звучат. Лошото е, че много трудно издържам да гледам цялото предаване, усилвам на песните и мютвам на всичко останало, защото толкова простотия наведнъж от водещите се сипе, че просто е страшно ooooh!.

# 536

Общи условия

Активация на акаунт