ПЕРЛА - турски сериал по бТВ

  • 175 160
  • 451
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
GÜMÜŞ*

от 8 юни по бТВ (20ч)

с участието на: Сонгюл Йоден, Къванч Татлътуу, Екрем Бора, Гюнгьор Байрак, Фунда Илхан, Лачин Джейлан, Севинч Гюрсен Акйълдъз, Тарък Юнлюолу, Баръш Хайта, Джунейт Чалъшкур, Алпер Дюзен, Сердар Орчин


Дали невинната целувка между бедното момиче Гюмюш и младият плейбой Мехмет ще доведе до неочаквани обрати в света на две коренно различни фамилии?

Животът на Гюмюш се променя една сутрин с телефонно обаждане от чичо й. Знатното семейство Шадоолу, избират Гюмюш за жена на сина си Мехмет. Гюмюш, в най- неочакван за нея момент, разбира, че ще се омъжи за човека когото обича още от детството си. Мехмет е отчаян от живота, тъй като преди една година семейството му не одобрява женитбата му с жената която обича - Нихан. Затворил всички пътища към любовта на сърцето си, Мехмет се впуска в бохемски начин на живот. Човекът, който го изважда от това състояние е дядо му Мехмет Фикри. Мехмет се съгласява да живее по начина, определен от дядо му. В този нов живот момичето от провинцията Гюмюш е предопределена за негова съпруга.

Гледайте историята на една бурна любов в стоте епизода на "Перла". Главните роли в сериала изпълняват 25-годишният актьор и манекен от Адана, Къванч Татлътуу и 30-годишната театрална актриса от Диярбакър, Сонгюл Йоден.
Наред с "Аси", "Листопад", "Малки жени", "Спирка Акация", "Хиляда и една нощ", "Майка ми", "Ако бях облак" и "Задни улички"... "Перла" е един от хитовите сериали на турската корпорация DYH  (Doğan Yayın Holding), излъчвани по Kanal D и Euro D в Турция, както и по Kanal D в Румъния.

Продукция: Kanal D (2005-2007)

* Ориг. заглавие: Гюмюш (името на героинята; букв: сребро)


Последна редакция: ср, 27 май 2009, 15:56 от Бу

# 1
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Абе какво е това нашествие на турски сериали!!!???

# 2
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ами усетиха се хората, че пазарът на сапунки изпитва глад за качествени филми. Че то иначе Брук май само за Стефани не е женила (засега Laughing), а българската боза е една бозаааааааа.

# 3
  • Мнения: 122
Гледайте историята на една бурна любов в стоте епизода на "Мелодия на сърцето". Главните роли в сериала изпълняват 25-годишният актьор и манекен от Адана, Къванч Татлътуу и 30-годишната театрална актриса от Диярбакър, Сонгюл Йоден.
Наред с "Аси", "Листопад", "Малки жени", "Спирка Акация", "Хиляда и една нощ", "Майка ми", "Ако бях облак" и "Задни улички"... "Мелодия на сърцето" е един от хитовите сериали на турската корпорация DYH  (Doğan Yayın Holding), излъчвани по Kanal D и Euro D в Турция, както и по Kanal D в Румъния.


добре де нали се говори за филма GÜMÜŞ, а тук ... Мелодия ма сърцето  newsm78
тая информация много ме съмнява  Thinking

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 16:03 от Бу

# 4
  • Мнения: 0
добре. Добро или не, важен е самият сериал, а той не е лош

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 17:10 от Бу

# 5
# 6
  • Мнения: 122
BGpapa ,
виж аз не казвам че няма да го пуснат бтв, няма от къде да знам затова чакам да видя реклама.
но видях тази тема прочетох първия ти пост и там уж за филма "Перла" се говори, който тръгва по Бтв ... и изведнъж:
"Гледайте историята на една бурна любов в стоте епизода на "Мелодия на сърцето". " newsm78
затова се учудих .
 Peace

# 7
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Абе какво е това нашествие на турски сериали!!!???

И аз това се чудя. Но ако имат интересна история и е направен добре, нищо против нямам.

# 8
  • Мнения: 2 331
Абе какво е това нашествие на турски сериали!!!???
Каквото и да е, изглежда доста интересно и небанално. Непозната /или добре забравена/ култура показват.Чудя се и в игралните филми ли са така добри?

# 9
  • Мнения: 251
Аз така съм свикнала с латино имената , че трудно превключвам на "Гюмюш" smile3503

# 10
  • София
  • Мнения: 221
 GrinningДобре е с тези турски  сериали  да раздават и безплатна  бюлетина  за ДПС, че избори идват  все  пак

# 11
  • Мнения: 0
GrinningДобре е с тези турски  сериали  да раздават и безплатна  бюлетина  за ДПС, че избори идват  все  пак
едното няма общо с другото изобщо. Тук говорим за сериалите, а те се оказаха доста по-качествени от гръцките сериали, с които НОВА ни заливаше допреди време, а все още БЛЯСЪК се излъчва. По-качествени са и от румънските сапунки, които върти ТВ2.

Иначе, Тониак, просто бяхме объркали инфото , защото вече ни се мешат двата сериала. До последния момент не бяха ясни имената на български. Остави, ами и след 1001 НОЩ май още един ще пускат. ИСкам да е АСИИИИИИ, ама не е

# 12
  • Мнения: 3 804
Сериала съм го гледала-интересно,че и на арабски бяха сменили заглавието  Grinning,по принцип сериал следя само ако е крими,фантастика или комедия-но,този ми се наложи да го изгледам-заради пуберчетата в къщи-абсолютна боза е. Peace

# 13
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
А по кое време ще го дават? Peace

# 14
  • Мнения: 3 804
А по кое време ще го дават? Peace

горе го пише-от 08.06 от 20 часа

Общи условия

Активация на акаунт