Странни изпражнения....

  • 2 679
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 320
От 2-3 дни забелязвам, че изпражненията на сина ми са малко странни....
Като се изходи, в акитата има нещо като черво или просто някое аки е като в "було".  Rolling Eyes

И аз незнам как да го обясна. До сега не съм забелязвала такова нещо. Възможно ли е от прием на лекарства. В момента пие сироп за кашлица и му слагам капки за нос.

Незнам какво е това. Още утре мисла да му пусна изследвания и да звънна на педиатърката. Сега търсих из търсачката подобни теми, но не намерих нищо.

Предварително благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 7 723
какъв сироп пие?
Възможно е да е от него, да.... Thinking

Непременно му направи фекална проба.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 344
Без да те плаша-но напоследък чувам,че много родители се оплакват от глисти при децата си-най-добре си е доктор да каже!Успех!

# 3
  • Мнения: 7 723
Без да те плаша-но напоследък чувам,че много родители се оплакват от глисти при децата си-най-добре си е доктор да каже!Успех!
Аз разбрах, че акито е облечено...така да се каже в черво... Thinking

А един от признаците, че детето има глисти
е да го сърби дупето, което пък от своя страна прави впечатление... Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 1 344
Е да,така е!Най-добре си е изследване и всичко ще  е ясно!

# 5
  • Мнения: 4 585
Ако под глисти имате предвид острици, не е. Детето се скъсва да се чеше по дупето от това време на деня насетне. Излизат да снасят яйца към края на дупето и сърби ужасно.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Пие Вентолин, а до вчера и Бромхексин.
И аз първо се усъмних, че са глисти, но не го сърби дупето, а и около аноса му е чистичко, а и това нещо, не е в самото ако а около него...   А и не го има на всяко акане...  Rolling Eyes

Да още утре мисля да занеса изпражнения и да взема и това с лепенката... не се сещам как се казваше, но мисля, че точно то беше изследване за глисти. Претеснявам се, че бавно излизат тези изследвания, поне такива спомени имам, а на 1 юни пътуваме за чужбина. Дано да не е нещо сериозно!

# 7
  • Мнения: 7 723
В частните лаборатории ги правят за няколко часа.
Стискам палци  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Сега открих педиатърката, тя каза, че е възможно да е от целулозна храна....  Rolling Eyes
Яде тези дни джанки, череши...
Знам ли и аз!?
Каза, че нямам място за претеснение, ама все пак утре ще му пусна изследвания.

Руска,последния път, когато пусках ми трябваха за градината. Пуснах в Цибелаб и всичко излезна за още на същия ден вечерта, само акитата след 5-7 дни, нещо такова беше.

Общи условия

Активация на акаунт