Давайте съвети-не яде в буквален смисъл

  • 2 164
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
От седмица на сам малката отказва всичко.Захранена е от 6 тия месец и пием АМ розов хипп 2.Незнам вече какво да правя-мляко не иска ,ДК,готвя й аз,давам и плодови пюрета  Shocked голяма стачка.Като казвам не яде това е в буквален смисъл.Правихме изследвания на кръв и урина всичко е нормално.Виждам се в чудо помагайте.Имаме само 1 зъбче,което излезе преди 2 седмици .Видимо друг не чакаме.А лекарката каза че явно е от тях.  ooooh! Незнам какво да правя

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 20:08 от Vivi

# 1
  • Мнения: 9 481
И аз съм на мнение, че причината е в никнещите зъбки Wink
Не се тревожи-от глада по велика сила няма; ще навакса след избиването на следващото зъбче Peace
Давай и любими храни..пресни плодове и зеленчуци/на пюре Wink

# 2
  • Мнения: 146
MTV проблема е че тя по принцип си е злояда ,а и пресни плодове не иска гади и се от тях.Вече се замислям дали да не я заведа на някоя баба да й баят  #Crazy

# 3
  • Мнения: 3 621
Никненето на зъби в комбинация с горещото време явно оказва двойно влияние. На приятелка дъщеря и изкара почти две седмици само на вода. Предлагай и храна по-често колкото хапне все ще е от полза

# 4
  • Мнения: 1 705
Никненето на зъби в комбинация с горещото време явно оказва двойно влияние...................
Същото беше и при моето дете,не искаше нищо да яде,че и вода не пие,предлагах всичко възможно,което си ядеше,но повече от 2-3 лъжички или 50-60мл мляко не хапваше.На периоди си е,може би около пробиването на всеки зъб-при нея през около 20 дни.

# 5
  • Мнения: 336
Не се приетеснявай! Щом и изследвания сте правили и нищо нередно не са открили, явно е от зъби и топло време. Моето дете беше същата работа. Миналата година по това време отказа АМ ( оттогава не е пила) и цяло лято почти нищо не яде. Ама цяло лято!!! Само на чай изкара. Ако й се събереше  1/3 плодово пюре на ден, празнувахме  Shocked Така че спокойно, случва се и на други мами, има и други злочди деца. Не се отчйвай, само се зареди с мнооооого търпение  Peace

# 6
  • Мнения: 27 524
Вече се замислям дали да не я заведа на някоя баба да й баят

Пълни глупости  Stop

Не е гладна всъщност и изобщо има проблем от ваша страна с храненето и предлагането  Peace

# 7
  • Мнения: 146
Блонди ,постоянно и къркори корема това дали не е липса на глад???А какво трябва да е правилното предлагане и хранене?Защото вече я храня и с пръсти,давам и безброй занимавки-ефект нула.Който не е имал този проблем му е лесно ...но който е патил знае за какво говоря.

# 8
  • Мнения: 15
Напьлно сьм сьгласна с Блонди Peace.И аз мисля ,4е е от зьбките щом изследванията са добри.Тьрпение и по спокойно вра4ки и бая4ки няма да решат вьпроса по4ти вси4ки майки минават през такива периоди аз на голямата ми дьщеря не разбрах кога и поникнаха зьбките ,но с малката бебка и в момента е някакьв кошмар караме го само на сок4ета и АМ предпо4ита те4ности така ,4е спокойно после ще си навакса не се притеснявай  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Явно детето е в някои от всичките периоди  Laughing . Моята щерка мина през 5-6 такива. В чудо съм се виждала с нея. Имаше момент в който ядеше само АМ по максимум 450 за целия ден  #Crazy . В интерес на истината в момента пак е в някакъв подобен, защото пак не иска да яде. Хапва по 2-3 лъжички от нещо и после казва "Не"  Laughing . Какво да ги правим, щом изследванията не са показали нищо тревожно, се въоръжи с търпение докато отмине периода   bouquet

# 10
  • Мнения: 123
Разбирам те напълно,и ние в момента сме на същия хал.
Малкото ми тролче яде само банани,вече съм се видяла в чудо ooooh!

# 11
  • Мнения: 519
  Явно кораба-майка кръжи над всички.С едната нямам проблем.Ако отказва,значи наистина не е гладна и не настоявам.Обаче другата 2 ден кара само на банани и плодово кисело мляко.За сокове и вода-те си вървят ежедневно.Не бих и настоявала толкоз,ама пие лекарства за сърцето и не искам да ги приема на гладно.Та се чуваме от време на време при комшиите.

# 12
  • Мнения: 146
maya_78 и аз сега обеснявам на мъжа ми че комшиите сигурно са ме намразили  Mr. Green

# 13
  • България
  • Мнения: 757
Преди седмица имах същия проблем с малкия!Отказваше всички пюренца,кашички и дори АМ.Видях се в чудо ThinkingМислех,че е от зъбките /имаме два/,но и сега няма признаци да избият други...но отмина и този период.Надявам се и при теб да отмине скоро и малкото ти слънце да започне да се храни както трябва PeaceВиждам,че децата ни са на почти еднакви месеци и може би минават през такива моменти.Успех!!!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Мойте бяха така в продължение на 2 мес докато им избият повечето зъби. Беше борба за всяка хапка. Направо нервите ми бяха скъсали. Гадното беше че хем реват от глад, хем не искат да ядат (сигурно венците ги боляха). Но после си проядоха сами. Не се притеснявай. Най-вероятно е от зъбите. Давай каквото обича и каквото иска и когато иска. Ще си нарушите временно режима ама няма как. Ще отмине.

Общи условия

Активация на акаунт