Спамо- чат (25-31.5`09)...Най- после и лятната ваканция дойде!

  • 35 785
  • 2 916
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 2 978
ДУ!
Слушам Бареков  ooooh!
Купували си книжки за автобусни шофьори  tantrum

Не гледам новини

То за какво вече не се купува? За всичко искат пари гадовете!

# 1 741
  • Мнения: 2 829
Десс-- Peace
да бе от някакъв проблем-правят --репортаж след репортаж
пък хубавите новини--между другото

доста верни неща има в темата на Доцента

# 1 742
  • Мнения: 7 723
Много ми е трудно да ви вдена в тоя час на денонощието  Crossing Arms
....особено пък като вали дъжд  Tired

# 1 743
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
доста верни неща има в темата на Доцента

Да , ама трудно я вдянаха нЕкои  Whistling

# 1 744
  • Мнения: 2 829
прочетох бе---
такива нападки разбрали недоразбрали

Руска--кафенце Heart Eyes

# 1 745
  • Мнения: 7 723
Каниш ме на кафе?  Flutter
Двойно, ако обичаш   Heart Eyes
 

# 1 746
  • Мнения: 2 978
Каниш ме на кафе?  Flutter
Двойно, ако обичаш   Heart Eyes
 

И с много лИбоФФФ Hug

# 1 747
  • Мнения: 2 829
Каниш ме на кафе?  Flutter
Двойно, ако обичаш   Heart Eyes
 

каня те ,винаги Heart Eyes

# 1 748
# 1 749
  • Мнения: 7 723
Тенк ю  Heart Eyes Hug
Днес "дъждовен" ли ще го пишем?  Thinking

# 1 750
  • Мнения: 2 978
Оф, а на мен никак не ми е дъждовен.

Може би, щото си потъмних мааалко Wink цвета на косата и ми е Flutter Crazy Sunglasses

# 1 751
  • Мнения: 2 491
Добро утро!

Снощи по БТВ даваха репортаж как докарват ранените в Пирогов. Ами честно издразних се, направо ще ги смачкат обградилите ги репортери, изкарват шофьора от линейката и оная репортерка направо ще се качи на носилката, бута се и задава въпроси, кажете осъзнавате ли това онова, как се чуствате, знаете ли какво стана....ала бала...и с един такъв разтреперан и тревожен глас, шашната, чак ще се разплаче, репортерката де...нема нужда чак пък...Аре малко уважение, хората са претърпели злополука и се чустват ужасно, карат ги в болница на носилки, а тая им се вре да ги разпитва...Вярно че това е работата й, обаче, малко разстояние, малко уважение и без излишни сълзи и преигравки с тембъра на гласа, все пак това не е театър...Когато се почустват добре хората, ще отговарят на всякакви въпроси до безкрай, каквото и да се е случило и който и да е виновен...ама ми писна да използват хорските трагедии за да правят "сензационни" репортажи...
Освен това всяват паника за всичко, св. грип, страшна работа, хора и два пандемия, ужасТ, криза, много лошо положението, сега тепърва започвало, чак сега идвало в БГ, ама ние ставаме по зле и по зле, а другите държави се оправяли...и т.н. и т.н....али бали, врели некипели и други простотии, целящи не да усведомят човек, а да всеят паника и ужас, защото видите ли това е сензация, това се гледа и продава...да не говорим и че напоследък дават главно лоши новини, но това е друг въпрос...

Затова не гледам новини.
Имам нет, ако нещо ме интересува.

И сигурно щото снощи побеснях от тая нагла, нахална тъпа пача и си порязях много гадно пръста, докато рязах салатата. Ама почнах от едната страна и нокета посредата до половината и под нокета месото Sick, много гадно щях да се издрайфам само от гледката, не от болка, ама под нокета много боли кат го срежеш тва месо бееее ooooh! Повече няма да давам да ми острят ножовете толкова много и едно е сигурно никакви новини по телевизията няма да се гледат в къщи вече Naughty Мойто мъж се ядоса и хвърли салатата Laughing

Споделих.
ПС Ивинете Crazy

# 1 752
  • Мнения: 7 723
Гиг, как можа да изпишеш такова количество букви рано сутринта?  Shocked Joy

# 1 753
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Извинена сте  Wink

Споделям мнението ти  Peace

ДУ  Grinning

# 1 754
  • Мнения: 2 978
Леле Гиг, Hug
верно, явно доста си се изнервила!

Споко...винаги е така...!

Общи условия

Активация на акаунт