Обещаните снимки (но само част от тях)

  • 2 672
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Много хубави снимчици Хондич Hug и да са ти живи и здрави двете сладуранки -  и малкото християнче newsm51

...а ти си много хубавичка Wink и с каква капелка си Kissing Heart Кръстниците младички, младички....ами кое е това момиченце, дето постоянно е с вас newsm78

# 31
  • Мнения: 7 837
Прекрасни снимки  Grinning Малките красавици са очарователни  Grinning
Хондич, ти много добре изглеждаш бе, жена  Grinning
Кви са тия диети.
Нали не съм се объркала и тази дама на пясъка вляво, не си ти  Mr. Green
http://community.webshots.com/photo/431035859/431035859WhqLHQ

# 32
  • Мнения: 4 244
Нали не съм се объркала и тази дама на пясъка вляво, не си ти  Mr. Green
http://community.webshots.com/photo/431035859/431035859WhqLHQ
Шшшшшшшт  smile3520 това съм аз - агент под прикритие Mr. Green

# 33
...Търговище не го бях виждала от години - мога да кажа 4е е много променено - към добро смятам аз де . ....аз ли бъркам - не бе6е ли до скоро със дълга коса  Rolling Eyes. е 4естита ти при4еска (дано не съм сбъркала!!!! Embarassed) а роклите са направо принцески - шити ли са или готово купени ? аиде 4е и аз по4нах да те тормозя с въпросите . на море къде бяхте  то4но ?
 Hug Hug
За Търговище и аз в предишните си писаници като се върнах написах, че е много променен и изглежда 100 пъти по-добре от Габрово.
Въобще не бъркаш за косата. Клъцната е. Но аз тая работа я свърших още докато си бях тука. Бяха ме хванали бесните (нали преди това пък се бях къдрила в Б-я), че не мога да се срешя и хванах ножицата, та си излях мъката на главата. Тя пак поотрасна. Беше и по-къса. Сега пак си я чакам да стане дълга.
Роклите определено са купешки. Едната си е от Шотландия, а другата кръстницата я е купувала. На приятелят й, майка му държи някакъв магазин за детски дрешки и зарежда със скъпи, но качествени неща. Като пък чула, че идем от Шотландия и горката се впрегнала, че търсила маркови неща да не се била изложила Grinning (сладурка, като че ли Английската кралица иде Grinning)
На море бяхме в Слънчев бряг (не ходете там)

# 34
.......ами кое е това момиченце, дето постоянно е с вас newsm78
Това е третото ми детенце Wink (щерката на половинката ми от предишният брак)

# 35
...
Нали не съм се объркала и тази дама на пясъка вляво, не си ти  Mr. Green
http://community.webshots.com/photo/431035859/431035859WhqLHQ
Laughing Laughing Laughing Определено не съм. Но тая кака ме поучаваше как да си гледам децата. Един българин да има на плажа и ще си проличи. Викаше ми "Абе вашите деца не са ли малко големички да се замерят така с пясък" Shocked А половинката ми я попита дали тя си е гледала децата. При, което след няколко минути тя казва на дъщеря си да влезе ако иска във водата, пък то милото вика "Ама ще се намокря" newsm78 (горките - бая ще да ги е стресирала).
Пък аз й казах ако не й харесва до нас да си намери друго място на плажа. Тя дойде след нас, видяла е че има деца - ми да си прецини дали ще й е кеф около тях Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 2 032
Мнооого сте хубави! Честито 'ристиенче, и дано почивката да ви "държи влажно" за по-дълго.

# 37
Мнооого сте хубави! Честито 'ристиенче, и дано почивката да ви "държи влажно" за по-дълго.
Мерси Алиската. На мене ми държи и то бая влажно. И на половинката ми определено. Ако не бяха паспортите, които трябваше да сменяме едва ли щяхме и това лято да си отидем.

# 38
Хондааа, да са ти все такива усмихнати и щастливи куклите, пак и Вие с "тати" покрай тях Party Жестока ваканция сте си спретнали!!! Браво,браво.... Wink Да живее БГ-купона Crazy








# 39
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Страхотни снимки Peace,вижда се ,4е готино сте си изкарали .
Малките госпожици са много сладки Heart Eyes,а майка им е направо ........страшно елегантна дама Peace.Мьжа ти е имал кьсмет е теб Wink.

# 40
  • Мнения: 513
Щото сте си наши ли сте най-хубавите, не знам?!  Hug
Елата много къдрава бе, на кой така? (То не, че знам моето на кой е такова къдраво та питам и аз ама... Wink)
Мони определено е била принцесата на ваканцията, взела им е акълите със сигурност на всички връстничета.  Heart Eyes
А на теб с къса коса ти прилича повече.   Hug Flutter Hug

# 41
  • Мнения: 1 854
Хонда,снимките дават представа за доброто Ви изкарване и разнообразието което сте имали по времето на престоя си там и много се радвам, че всичко е минало така хубаво и приятно Hug.Семейството ти е страхотно!
Жалко,че Сльнчев бряг те е разочаровал.Мьжьт ми никога пьк там не е ходил и аз толкова сьм му разказвала и прехвалвала,но самата аз не сьм ходила от поне 3 години.....явно спомените ми не са това което там е в момента действителността.
Аз си позволих да надзьрна и в албумчето сьс снимките ти от Избори за 40НС-невероятни са-много идейна желирана тортичка с бг трикольор от плодове.Твое творение е,предполагам. Grinning.Кучето Ви сьщо си е намерило подходяща компания за игра и убиване на свободното време Wink

# 42
  • Мнения: 1 975
направи ми впечатление че голо са го съблякли момиченцето да го кръщават  Shocked ..... защо така бе? Така ли голи ги събличат и ги мъчат децата да сядат в коритото  Shocked ...... 

Тук само ги поливат с малко вода по главичката - и са готови кръстени..... не ги събличат, а само им свалят шапчиците..

А иначе - снимките са хубави. Добре сте си изкарали  Simple Smile

# 43
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Много сте готини ей!Страхотно сте си изкарали в Бг както си личи и по снимките.
Да е живо и здраво малкото християнче newsm10

# 44
  • Мнения: 217
Супер са снимките,Хондичка Hug
Големи са ти сладурани момите,да са живи и здрави.Явно добре сте си изкарали Simple SmileЧак ми се приходи на море като разгледах снимките Flutter
Честито да ви е християнчето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт