Обещаните снимки (но само част от тях)

  • 2 664
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 390
Честито ви християнче, Хондич!
Супер снимки!
Куклите много са пораснали, а вие с татко им все повече младеете!
Много ти отива къса коса!
Поздрави. Hug

# 46
  • Мнения: 1 215
Хубави, много хубави снимки.
Де да можех и аз като теб така д аизглеждам, слабичка..... Мечта Grinning

# 47
  • usa
  • Мнения: 2 113
много са ви пораснали госпожиците! и все така прекрасни!
а ти да беше спряла за малко да цъкаш снимки на кръщенето и да беше помогнала малко на съпруга - не обърна ли внимание как се мъчи, горкият? реки от пот се леят от него...

# 48
  • Мнения: 185
Много хубави снимки,
иzненада ме с гледката си Тьрговище и Габрово, а това еzерце е доста романтично.
А Сльнчев бряг таzи година и ние го видяхме. Да си на море е страхотно.
Честито крьщелниче!

# 49
...Елата много къдрава бе, на кой така? (То не, че знам моето на кой е такова къдраво та питам и аз ама... Wink)
...

Хихи. Ела да видиш в Б-я как се надхвърлят на кого била с къдрава коса. За приза претиндират моята мама и свекъра ми Laughing Laughing Laughing. И двамата са къдрокоси. И аз бях, но преди първото бременеене. Тогава малко се изправи, а след второто тотално Confused
За късата коса и други ми казаха, че съм изглеждала по-свежарски ама знам ли  newsm78 Laughing

# 50
...Жалко,че Сльнчев бряг те е разочаровал.....,но самата аз не сьм ходила от поне 3 години.....явно спомените ми не са това което там е в момента действителността.
....Твое творение е,предполагам. Grinning.....
За Сл. Бряг и останах шокирана, защото предишното ми ходене беше точно преди 3 години. И сега .....Абе аз казах - ако не ги съборят пак тия хотели дето ги наринаха и не озеленят малко аз работа там вече нямам Sad

За тортата - да, мое творение е Wink Grinning

# 51
направи ми впечатление че голо са го съблякли момиченцето да го кръщават  Shocked ..... защо така бе? Така ли голи ги събличат и ги мъчат децата да сядат в коритото  Shocked ...... 
....
Ами да. Такава е церимонията. Виж ако отидеш голям да се кръщаваш няма да те съблекат Wink Laughing Laughing

# 52
...Много ти отива къса коса!
Поздрави. Hug

Embarassed Embarassed Embarassed Grinning Пак добре си ни дошла и хайде....давай и твоят репораж Flutter

# 53
...
Де да можех и аз като теб така д аизглеждам, слабичка..... Мечта Grinning
Бая се потрудих преди да се върна в кожата си. И аз така само въздишах като си гледах дрехите и старите снимки, и си мислех че никога повече няма да съм слаба. Ама взе, че се получи Wink Grinning

# 54
...
а ти да беше спряла за малко да цъкаш снимки на кръщенето и да беше помогнала малко на съпруга - не обърна ли внимание как се мъчи, горкият? реки от пот се леят от него...
Ама как да не му помагах. Кръстника награба фотоапарата от ръцете ми и той е щракал всичките снимки.  Laughing Пък реките от пот - ми то май през целият ни престой в Б-я горкият все така беше. Той и за това беше доста изнервен. Като се върнахме с въздишка рече "Ех, че хубаво било човек да не се поти" Embarassed Grinning

# 55
Благодаря ви на всички за хубавите думи. Ей, така някак си му се вдига настроението на човек, като прочете такива убости Hug Бъдете здрави и късмета винаги да е с вас  Hug Hug Hug

# 56
  • Мнения: 1 425
Ох....най-накрая успях и аз да разгледам снимките. Децата не ме оставят и 5 мин. пред компа. Много хубави снимки. А Симона и Ели са големи хубавици. Да са ти живи и здрави. И честито християнче!

# 57
  • Мнения: 1 975
направи ми впечатление че голо са го съблякли момиченцето да го кръщават  Shocked ..... защо така бе? Така ли голи ги събличат и ги мъчат децата да сядат в коритото  Shocked ...... 
....
Ами да. Такава е церимонията. Виж ако отидеш голям да се кръщаваш няма да те съблекат Wink Laughing Laughing

олеле ..... да бе - то това и оставаше .......  и големите хора да ги събличат....  Laughing
Абе да ти кажа много ми се наби в окото. горките деца - че то си е направо психически тормоз..... Не им ли се отразява психически на децата това че ги карат да се събличат насила на публично място?
А ти как издържа.... Аз ако бях - сърцето ми щеше да изкочи и тоя само на поп щеше да ми стане......

# 58
  • Мнения: 2 452

олеле ..... да бе - то това и оставаше .......  и големите хора да ги събличат....  Laughing
Абе да ти кажа много ми се наби в окото. горките деца - че то си е направо психически тормоз..... Не им ли се отразява психически на децата това че ги карат да се събличат насила на публично място?
А ти как издържа.... Аз ако бях - сърцето ми щеше да изкочи и тоя само на поп щеше да ми стане......



Е, чак пък психически тормоз. Wink като гледам на Хонда децата са голи на плажа (т.е. на публично място); не ми се сториха особено изтормозени.  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 975

олеле ..... да бе - то това и оставаше .......  и големите хора да ги събличат....  Laughing
Абе да ти кажа много ми се наби в окото. горките деца - че то си е направо психически тормоз..... Не им ли се отразява психически на децата това че ги карат да се събличат насила на публично място?
А ти как издържа.... Аз ако бях - сърцето ми щеше да изкочи и тоя само на поп щеше да ми стане......



Е, чак пък психически тормоз. Wink като гледам на Хонда децата са голи на плажа (т.е. на публично място); не ми се сториха особено изтормозени.  Laughing

е то на плажа си е друго........ и моите на плажа си ходят голички.
мисълта ми беше за събличането насила .............

Общи условия

Активация на акаунт