До "Испанките" въпросче

  • 797
  • 16
  •   1
Отговори
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Може ли да ми кажете, дали летището във Валенция е много далече от града (въобще едно летище ли има или повече) и как е транспорта до града.
Благодаря ви Hug

# 1
  • Мнения: 2 452
Аз не съм испанска мама, обаче бях скоро във Валенсия и затова ти отговарям - летището е на около 30-40  минути с кола; има автобуси и таксита; транспорта не е особено скъп. Иначе в града също има автобуси, такситата са прилични като цени. Летището е малко и на паспортния контрол никой не говореше нито английски нито френски.

# 2
  • Мнения: 4 212
Пробвай да говориш на немски, може и някой да знае. Вправи ми впе4атление, 4е има доста испанци знаещи немски, но тва е късмет.Автобусите са много на 4есто, билета е 90 цента, до летището евентуално малко пове4е. Летището е извън града, нормално, има доста добра комуникация до него, магистрал и 2 първокласни пътя. Кажи какво то4но те интересува, искаш да отидеш до Валенсия със самолет и после да влезеш в самият град ли? Такситата на4алната такса е около 3 евро, после взимат около 1 евро на километър, разли4но е в разли4ните градове. Валенсия е добре устроен град, лесен.Иам около 800 000 хиляди жители. Казвай сега за какво ти трябва.  Flutter

# 3
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Благодаря ви zа инфото Hug. Но града има само едно летище, нали?

# 4
  • Мнения: 4 212
Ми 1 е, да, малък град е. Мадрид е над 4 милиона и е с 1 летище  Mr. Green
Ма ти не даваш инфо за каво ти е тва сега, любопитството ме гложди. Да не вземеш да дойдеш слу4айно и да си инкогнито  Confused

# 5
Теичка, и мене нещо ме гложди това пусто любопитство.  Embarassed Mr. Green
Сега ще чакаме Розичка да се похвали - ама ми мирише на командировка newsm78 Wink

# 6
  • Мнения: 4 244
Теичка, и мене нещо ме гложди това пусто любопитство.  Embarassed Mr. Green
Сега ще чакаме Розичка да се похвали - ама ми мирише на командировка newsm78 Wink
Ша я издам с риск да ме опуха Mr. Green
Излиза в отпуска  Party

# 7
Ама тя отпуската до колкото прочетох май за друго място се планира - с компанийка Wink

# 8
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ма ти не даваш инфо за каво ти е тва сега, любопитството ме гложди. Да не вземеш да дойдеш слу4айно и да си инкогнито  Confused
Sunglasses Държа в напрежение. Mr. Green

Във Валенсия не съм била, а долу в района на Аликанте. Обмислям дали да не отскочим натам с мъжа ми след почивката ни тук горе, zащото както иzглежда май ще трябва да се мъкнем и до Монако.

# 9
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Брех, големи скици сте smile3521
Упс, нещо стана с отговора.   Ще умрете от любопитство, няма скрито покрито тук в тоzи форум newsm62

# 10
....zащото както иzглежда май ще трябва да се мъкнем и до Монако.
Аз такива "мъкнения" много ги бичкам  Flutter Grinning

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Аз такива "мъкнения" много ги бичкам  Flutter Grinning
Нежеланието ми не е zаради мястото, а zаради хората там... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 212
Аааа, аха, ми като се замъкнете до Монако, домъкнете се насам де.На мен Валенсия ми е квартал  Mr. Green, а и мойто 4удо излиза в отпуска от 1ви и ще махносвамееее, така 4е ако сикате малко досада, с голяма удоволствие.Е, няма много да досаждаме  hahaha Whistling
Ако искате можем да ви вземем от летището с колата и да ви упътим поне , зависи от програмата ви де. Само предлагам. непременно да се посети ТОВА

# 13
  • Мнения: 4 244
Аз такива "мъкнения" много ги бичкам  Flutter Grinning
Нежеланието ми не е zаради мястото, а zаради хората там... Rolling Eyes
Ади ади ни съ втилявай! Naughty
Утивъй на мясту и дъ спретниш идин рипуртаж - напръй са на папарацо  Hug

# 14
  • Мнения: 4 212
Аз няма да досаждам пове4е де. Където и да сте, желая ви супер по4ивка.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт