Движение на българските майки ПЛОВДИВ-22 тема

  • 12 502
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Ако искате да определим дата за следващата седмица, да съберем нещата в един ден и да ги занесем. Аз след малко тръгвам за уикенда, но като се върна ще видя какво сте решили.

момичета дайте предложения  Hug Аз като цяло след 18ч всеки ден съм свободна /както знаете без събота/ мога и през деня, но трябва предварително да знам. Ще донеса дрехите за майката.
другите как сте със свободното време  Simple Smile предлагам и транспорт  Wink

# 301
  • Мнения: 158
Здравейте!
Сега се прибирам и не съм много в час, но
кажете точно от какво има нужда на този етап?
С какво мога да помогна?
Има ли вече някаква уговорка?

# 302
  • Мнения: 134
Предполагам,че всичко ще е добре дошло за това семейство.Аз ще купя храна и ще гледам да намеря някакви подходящи дрехи.Предлагам да се срещнем в сряда или четвъртък надвечер за да видим какво сме събрали и да помислим как можем да им помогнем дългосрочно....

# 303
  • Мнения: 403
Здравейте!
Сега се прибирам и не съм много в час, но
кажете точно от какво има нужда на този етап?
С какво мога да помогна?
Има ли вече някаква уговорка?
Нуждите са от храна -за Павел по специална заради проблема със зъбите ,също така и дрехи за него и майка му.  bouquet

# 304
  • Мнения: 158
Мисля да отида да взема един пасатор.
Дали ще им свърши работа на този етап?
Да му купя и едни маратонки и едни сандали?
Хлапенцето е мой размер ама много са ми женски маратонките. Simple Smile
Хайде ако имате възможност да се видим в сряда или четвъртък.
Кажете и кой каква храна ще вземе да не ги затрупаме с продукти.

# 305
  • Мнения: 403
Пасатора ще им е от голяма полза , защото майка му сега с вилица му мачка храната . Днес си писах с приятелката която ми разказа за тях и която ги е прибрала от болницата . Каза ,че майката на Павел била много притеснена ,сигурно не е свикнала да получава такова внимание.Благодаря ви момичета ,че им помагате   bouquet  bouquet  bouquet

# 306
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
и в сряда и в четвъртък имам възможност,  Мили казвай кога ще е удобно да се съберем   Hug

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Заповядайте  в новата тема, че тази навътя достатъчно страници Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415749.new#new

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз сега се връщам назад да чета за Павел и да видя дали ще мога да помогна с нещо.
Виждам и баба с детенце на годинка, може ли малко повече информация - мисля, че имам още обувки и дрешки от Виктор, а и на Беломорски има още малко останали неща, мога да подбера нещо  Peace

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
bugaboo , добре си се завърнала  Hug Като прочтеш тази, заповядай и в новата тема  Wink  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415749.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт