Петимата тибетци - ритуали за младост, жизненост и добра форма - 2част

  • 87 949
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 189
Здравейте,
Правя ритуалите от една седмица и се чувствам добре. Повторенията са около 8. Вчера обаче установих, че се въртя по посока обратна на часовниковата. Нали съм една голяма бяла птица Embarassed Прочетох старата тема до края но не ми стана ясно дали да сменя посоката както пише в някои източници или да карам както досега. Някой с препоръки, моля?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
според мен я смени - както е в първоизточника  Hug

# 17
  • Мнения: 33
Здравейте,
Правя ритуалите от една седмица и се чувствам добре. Повторенията са около 8. Вчера обаче установих, че се въртя по посока обратна на часовниковата. Нали съм една голяма бяла птица Embarassed Прочетох старата тема до края но не ми стана ясно дали да сменя посоката както пише в някои източници или да карам както досега. Някой с препоръки, моля?

и аз ги правя от десетина дни, стигнах до 6, но кръста много ме боли и второто упражнение  го правя със свити крака

# 18
  • Мнения: 0
Наблюдателката , тялото ти се съпротивлява  Simple Smile. Нормално е.
Болките в кръстаще отшумят до ден-два.Трябва време прешлените да се наместят , но до тогава е необходимо по-внимателно изпълнение и по-малко бройки.
Свитите крака във вторият тибетец не са проблем. Постепенно ще успеешда ги изправиш,но явно коремната ти преса е доста слаба,  не се тревожи  Grinning.
Въртенето и според мен трябва да е по посока на часовниковата стрелка   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 189
Много благодаря за бързите отговори!
От довечера започвам да се въртя като хората Wink

# 20
  • Мнения: 471
OM си го пея винаги преди ритуалите по 3-5 пъти. Много е готино.

# 21
  • Мнения: 434
От една седмица и аз правя тибетските ритуали.
Благодарение на ценната информация от темата се запалих и съм много доволна.
Сега си разпечатих и книгите и се настройвам на ново мислене.
Правя ритуалите сутрин,за сега по 5 пъти.
Най-ме затруднява 4-ти,но то е заради повечкото килограми. Embarassed
Благодаря за линка с дишането между ритуалите.Много ми помогна. Hug
Сега ще почна и да "пея"(ОМ) преди тях.
За сега се чуствам много добре(само лека мускулна треска в коремните мускули).
Изпълнена съм с енергия и добро настроение.
Още веднъж благодаря на всички ,че споделяте толкова полезни неща.  bouquet

# 22
  • Мнения: 49
Страхотно е че има все повече тибестващи, поздравления. Hug Хубавото е и това че започнахме да обръщане внимание и на вътрешната си красота .
 bouquet

# 23
  • България
  • Мнения: 3 620
Ами то с вътрешната красита , идва й очарованието на външната  Hug

# 24
  • Мнения: 2 241
Да се включа и в новата тема, макар че от няколко дни имам силни болки в единия крак (стъпалото) и, докато се наканя да отида на ортопед, съм спряла временно тибетците.
На практика в момента ми е физически възможно да правя само първите два ритуала плюс евентуално шестия. Знам, че по принцип е редно да се правят всичките, но все пак се чудя дали да не правя само тези три, защото като цяло ми липсва енергията, която ми дават. newsm78  Как мислите?

# 25
  • България
  • Мнения: 3 620
А, Котка ме подсети да питам задължително ли е в тази последователност да се правят?  Почти съм сигурна че е така де  Питам защото тази сутрин за пръв път без да се усетя започнах да правя 5-тия преди 4-тия и им размених местата. А също така има ли значение на къде трябва да си обърнат докато ги изпълняваш, в каква посока ( изток-запад)?

# 26
  • Мнения: 400
Здрасти Reny27, в книгите пише, че е важно да се изпълняват в дадената последователност. Не мисля, че е кой знае каква беда един път да размениш тибетците,не го мисли!

Не, никъде нищо не е казано за определена посока на която да се обърнеш за да правиш ритуалите.

# 27
  • Мнения: 440
Здравехйте тибетки!Вече  посещавам йога и се похвалих че всяка сутрин  правя упражненията.Казаха ми че е похвално и да продължавам - резултата след няколко месеца ще е налице.Чух че ще се организира семинар на тази тема и може да се пусне курс само за тези упражнения.Явно стават все по-известни

# 28
  • Мнения: 676
Светли, Къде ще се организира семинар? От кого? Дай малко повече информация.

# 29
  • Мнения: 440
Този семинар ще се организира в Русе,кога още не зная,но като рзбера ще пиша Peace

Общи условия

Активация на акаунт