айде на новата седмица моля (05 -11 .07)

  • 9 833
  • 140
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Tia
Цитат на: Зъхи
Новичка, ти нали имаше втора чертичка, макар и бледа? Лелеее, вече се притесних и аз!  Imp


Зъхи....ще ти забраним четенето на форума до края на седмицата Grinning. Недей пълни бременната си главица с глупости и тревожни мисли. Я си подреждай новата къща и се забавлявай.

Моренкеей вземи я изведи твоята роднина да си разведри главата - не я ли виждаш че пуши вече Grinning !!!!!!


Аз вече я подредих, а сутринта ми се ревеше, че няма място за бебе!  Cry Сега съм по-добре, но явно нещо полудявам!  Embarassed  Grinning
За микробиологията, никой да не се притеснява! Тези работи се лекуват, само месец-два пиене на хапченца (за съжаление някои доста скъпи  Imp ) и всичко се оправя!  Sign Exclamation  Grinning

# 16
  • Мнения: 920
Зъхи нали знаеш - когато сърцето е голямо има място за всички!

А колкото до гъбите - ще ги оправим...не са за сефте, така че....

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Тиа , дръпнах и' един пердах междувременно , дано и дойде акъла в главата... , ама не много.. , да не изпушва  Grinning !
Нашоках и ' репата и ми се стори , че понамаля пушека  Rolling Eyes , ама знам ли  Confused   Grinning .

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ох, смешно ви е на вас, а на мен ми пуши главата!  Twisted Evil  Laughing
И аз ще ви се смея като ви се случи!  Laughing  Wink

# 19
  • Мнения: 4 068
Здравейте и от мен момичета!
Весела нова седмица пожелавам на всички!

Зъхи мила не си слагай излишни притеснения на сърцето заради бледата чертичка.То при всеки е индивидуално.А колкото до това дали може да се появи от внушение,според мен е изключено.Така че присъединявам се към думите на Тия-ние сме тук с теб и продължаваме да стискаме палци.Ти ще решиш кга да обявиш честитенето.Аз все пак искам да знаеш че от сърце се радвам за теб.
Морена БРАВО за добрите резултати от микрото.Верно че ще отложите с месец бебеправенето ама поне знаеш че няма нищо сериозно.
На Тия стискам палци за добри резултати и чакам отчета.

Новичка не се отчайвай в никои случай мила.Ще стане ще видиш.Където е текло пок ще тече-ми казва баба ми като ме налегнат черни мисли.Така че горе главата,че нали знаеш че имаш запазен един понеделник в който да ни се похвалиш с хубавата новина.Аз ти пожелавам да е много скоро.

# 20
  • Мнения: 2 567
Здравейте и от мен в понеделник,

Тия, дано всичко се оправи при теб. И аз в момента съм с гъби, та не е много приятно, но се лекуват.

Зъхи  Grinning , знам, че не смееш да се радваш, толкова ми е познато това чувство, и сега дните ще се точат едвам-едвам, но положителен тест означава положителен тест!!!! Stuck Out Tongue И те дават точност докъм 99%. Така че няма нищо да ти честитя, но ще стискам палци здраво!

Аз пък сутринта имах такива ужасни болки в корема, че искрено се надявам всичко да е наред с бебо. Не знам запек ли беше, какво ли. направо 5 минути се превивах като куче. Хубавото е, че минаха  Simple Smile

Желая на всички лека седмица и много късмет!

# 21
  • Мнения: 3 634
Добро утро, ранобуднички!

Аз се излежавах до 11:30, после реших, че вече е време да ставам. Па и на работа трябва да се ходи  Close  Cry  и ми е едно скапано... Да не ви разправям как минаха нощните смени през уикенда.

Зъхи... ой ой ой... ама само колко познато. И аз бях така преди 3 седмици и нещо. Чертичка виждаш ли, значи си е там и има поводи за поздравления.
Това за сутиена, колко болят гърдите особенно след като го махнеш... аз поемам дълбоко въздух преди да си го махна, и издишам чааак след като съм приключила с процедурата (която пък трае общо около 30 секунди... как само боли...).
Не можеш ли, за да се увериш напълно, да идеш и да си направиш кръвен тест за бременност? Тогава ще си съвсем сигурна. Ама аз си знам... така, че ЧЕСТИТО!!!  Laughing  Grinning  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 502
Здравейте, след два дена на морето ето ме пак. Хе,хе, май пак ще си имаме новина. Зъхи, хайде и аз да кажа. Аз си правих два различни теста и при мен така беше, втората чертичка - бледорозова, така че... Grinning. Стискам ти палци и хайде в клуба на пролетните/мартенските мами. Не искам да те обнадеждавам, ама аз също бях и продължавам да бъда с болки в гърдите. Мъжлето ми ще остане много впечатлен в новата ми гръдна обиколка. Shocked. Препоръчвам ти просто отиди на генеколог, там ще е най-сигурно.

# 23
  • Мнения: 254
Zdraveite I polzotvorna sedmica na vsichki!

Na Zahi ne I chetitia nishto no sam sigurna che ima kakvo Simple Smile)
Nie tazi sedmica shte sme na bebepraveshta tema.  Dano da imame uspeh tozi mesec.   Wink

Stiskam palci na vsichi i se nadiavam na mnogo dobri novini tazi sedmica.

# 24
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Успешна седмица и от мен на всички бебеправещи и чакащи резултати!  Wink  Grinning
Ако не съм много адекватна идните дни, не ми се сърдете!  Laughing

# 25
  • Мнения: 147
Здравейте момичета,лека и успешна седмица на всички
Зъхи, мисля че си бременна ,стискам ти палци да го потвърди и лекар.Аз много не съм на ред с главата объркана съм и май ще трябва да прочета за цветната бременност нещо.Защото в събота ми дойде ,а днес вече нямам кървене ,а болки в гърдите
незнам......
Поздрави

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Здравейте и от мен. Зъхи и аз се продължавам да стискам палци и мисля че няма как да ти се яви втората чертичка от внушение. Пък място за бебето все ще намерите, сърце да е широко  Grinning
На Тиа също пожелавам успех за микробиологията.
Я сега и аз да си кажа. Засега няма никакви новини, ни добри, ни лоши. Трябваше да ми дойде през почивните дни леля Фло, но все още я няма. Правих тест, но беше отрицателен. Ще изчакам още някой ден, и ако не ме изпревари, пак ще правя тест. Даже си купих два, и много се изкушавам да го направя още сега, но ще гледам да се сдържа още няколко дни.

# 27
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Dobi
Здравейте момичета,лека и успешна седмица на всички
Зъхи, мисля че си бременна ,стискам ти палци да го потвърди и лекар.Аз много не съм на ред с главата объркана съм и май ще трябва да прочета за цветната бременност нещо.Защото в събота ми дойде ,а днес вече нямам кървене ,а болки в гърдите
незнам......
Поздрави


ТЕСТ, ТЕСТ, ТЕСТ! Бързо! И да ни информираш!  Wink

# 28
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: lalka
Здравейте и от мен. Зъхи и аз се продължавам да стискам палци и мисля че няма как да ти се яви втората чертичка от внушение. Пък място за бебето все ще намерите, сърце да е широко  Grinning
На Тиа също пожелавам успех за микробиологията.
Я сега и аз да си кажа. Засега няма никакви новини, ни добри, ни лоши. Трябваше да ми дойде през почивните дни леля Фло, но все още я няма. Правих тест, но беше отрицателен. Ще изчакам още някой ден, и ако не ме изпревари, пак ще правя тест. Даже си купих два, и много се изкушавам да го направя още сега, но ще гледам да се сдържа още няколко дни.


Стискам палци да не дойде!  Wink  Grinning

# 29
  • Мнения: 920
Такааааааа...нещата не са на добре. Имам инфекция (освен гъбите). Понеже съм недоверчива ще повторя изследването при познат микробиолог, пък тогава ще видя какво ще предприема.

Това е от мен. В момента съм "мааааалко" бясна, защото имам едни подозрения от къде се е взела тази инфекция ( не са насочени към скъпото) - преди време бях на един преглед в МА, който протече повече от странно.....

Общи условия

Активация на акаунт