Отговори
# 15
  • Мнения: 5
Здравейте момичета,
wondertedy7  мерси за темичката  bouquet
Kamelllia19, ама вие по бързата процедура с таткото.Един месец познанство и бебето налице.Браво,така се действа newsm51
Има ли и други такива рекордъори тук я бързо да си признават.Ние с нашия татко сме заедно от 5 години,от 3 сме женени.
Аз напоследък съм станала страшно разсеяна,по зле от колкото когато бях бременна.В събота се прибрахме от следобедна разходка и аз съм забравила количката отвън пред къщи и вечерта се изля такъв порой,аз обаче изобщо не се сещам че тя е отвън и естествено вчера сутринта беше вир вода и в резултата цял ден стояхме в къщи,защото количката съм я оставила да съхне,а като гледам и днес няма да мръднем никъде,още е мокра #Cussing outА от вчера пък не мога да си намеря ключовете от вкъщи и от колата.Цял ден ги търсихме с татито и никъде ги няма.Идва ми да се  #2gunfire
Приятен ден за сега,после пак ще се включа,така или иначе не можем никъде да мръднем.

# 16
  • Мнения: 95
Да ние пълна с хубави новини новата темичка Grinning Теди браво на теб Hug Hug Hug
Ние сме навън по цял ден в двора..и аз съм си изнесла и лаптопа вън и с бебко си правим весело Laughing..тати много ни завижда..но някой трябва сега парички да носи Grinning Grinning Grinning


ето една снимка от нас

    
Ками,я разкажи как толкова бързо се решихте на това с таткото...аз си мислех че само при сестра ми стана така,те се познаваха от един месец..и тя хоп на другият бременна Wink
Мариянче..и аз съм много отнесена..моите ключове за колата ги пратих  с един колет до Испания при сестра ми Laughing
А бебчето при нас и то по бързата процедура....женени сме от 2005..решихме да имаме бебе,спрях хапчетата и то стана веднага,дори и не очаквах,та затова аз чак на 03.07 разбрах.... Wink

# 17
  • Мнения: 236
Ние Яна я направихме на 4 юни. А иначе с мъжа ми се познаваме от 7 години и от 5,5 живеем заедно, от по-малко от една сме официално семейство.
Не се сещам кой пита за Пентаксима, ама в аптеката до нас има и зареждат редовно - или 61 или 63 лева беше, не помня точно, но  ако на някоя мама й трябва, мога да взема.

# 18
  • Мнения: 89
Dessi,райска градина си имате!А вие двете с Марая сте рекордьори по разсеяност.. Joy

# 19
  • Мнения: 2 829
Вместо запис-да си кажа тактиката против натяквания за домакинстване Simple Smile
Ако ми направят забележка за домакинската работа веднага минавам в настъпление - обяснявам че, да и паяжини има, и пода не е измит, имам и дрехи за пране, чинии, не съм сготвила и т.н., каквото се сетя. После почвам да се вайкам как хич не ме бива в домакинската работа, не мога да се организирам, чудя се как се справят другите жени, как например ... (този с когото говоря) има толкова чиста къща, откъде енергия и т.н. В резултат на това всички в родата знаят че не ме бива в домакинската работа и със съчувствие ми помагат Mr. Green Да си похваля свекървата-днес отново ми изисти цялата къща, изпра ми прането, прибра изсъхналото от простора, извади чиниите от миялната, сложи новите, изми тенджерите и т.н.

# 20
  • Мнения: 1 558
Осмааааааааа  Joy
Без майтап,но нашата принцеса е сътворена на 26.05.2008 -точно преди една година  Hug
И нашата също!

# 21
  • Мнения: 95
Толо,ами то аз и друго тогава да си призная..като отидох да раждам и като ме почнаха болките реших да си подредя багажа в шкафа..редя и се свивам..но упорита Laughingи  хвърлям някой боклуци от дамската чанта...доста е голямаи на другият ден след стреса ..гледам няма ми телефона и зарядното Sad.Е поне се сдобих с нов...но    Laughing

# 22
  • Мнения: 806
dessi06 така ми се допи кафенце мафенце в вашата градина  Whistling

Ами ние направихме Джордан на 24 Май.  Отпразнувахме го.

yanast
Златно свеки имаш... дано да ти помага така винаги  Flutter

# 23
  • Мнения: 89
Е,значи Деси направо те признаваме за първенец!  hahaha

Янаст,страхотна тактика!Пък аз все да се доказвам.. ooooh!  ще заимствам идеята ти!

# 24
  • Мнения: 95
Албенче,...ами хайде на кафето де Laughing
За домакинската работа,справям се но нямам на близо свекърва и никой не ми намира забележки Sunglasses

# 25
  • Мнения: 649
Деси може ли и у вас да направим една февруарска срещичка.  Wink

Хей момичета дето живеете в къщи такъв кеф си е това и най-вече градинката на разположение  Simple Smile

Ние с моя мъж сме заедно от 9 години, от 7 живеем заедно, а от 3 сме женени  Rolling Eyes Мисля, че така беше сметката.

# 26
  • Мнения: 2 829
Коте, сега прочетох за проблема ти- значи топлите компреси се правят преди кърмене/цедене, а студените след. Може да опиташ да сложиш на зърното топъл компрес със морска сол, за да се размекне блистера и после да го изчоплиш нежно със стерилна игла. След кърмене слагай зеле в сутиена!

# 27
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Аз не се бъркам на никого, но съм длъжна да предупредя какво се получава, ако се направи нещо. Та по въпроса за киселото мляко - ето малко инфо
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=alergii&Number=19 … ollapsed&sb=5

АЛЕРГИЗИРАЩИ ХРАНИ

Имайте предвид, че всяко дете може да прояви алергия към която и да е храна, дори да нямате фамилна обремененост във вашето семейство. Храните обаче, дадени в този раздел са най-често срещаните алергени и трабва да бъдете особено внимателни при тяхното въвеждане.

Краве мляко
Кравето мляко е често срещан алерген. На практика протеина “казеин” e този, който предизвиква алергичната реакция. Стaтистиката сочи, че приблизително едно от десет бебета проявява такава реакция, с което се обяснява развитието на индустрията за производство на хипоалергенни и диетични млека. За щастие тази алергия се израства и изчезва още през втората година на детето. Затова много експерти препоръчват кравето мляко да се въведе едва след като детето навърши една година. Алергията към млякото е различна от непоносимостта към млякото, т.нар. лактозна непоносимост.

ЛАКТОЗНА (МЛЕЧНА) НЕПОНОСИМОСТ

Лактозната (млечна) непоносимост е различна от алергията към млякото. При децата с лактозна непоносимост липсва ензима Лактаза, чиято роля е да разгражда млечната захар, лактозата, която се намира в млякото и млечните продукти. Ако при детето липсва лактазата, лактозата не се разгражда, остава в червата и съединявайки се с вода става почва за развитие на бактерии, които причиняват газове, стомашни спазми и диария. Тези симптоми обикновено се появяват час-два след хранене, но понякога могат да започнат и 30 минути след хранене.
Децата с лактозна непоносимост понякога могат да консумират йогурт без проблем, защото в него има по-малко лактоза отколкото в млякото. Някои деца понасят добре и козето мляко. Узрелите сирена могат също да се приемат добре от деца с лактозна непонозимост, защото голяма част от лактозата е била в суроватката. Пресните, неузрели сирена (моцарела, крема сирене и др.) е по-добре да се избягват от деца с лактозна непоносимост.
Тъй като йогурта е препоръчван като една от първите храни, консултирайте се с вашия педиатър ако имате фамилна обремененост с лактозна непоносимост.

Всеки сам преценява как да си гледа децата, но не е хубаво от бързане да им се навреди Peace

# 28
  • Мнения: 95
Десика...хайде на среща у нас...навита съм HugПрава си че градинката е голям кеф,но колко поддръжка иска не ми се говори,а с бебкко на ръце нищо не мога да свърша,само мъжа ми като е у дома Wink
Гея как мина прегледа??

# 29
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 645
Деси, добре беше. Гледаха я на ехограф, понеже се усъмниха за проблем с бъбреците. Вече е 5920. Биха ваксините и казаха, че добре се справя - за две седмици е качила 340 грама. Поуспокоих се малко.
П.С. Ти така изкуши всички с тази градинка, че чак се замислих дали да не ви посетим Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт