Любов, любов - горещ картоф!

  • 4 462
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 991
По отношение на любовните вълнения аз бях много бавноразвиваща се. Чаааак към 4-5 клас започнах да харесвам разни момчета, но не кой знае колко сериозно. Влюбих се за пръв път на 17 години. Та не знам... Струва ми се странно толкова малки деца да изпитват такива чувства. Струва ми се по-скоро, че това е един вид игра на възрастни. Както момиченцата дондуркат кукли. Но може и да не съм права, не знам. Човек не може да съди за другите по себе сиSimple Smile

# 61
  • Казанлък
  • Мнения: 106
Баба ми още ми казва : "Аз мислех, е ще се вземете с Малкочовото"... И аз имах такава любов, продължи през целия ми престой на детската градина, от ясла до училище. В училище се разпаднахме, тъй като почнаха да се делят на момичета и момчета и моят възлюбен ме остави  Simple Smile Но преди това и у тях съм била, лъжех майка си,че отивам да играя с децата на най-близката й приятелка, а отивах при него, който им е съсед, като бяхме в предучилищна зимата ми е пускал картички в пощенската кутия, караха ни все да се целуваме лелите, учителките и така нататък. Другата му баба все казва как съм му казвала на момченцето - Мирето. Сега се знаем с него и едва едва и казваме  "Здрасти", но се надявам да е останал със същите хубави спомени...
 Относно дъщерята, аз много се изненадвам от нея. Прекалено малка ми се вижда за "мурафети", обаче сега и тя много се "фръцка", чупки, стойки, хареса ли си някого, не подпира пол и възраст. Почва с театри, или уж се срамува и ще се прави че се закача с мен, или гледа изпод мигли, или направо отива, закача се, отдръпва се и после пак се връща. То си е цяло изкуство. Някой я подкачи, опита се да я разсмее и аз просто щото съм я наблюдавала и знам,че й харесва. Но тя - каменно изражение, не мръдва и не дава с нищо да се разбере,че забелязва. Като беше по-малка и не издържаше и все пак се засмиваше на закачките, тогава се извръщаше настрани, за да не я види този пред който се прави на недостъпна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт