AVON- обсъждане на продукти за 08-ра, 09-та и 10-та кампания

  • 33 721
  • 513
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Мога да похваля с чисто сърце крема за ръце с лимон и краставица- лек, попива добре и има много приятен аромат!

# 16
  • Мнения: 18
Слънцезащитния тюткоазен крем за деца, ще ползвам вече трета година. Преди беше в по-голяма опаковка. Ползвах го за първи път когато, детето беше на 2г 6м. Доволна съм. Не сме имали и съмнение за обрив или изгаряне. Добре се размазва, но става малко лилавеещо. Всичко се отмива разбира се.



Последна редакция: ср, 27 май 2009, 20:41 от TASS

# 17
  • Мнения: 21
Тюркоазеният слънцезащитен спрей ползвам за сина ми от миналата година тогава беше на 1г и 6 м - нямаше алергични реакциир както и за пламенника ми който е на 8 г. с много чувстителна кожа - също никакви проблеми. Тази година сме също с този спрей.

# 18
  • Мнения: 18
Някой дали е виждал на живо часовник Corinne?
стр.59

# 19
  • плевен
  • Мнения: 644
Някой дали е виждал на живо часовник Corinne?
стр.59
На мен лично ми харесва  но нямам снимки защото беше за клиентка

# 20
  • Мнения: 18
А така като в каталога ли седи на ръката?

# 21
  • Мнения: 13 772
Някой дали е виждал на живо часовник Corinne?

Снимки на часовника Карина

http://www.avon-forum.ru/4images/details.php?image_id=8741&s … hcvi75qrs94pdk726

# 22
  • Мнения: 3 835
Много е оригинален Корин!  Hug

Часовниците водоустойчиви ли са?
Току що изкъпах моя.  Thinking

# 23
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета може ли някоя да качи снимка на черната чанта със златен детайл от специалните предложения в нета,че там не мога да разгледам добре.Ако може и мнения

# 24
  • София
  • Мнения: 5 828
2. Имате ли представа какъв всъщност е цветът на сенките Morph Tons Adapting Apricot? В каталог 8 са кремави,а в каталог 9 доста оранжеви!  #Crazy

На живо май са един тон по-оранжеви, но на окото седят много бледи, като златисти.

# 25
  • Мнения: 735
В мини каталога и има 2 портмонета-Ray и Glenn.ИЗглеждат ми еднакви.Дали е така? newsm78 Искам да поръчам за мой близък, а се колебая в избора.Освен това знаете ли дали имат някакъв аромат?

# 26
  • Провинция
  • Мнения: 509
Имам въпрос към представителките и консултантите тук - в новия каталог 8,има на стр.84/тонизиращ спрей за тяло  за 4.90лв.,на стр.104/лосион за тяло за средно тъмна кожа за 7.90лв. и на стр.142/автобронзант за тяло за 9.90лв.Препоръчайте ми кое ще ми свършни най-добра работа за подчертаване на тена.Аз съм мургавка и търся продукт който да ми подчертае тена по рождение един вид,а и лятото доста бързо ме лови слънцето и ставам като въглен....Препоръчайте ми нещо от тези 3 продукта-вие сте по-наясно и разчитам на префосинализма ви.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 178
Мисля, че този на скин со софт ще ти свърши най добра работа. Тези от4,90 са хубави но са за почерняване а тези от последната страница са доста силни. Този, който ти препоръчвам е с тониращ и стягащ ефект и мисля , че за твоята мургава кожа ще е перфектен.

# 28
  • Провинция
  • Мнения: 509
Мисля, че този на скин со софт ще ти свърши най добра работа. Тези от4,90 са хубави но са за почерняване а тези от последната страница са доста силни. Този, който ти препоръчвам е с тониращ и стягащ ефект и мисля , че за твоята мургава кожа ще е перфектен.
Благодаря много,но малко ме пообърка,може ли да ми дадеш линк към препоръчвания от теб продукт?За този от стр.104 на  8К ли става дума,че е най-добър за мен?

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 178
Да, за него. Нямам възможност да ти пусна линк в момента.

Общи условия

Активация на акаунт