Северна Корея

  • 1 948
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 860
maraidara, аз не съм в Америка, за да знам какво се коментира там.  Peace Колкото до UK, където съм в момента, ще прегледам по късно заглавията на ежедневниците. На самия ден преди когато се случи, имаше пряко включване от Вашингтон, но аз предпочетох да правя друго отколкото да слушам.

Холограма, да предполагам че така е най-добре да се тълкува "политиката на Северна Корея", като отговор на Сащ и натиска който им налагат. Не че КНДР са цвете за мирисане... Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 502
   Извинявай,заблудих се от един от постовете ти,че живееш в Щатите. Благодаря за хубавата тема!  bouquet

# 32
  • Мнения: 984
То е малко като в детската градина:
Спас /САЩ/ е побойника на групата, който дори педагожката /ООН/ не може да го спре, защото баща му й дава 50% към заплатата, та Спас бие наред и му е позволено да раздава правосъдие вместо педагожката. Обаче Кирчо /Северна Корея/ решил да се запише на таекуон-до и да демонстрира наученото, нищо, че още е с бял коланчец. И изведнъж цялата група воглаве с педагожката и Спас, решават да "диагностицират" Кирчо като луд и да го накажат да обиколи градината със събути гащи. Обаче Кирчо е дете от "проблемно семейство", демек баща му  тормози майка му, а всичките му братя и сестри работят на къра от най-ранна възраст, сал един Кирчо поне градина да изкара. Та баща му на Кирчо, заедно със шефа си /Китай/ решават да се опънат на педагожката и си организират собствена клика срещу нея: в кликата ще се присъединят майката на Лилия /Либия/, г-жа Иванова /Иран/ и още двама-трима с "широк ресурс" на въздействие. /Това е бъдещето/. Резултатът - закриват детската градина, защото не е доходоносна. Mr. Green

# 33
# 34
  • Мнения: 502
   Мишона,оригинален коментар! Peace  Пропуснала си един много важен роднина в случая-богатия чичо Володя,който никога не остава безучастен към съдбата на далечните си роднини и съседи. Нищо че обича да играе шах с бащата на Спас,често опитва и ястия със соев сос.

# 35
  • Мнения: 984
maraidara,  Hug Flutter

# 36
  • Мнения: 5 370
Мишоне, обзорът ти е култов. Евала, едва ли някой може да го каже по-добре.

# 37
  • Мнения: 4 585
Само дето родителите на Спас не само не спонсорират детската градина,
ами и от детската ясла досега не са му платили таксите.
А Соломончо има избили косъмчета тук там и се прави на мъж. Да, би ритал Кирилчо,
ако Спас го зарита.

# 38
  • Мнения: 984
Не плащат ни спонсорства, ни такси на градината, а само на педагожката половин заплатка отгоре, защото от нея зависи Спас да си прай квот иска. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 622
Като гледах репортажите за ядрените опити на Северна Корея по ТВ, все едно си бях пуснала LOST и гледах станциите на Дарма..  Rolling Eyes

# 40
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
То е малко като в детската градина:
Спас /САЩ/ е побойника на групата, който дори педагожката /ООН/ не може да го спре, защото баща му й дава 50% към заплатата, та Спас бие наред и му е позволено да раздава правосъдие вместо педагожката. Обаче Кирчо /Северна Корея/ решил да се запише на таекуон-до и да демонстрира наученото, нищо, че още е с бял коланчец. И изведнъж цялата група воглаве с педагожката и Спас, решават да "диагностицират" Кирчо като луд и да го накажат да обиколи градината със събути гащи. Обаче Кирчо е дете от "проблемно семейство", демек баща му  тормози майка му, а всичките му братя и сестри работят на къра от най-ранна възраст, сал един Кирчо поне градина да изкара. Та баща му на Кирчо, заедно със шефа си /Китай/ решават да се опънат на педагожката и си организират собствена клика срещу нея: в кликата ще се присъединят майката на Лилия /Либия/, г-жа Иванова /Иран/ и още двама-трима с "широк ресурс" на въздействие. /Това е бъдещето/. Резултатът - закриват детската градина, защото не е доходоносна. Mr. Green
newsm10 smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт