питане към татковците

  • 2 948
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
Скъпи колеги, на никой не би му било приятно да спи с КИТ до себе си за постоянно(без значение от пола) . И двата пъти досега не ме e притеснявал размера на съпругата, но хора различни какво да се прави. Успех с отслабването на всички

Последна редакция: вт, 20 сеп 2005, 22:09 от big-daddy

# 31
  • София
  • Мнения: 488
Скъпи колеги, на никой не би му било приятно да спи с КИТ до себе си за постоянно(без значение от пола) . И двата пъти досега не ме e притеснявал размера на съпругата, но хора различни какво да се прави. Успех с отслабването на всички

КИТ, Кит ама си е твой и е с твойто бебе, а не със съседското...

 А, отслабването не би трябвало да е фикс идея заради милия съпруг, а за да се почустваш комфортно в кожата си.

# 32
  • Мнения: 353

 А, отслабването не би трябвало да е фикс идея заради милия съпруг, а за да се почустваш комфортно в кожата си.


 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мисля, че спрямо това как мъжете реагираг на промените в жената може да ги делим на две категории - готови и искащи да бъдат татковци, и такива дето се чувстват все още като в небрано па и чуждо лозе!
Искам да кажа, че ако мъжа жадува да има дете, то всеки път като погледне своя персонален КИТ вижда в него преди всичко сладкото коремче, където е малкото човече, и ако отзад се влачи перла 05 то той не я забелязва даже!
А ако въпреки, че му се е струвало, че иска дете, все още не е достатъчно подготвен /а това ще стане със замах когато види мъника/ то той преди всичко ще мисли за себе си! - т.е. как ще се чувства ТОЙ ако жена му е дебела и после, ако тя няма време за НЕГО, ако ГО пренебрегва...

lylyth той сигурно още не може цялостно да изпита желанието и искрената радост на бащинството - затова все още НЕГОВИТЕ лични страхове надделяват! ДАй му време - най-късно когато се роди бебето той ще усети какво е да живееш заради друг! А до тогава - съвет - води го на всички консултации, давай му да усеща бебока когато той почне да шава, говори му за БЕбко като за член от семейството - да свиква и да се приобщава към бременеенето ти!
НО!!! И ние жените малко повече истеризираме от необходимото:
- Мили, НАЛИ доста наддадох?!
- Не скъпа, това е нормално, нали си бременна...
- НО все пак, ДОСТА качих...
- Нищо мило, поасле ще ги свалиш...
- АМА много ще е трудно... Все пак МНОГО качих...
И рано или късно и той почва да си мисли, че много си качила, че ще ти е трудно... все пак въпреки, че трябва да ни подкрепят понякога и ние злоупотребяваме с търпението и нервите им.
Нещо като вица :
-Мъжо!!! Разсипах солта! СЕга ще ме набиеш!
- НЯма бе жено... нищо не е станало...
- НЕ, не не то е на лошо, ще ме набиеш...
- Няма бе жено....
- Не ще ме набиеш, ще видиш!
- Е като толкава знаеш ела ми скега...
Simple Smile Понякога нашите страхове като ги проектираме върху мъжа го предизвикваме!

Общи условия

Активация на акаунт